Vemma Premix w promocyjnej cenie znowu dostępny!

poniedziałek, 06 czerwca 2016

Vemma Premix w promocyjnej cenie znowu dostępny!

Vemma najlepiej sprzedający się suplement diety w płynnej postacie w USA, znowu jest dostępny w promocyjnej cenie.

Co oznacza Veamma:

  • V itamine
  • E lementarne materiały
  • inerały
  • angostan
  • A loes

Jest to suplement diety w płynnej postaci o bardzo dobrej biodostępności, dzięki wysokiej jakości składnikom. Zawiera 12 istotnych witamin, ponad 65 minerałów uzyskanych z roślin, mangostan, aloes i bezkofeinową zieloną herbatę. Już 4 łyżki tej kompozycji mogą pokryć dzienne zapotrzebowanie na odżywcze mikroelementy, witaminy itd.
Vemma jest wolna od glutenu, soi i laktozy. Świadomie zrezygnowano także ze sztucznych słodzików, barwników i składników smakowych, a opakowanie jest wolne od BPA. Spójrzmy dokładnie na kilka składników, które nie są zbyt popularne, a zostały zawarte w tym produkcie.

Co to jest mangostan?

Dla wielu z nas pojęcie to jest nieznane. Pochodzi ono z języka malajskiego i odnosi się do tropikalnego drzewa z jadanymi owocami, które rośnie w południowo-wschodniej Azji. Owoce tego drzewa można określić jako tzw. "superfood", ponieważ są bogate w antyoksydanty. Są one już od dawna używane w Azji w medycynie ludowej.
Ceni się je przede wszystkim za ich przeciwzapalne i przeciwbólowe właściwości. Powodem tego są silne wtórne substancje roślinne, w tym m.in polifenole i ksantony, które bogato zawarte są w owocach tego drzewa. Przede wszystkim ksantony są uważane za ważne naturalne antyoksydanty. Spośród wszystkich znanych źródeł ksantonów, mangostan jest najbogatszy. Dzięki wyjątkowemu procesowi Vemma uzyskuje sok z całych owoców, a więc także ze skórek, które są szczególnie bogate w polifenole. Dlatego też uzyskany sok jest bardzo bogaty w cenne składniki.

Dlaczego zawiera aloes?

Aloes uważany jest za króla roślin leczniczych. Był on już używany od wielu tysięcy lat do celów leczniczych. Aloes jest wyspecjalizowany do przechowywania wody w rodzaju żelu, w którym zawartych jest ponad 200 różnych składników. To sprawia, że aloes działa jak roślina lecznicza. Przemysł kosmetyczny już dawno odkrył, że aloes ma wiele zalet. Roślinę tę można również spożywać.

Dlaczego zawiera bezkofeinową zieloną herbatę?

Zielona herbata jest szczególnie cieniona w Azji. W międzyczasie jest prowadzonych wiele badań, które wykazują antyoksydacyjne i  wspierające zdrowie działanie zielonej herbaty. Vemma zrezygnowała tutaj z zastosowania kofeiny.