Abonament na twoje produkty

Jakie korzyści daje Ci abonament?

  1. Jeżeli regularnie dokonujesz zakupów tych samych produktów, nie musisz za każdym razem składać na nowo zamówienia. Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość skorzystania z abonamentu. Co to oznacza? Twoje zamówienie zostanie automatycznie wysłane, zanim skończy się zawartość twojego ulubionego produktu. 
  2. Przy skorzystaniu z abonamentu otrzymasz korzystniejszą cenę produktu w porównaniu z pojedynczym zakupem! O każdej cenowej korzyści zostaniesz bezpośrednio poinformowany.

Jak często będę otrzymywać dostawę?

Na podstawie stosowania danego produktu, zostanie zaproponowana częstość dostawy. Oczywiście masz także możliwość indywidualnej zmiany. Prosimy jednak o kontakt z nami w tej sprawie. Produkt wysyłany jest tydzień wcześniej, aby uniknąć konieczności przerwy pomiędzy zastosowaniem. Otrzymasz oczywiście informacje e-mailem, że produkty zostały wysłane.

Jaka ilość produktu zostanie wysłana?

O tym decydujesz sam! Ilość możesz zawsze zmienić. Napisz po prostu do nas wiadomość.

Jak długo jestem zobowiązany do korzystania z abonamentu?

W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi. Wystarczy tylko poinformować nas o tym.

Czy mogę zrobić przerwę z korzystania z usługi abonamentowej?

Tak, oczywiście. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i podać dokładny termin przerwy.

Chcę zmienić termin dostawy produktów. Co muszę zrobić?

Proszę napisać do nas odpowiednio wcześnie wiadomość, a my zmienimy datę wysyłki. W przypadku, gdy dostawa znajduje się już w drodze, nie możemy już dokonać żadnych zmian.

Mój adres dostawy uległ zmianie.

Wystarczy skontaktować się z naszym serwisem obsługi klienta. 

W jaki sposób mogę zapłacić za usługę?

Dostępne są następujące metody płatności: karta kredytowa, za pobraniem (Uwaga: tutaj przy każdej dostawie pobierana jest dodatkowa opłata) oraz polecenie zapłaty.