Alnatura Bio proszek do pieczenia z czystego kamienia winnego, 72 g

Idealny do lekkich i puszystych ciast

4,77 zł 5,99 zł -20%

(66,25 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 72 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Jakość organiczna
  • Bez glutenu
  • Wegański
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe

Kupowane często z Alnatura Bio Oliwa z oliwek nativ extra, 500 ml

Alnatura Bio proszek do pieczenia z czystego kamienia winnego, 72 g 4,77 zł (66,25 zł / kg)
Alnatura Bio Oliwa z oliwek nativ extra, 500 ml 29,30 zł (58,60 zł / l)
Cena całkowita: 34,07 zł
Opis

Organiczny proszek do pieczenia Alnatura to mieszanka skrobi kukurydzianej, kamienia winnego i sody oczyszczonej. Dzięki temu idealnie nadaje się do delikatnych ciast, kruchego ciasta, ciasteczek i lekkich, puszystych ciast. Użyj jednej saszetki na 500 g mąki. Przepis jest organiczny, bezglutenowy i wegański. Każde opakowanie zawiera cztery saszetki.

Nr art.: XPI-MM-212830
Zawartość: 72 g
EAN: 40045399
Numer producenta: 212830
Marka: Alnatura
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe
Alergeny: Bezglutenowe
Właściwości: Bio - certyfikowany, Wegańskie, Wegetariańskie
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

skrobia kukurydziana[1], środek spulchniający (wodorowęglan sodu), Zakwaszacz (25 % winian monopotasowy (E336))

  1. z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 737 / 176 kj / kcal
tłuszcz 0,5 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g
węglowodany 44 g
  w tym cukier 0,5 g
substancje balastowe 0,5 g
białko 0,5 g
sól 17,1 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio proszek do pieczenia z czystego kamienia winnego

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena