Informacje o COVID-19

Łączymy siły w czasie kryzysu koronawirusa. Bieżące informacje na temat czasów dostawy, obsługi klienta i specjalnego podstawowego zakresu dostaw, które mają wpływ na nasz sklep i ciebie jako klienta.

Ostatnia aktualizacja z 30.06.2020 07:00

  • Ze względu na obecną sytuację dostawa do punktów odbioru nie jest możliwa.

Drogi Kliencie!

Zdrowie naszych pracowników i wspólne dobro społeczeństwa są dla nas bardzo ważne. Zgodnie z zaleceniami rządu austriackiego w sprawie kryzysu związanego z koronawirusem zmniejszyliśmy również personel na miejscu do niskiego poziomu, aby zminimalizować ryzyko infekcji. Chcemy również przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania się Covid-19 w Austrii.

Zespół na miejscu w naszym centrum logistycznym może zatem utrzymać normalne działanie, a przetwarzanie zamówień i wysyłki są obecnie zabezpieczone, chociaż wyjątkowa sytuacja taka jak ta przynosi zmiany. Aby zachować przejrzystą komunikację, chcemy Cię o tym informować najlepiej, jak potrafimy.

Wysyłka zamówień

Czasy dostawy, które wyświetlamy w sklepie i podczas procesu składania zamówienia, są zwykle prawidłowe. Prosimy jednak o wyrozumiałość, ponieważ mogą wystąpić również nieoczekiwane opóźnienia między dostawcami. Jeśli mieszkasz w obszarze kwarantanny, mogą wystąpić dodatkowe opóźnienia, nad którymi niestety nie mamy kontroli.

Podstawowe usługi domowe

Ponieważ obecnie ważne jest ograniczenie kontaktu z innymi osobami spoza własnego gospodarstwa domowego, zamawianie produktów online jest realnym sposobem na uniknięcie konieczności wychodzenia z domu.

Dlatego postanowiliśmy umożliwić zamówienie codziennych, podstawowych produktów pielęgnacyjnych w jednym z naszych sklepów. Rezerwa ta składa się z ponad 100 000 różnych produktów, które mamy w magazynie w centrum logistycznym naszej grupy niceshops.

Dzięki kompleksowej ofercie tej specjalnej oferty podstawowych usług naprawdę chcemy ułatwić naszym klientom życie w tej wyjątkowej sytuacji.

Zmniejszamy w ten sposób ilość kanałów zamówień, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz z jednego źródła, bez konieczności długiego wyszukiwania, umieszczasz wszystko w jednym koszyku, a tym samym oszczędzasz dodatkowe koszty wysyłki.

Odkryj produkty podstawowej potrzeby

Obsługa i wsparcie klienta

Jak zapewne wiesz z własnego doświadczenia, profesjonalne wsparcie i obsługa klienta są dla nas zawsze bardzo ważne. Prosimy jednak o wyrozumiałość w tych dniach, ponieważ otrzymujemy bardzo dużo zapytań.

Dziękujemy za zrozumienie i pomoc.
#zdrowie #zostanwdomu