Wszystko o sporcie i fitnessie

Idealne podczas treningu

Ćwiczenia i sport są ważną częścią codziennego życia. Regularne ćwiczenia wspierają świadomość ciała i sprawiają, że czujesz się komfortowo. Aby móc skutecznie trenować, potrzebne jest odpowiednie odżywianie sportowe w połączeniu ze zbilansowaną dietą. Zakres oferowanych produktów jest tak indywidualny, jak każdy sportowiec. Aminokwasy, białka, sport siłowe czy wytrzymałościowe- kategoria ta zawiera wszystko, czego sportowcy potrzebują. Idealne podczas treningu i dla dobrego samopoczucia.

Szukaj według kategorii

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrowanie i sortowanie

    Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Cel treningu Alergeny Właściwości Aminokwasy Typ białka
    Filtr

    Sport: 1 - 30 z 968 artykułów

    Nalewka franciszkańska w szklanej butelce

    DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w szklanej butelce, 250 ml

    • Do wcierania i wmasowywania
    • Zgodnie z oryginalną recepturą
    • Z naturalnymi składnikami
    28,09 zł 31,99 zł (112,36 zł / l)

    Dostawa do 7 października

    DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców - w słoiczku

    DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców -​ w słoiczku, 125 ml

    • Właściwości odżywcze
    • Efekt chłodzący
    • Szybko się wchłania
    20,86 zł 23,99 zł (166,88 zł / l)

    Dostawa do 7 października

    Vetain Wegańskie białko Bio

    Vetain Wegańskie białko Bio, Wanilia (540 g)

    • W różnych smakach
    • Czysta receptura roślinna
    • Bez glutenu i soi
    130,61 zł 146,00 zł (241,87 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

    • Idealny przed intensywnymi treningami siłowymi
    • Smak pierwszej klasy
    • Najwyższa jakość produktu
    767,82 zł 854,00 zł (339,14 zł / kg)

    Darmowa dostawa do 14 października

    Organiczny napój z groszku, barista, wegański

    Alnatura Organiczny napój z groszku, barista, wegański, 60 g

    • Pełnoziarnisty owies i suszone mango
    • Miękki i tropikalno-owocowy
    • Słodzony syropem ryżowym
    5,58 zł 6,99 zł (93,00 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    ironMaxx Baton wegański 30

    ironMaxx Baton wegański 30, Chocolate (35 g)

    • 26% białka w batoniku
    • Bez oleju palmowego
    • Czysto roślinny
    3,97 zł 4,99 zł (113,43 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Vetain Monohydrat kreatyny

    Vetain Monohydrat kreatyny, 250 g

    • Neutralny smak i rozpuszczalna
    • Wegańska i o wysokiej czystości
    • Z łyżeczką do porcjowania i w papierowym opakowaniu
    67,09 zł 75,00 zł (268,36 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    ironMaxx 100% Whey Protein

    ironMaxx 100% Whey Protein, Cookies & Cream (900 g)

    • Wysoka zawartość białka do 80%
    • Optymalna rozpuszczalność w wodzie
    • Pełny zakres aminokwasów
    166,79 zł 186,00 zł (185,32 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    ironMaxx Protein 30 baton

    ironMaxx Protein 30 baton, czekolada (35 g)

    • Różne warianty
    • Rewelacyjnie pyszny smak
    • Każdy baton ma 5 cennych witamin
    3,97 zł 4,99 zł (113,43 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    ESN Designer Whey Protein

    ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

    • Do 25 g białka w porcji
    • Połączenie koncentratu i izolatu
    • Do koktajli, owsianek i nie tylko
    71,11 zł 80,00 zł (237,03 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Sponser Sport Food High Energy baton

    Sponser Sport Food High Energy baton, Berry (45 g)

    • Zawiera węglowodany
    • Wykonane w Szwajcarii
    • Wzbogacony o dodatkowe białko
    8,80 zł 9,99 zł (195,56 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    ironMaxx Baton Zenith 50 High Protein

    ironMaxx Baton Zenith 50 High Protein, Brownie Chocolate Crisp (45 g)

    • 50% zawartości białka
    • Niska zawartość cukru
    • Różne smaki
    7,99 zł 8,99 zł (177,56 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    ENZBORN Rozgrzewająca maść Teufelssalbe

    ENZBORN Rozgrzewająca maść Teufelssalbe, 200 ml

    • Rozgrzewająca
    • Konsystencja żelu
    • Szybko się wchłania
    36,94 zł 41,99 zł (184,70 zł / l)

    Dostawa do 7 października

    More Nutrition Protein Iced Coffee

    More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

    • Do 19 g białka w porcji
    • Bez dodatku cukru
    • Z prawdziwej kawy mielonej
    88,39 zł 99,00 zł (294,63 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Dymatize CREATINE Monohydrat Neutralny Proszek

