Feinstoff - ajurwedyjska "super żywność"

poniedziałek, 07 listopada 2016

Feinstoff - ajurwedyjska "super żywność"

Firma Feinstoff zainspirowana ajurwedyjską nauką stworzyła skuteczne mieszanki herbaciane. Wkrótce po tym poszerzyła swój asortyment o szeroką paletę "super żywności" od proszków roślinnych, nasion po ajurwedyjską Rasayanę.

Produkty

Przy każdym produkcie ważne jest całościowe działanie danego suplementu diety. Feinstoff chce, aby wszyscy ludzie czuli się po prostu dobrze. Dlatego też ich produkty przyczyniają się w prosty sposób do dobrego samopoczucia, ponieważ są bardzo odżywcze.

Produkty są tworzone z najlepszych składników. Wszystkie są:

  • biologiczne
  • wegańskie
  • naturalne
  • czyste
  • mają jakość żywności
  • mają prawdziwy smak, kolor i zapach

Dlaczego ajurweda?

Ajurweda znana i praktykowana jest już od tysięcy lat. Ajurweda to „wiedza o zdrowym życiu”, dla której dobre trawienie ma duże znaczenie. Według nauki ajurwedy zaburzenie czynności przewodu pokarmowego jest przyczyną wielu chorób. Tylko przy prawidłowym trawieniu organizm może we właściwy sposób wchłaniać składniki odżywcze.

Dlaczego produkty Feinstoff?

Nie ma znaczenia, czy wierzysz w ajurwedyjską naukę, czy też nie, jednak nie można zaprzeczyć, że dostarcza ona wiele cennych, a przede wszystkim skutecznych wskazówek dla zdrowego i zrównoważonego życia. Niestety wiele osób ma problem z zastosowaniem tych praktycznych porad w codziennym życiu.

Firma Feinstoff szukała odpowiedniego rozwiązania, jak w prosty sposób wesprzeć skutecznie proces trawienia. Dlatego ich "super żywność" jest bardzo drobno mielona w postać delikatnego proszku. Proszki te są lekkostrawne i są natychmiast biodostępne.