O VitalAbo

Feel better. Feel complete. Repeat.

To motto, które wyznajemy od 2006 roku. VitalAbo było pierwszym sklepem internetowym grupy niceshops, która oficjalnie istnieje od 2010 roku.

W tym czasie założyciel firmy Niceshops, Roland Fink, osobiście przetwarzał, pakował i wysyłał zamówienia VitalAbo wraz ze swoją teściową Cilly. Od tego czasu wiele się wydarzyło. Ale wysokie standardy pozostały takie same: w VitalAbo oferujemy wyłącznie produkty doskonałej jakości, aby w 100 procentach sprostać zaufaniu naszych licznych klientów.

Wypróbowany i testowany od lat oraz konsekwentnie zoptymalizowany: sklep dla dobrego samopoczucia

VitalAbo to punkt kompleksowej obsługi zapewniający witalny styl życia i wszechstronne wsparcie dla Twojego dobrego samopoczucia. Łączymy znanych i renomowanych producentów z młodymi, innowacyjnymi markami i tworzymy różnorodną i przemyślaną ofertę produktową. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę wysokiej jakości suplementów diety, odżywek dla sportowców, produktów dietetycznych i fitness oraz witamin od A do Z. W naszej ofercie znajdziesz także szeroką gamę produktów wegańskich, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze wieloletnie doświadczenie znajduje odzwierciedlenie także na naszym blogu VitalAbo: ponad 400 (słownie: czterysta!) ciekawych i pouczających artykułów na tematy związane ze sportem, zdrowiem, składnikami odżywczymi, witaminami, trendami i wieloma innymi czeka do odkrycia!

Zdobądź mnóstwo pomysłów, know-how i inspiracji: Przejdź do bloga

Nasza pasja? Obsługa klienta, która inspiruje!

Czas jest cenny i dlatego zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje zakupy w VitalAbo przebiegły jak najbardziej sprawnie. W naszym sklepie internetowym możesz oczekiwać prostego procesu składania zamówienia, który w mgnieniu oka spełni Twoje życzenia. Szybka i nieskomplikowana dostawa zapewnia bezpieczne dostarczenie zamówienia do domu.

U nas masz także swobodę wyboru spośród wielu bezpiecznych metod płatności - prostych i wygodnych, zgodnie z Twoimi osobistymi preferencjami. Bez stresu, bez przeszkód.

Masz jakieś pytania, prośby lub wątpliwości? Nasza oddana i kompetentna obsługa klienta jest dostępna w każdej chwili przez e-mail. Czy chcesz podzielić się z nami swoją opinią? Bardzo o to prosimy! Jesteśmy zawsze otwarci i wdzięczni za sugestie dotyczące ulepszeń. Tylko w ten sposób możliwy jest dalszy znaczący rozwój. W VitalAbo po prostu nie lubimy stać w miejscu.

Nazwa mówi sama za siebie: zafunduj sobie nasz VitalAbo(nnement)

Subskrypcja VitalAbo – lub jak lubimy to nazywać: Twój całkowicie bezproblemowy pakiet – zapewnia wiele korzyści w zakresie wybranych produktów. Ułatwia to Twoje codzienne życie, bo to Ty decydujesz, kiedy i jak często będziesz potrzebować zapasów. Najlepsza część? Twoje ulubione produkty otrzymasz w niższej cenie, bez minimalnej ilości zamówienia! Płacisz zawsze tylko za subskrypcję, bez kosztów wysyłki. W każdej chwili możesz bezpłatnie anulować subskrypcję i zorganizować płatność według własnego uznania. Dzięki temu masz budżet pod kontrolą i więcej czasu na naprawdę ważne rzeczy w życiu.