    Dymatize CREATINE Monohydrat Neutralny Proszek, 300 g

    • Pierwszorzędna rozpuszczalność
    • Bez smaku
    108,50 zł 121,00 zł (361,67 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Powerbar Baton 30% Protein Plus

    Powerbar Baton 30% Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

    • Bogaty w wysokiej jakości białko
    • Bardzo smaczny
    • Cena promocyjna: 15 batonów po 55 g
    10,00 zł 11,99 zł (181,82 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców - w tubce

    DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców -​ w tubce, 75 ml

    • Kremowa konsystencja
    • Właściwości odżywcze
    • Do torby sportowej i rekreacyjnej
    13,22 zł 14,99 zł (176,27 zł / l)

    Dostawa do 7 października

    ironMaxx Hellfire® Box

    ironMaxx Hellfire® Box, 60 kapsułek

    • Z ekstraktem z zielonej herbaty
    • Zawiera kofeinę, yerba mate, guranę i niacynę
    70,71 zł 79,00 zł (1 087,85 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Alnatura Bio baton musli klonowo-daktylowy

    Alnatura Bio baton musli klonowo-​daktylowy, 150 g

    • Płatki owsiane jako baza
    • Jakość bio
    • Wegańskie
    7,59 zł 8,99 zł (50,60 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Raab Vitalfood Białko grochu Bio

    Raab Vitalfood Białko grochu Bio, 400 g

    • Wegańskie źródło białka
    • Zawiera wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów
    • Bez glutenu i laktozy
    70,71 zł 79,00 zł (176,78 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Sponser Sport Food Electrolytes

    Sponser Sport Food Electrolytes, Lemon (10 tabletek musujących)

    • Napój bez węglowodanów
    • Praktyczne przygotowanie do podróży
    • Wzbogacony wieloma minerałami
    23,27 zł 25,99 zł (517,11 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Kintex Taśma kinezjologiczna Classic

    Kintex Taśma kinezjologiczna Classic, czerwony

    • Różne kolory
    • Dobrze się rozciąga
    • Wspiera strukturę ciała
    30,25 zł 51,00 zł

    Dostawa do 7 października

    Powerbar PowerGel Smoothie

    Powerbar PowerGel Smoothie, banan borówka (90 g)

    • Przy treningu i zawodach
    • Owocowy smak
    • Worek wielokrotnego użytku
    9,19 zł 10,99 zł (102,11 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku

    Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku, 500 g

    • Bez dodatków - 100% czystości
    • Wszechstronne zastosowanie w przepisach
    • Dla diety wysokobiałkowej
    55,03 zł 62,00 zł (110,06 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Nasara Elastyczna taśma 5 cm x 5 m

    Nasara Elastyczna taśma 5 cm x 5 m, czarny

    • Przyjazna dl skóry
    • Oddychająca
    • Przepuszczalna dla wody
    27,57 zł 45,99 zł

    Dostawa do 7 października

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

    • Praktyczne dawkowanie
    • Idealne również podczas treningów zespołowych
    • Bardzo neutralny smak
    12,81 zł 14,99 zł (183,00 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Powerbar Protein+ Low Sugar baton

    Powerbar Protein+ Low Sugar baton, wanilia (35 g)

    • 10 g białka na baton
    • Tylko do 1,6 g cukru na 35 g batonu
    • Po uprawianiu sportu i pomiędzy treningami
    6,39 zł 7,99 zł (182,57 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    nutri + Wegańska odżywka białkowa 3K

    nutri + Wegańska odżywka białkowa 3K, Strawberry-​Cream (1.000 g)

    • Co najmniej 22 g białka w porcji
    • Kremowa konsystencja i przyjemnie słodki smak
    • Połączenie 3 źródeł białka
    130,61 zł 146,00 zł (130,61 zł / kg)

    Produkt tymczasowo niedostępny

    Wegańskie batony proteinowe CRISPY - 12 szt.

    Vetain Wegańskie batony proteinowe CRISPY -​ 12 szt., Brownie (12 batonów)

    • 100% składników pochodzenia roślinnego
    • Co najmniej 12 g białka na baton
    • Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu
    130,61 zł 146,00 zł (197,89 zł / kg)

    Dostawa do 7 października

    Multipower Magnesium Liquid

    Multipower Magnesium Liquid, 500 ml

    • 250 mg nieskazitelnego magnezu
    • Niezbędny produkt dla sportowców
    • Bez aspartamu
    92,42 zł 103,00 zł (184,84 zł / l)

    Dostawa do 7 października