Produkty dietetyczne i wspomagające kontrolę wagi

Szeroka gama produktów, nie tylko dla osób dbających o sylwetkę

Szukaj według kategorii

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder

      Filtrowanie i sortowanie

      Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości
      Filtr

      Dieta i odchudzanie: 1 - 30 z 560 artykułów

      Alnatura Bio sok z buraków

      Alnatura Bio sok z buraków, 1 l

      • Sok bezpośredni
      • Jakość Naturland
      • Wegański
      9,99 zł (9,99 zł / l)

      Dostawa do 5 października

      pure encapsulations Magnez (glicynian magnezu)

      pure encapsulations Magnez (glicynian magnezu), 180 kapsułek

      • Organicznie związany magnez (glicynian)
      • Dla osób wrażliwych
      300,00 zł (1 388,89 zł / kg)

      Darmowa dostawa do 5 października

      More Nutrition Zerup

      More Nutrition Zerup, Peach Ice Tea (65 ml)

      • Dla 8-12 litrów soku
      • Bez dodatku cukru
      • Wegański
      27,99 zł (430,62 zł / l)

      Dostawa do 20 października

      Peeroton Mineral Vitamin Drink

      Peeroton Mineral Vitamin Drink, żurawina (300 g)

      • Jako gorący i zimny napój
      • Bardzo wydajny
      • Gasi pragnienie podczas treningu
      79,03 zł 132,00 zł (263,43 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      FITNE Health Care Kapsułki zasadowe

      FITNE Health Care Kapsułki zasadowe, 90 kapsułek

      • Zoptymalizowany z sokiem z trawy pszenicznej i buraków
      • Z wtórnymi substancjami roślinnymi
      • 100% wegański
      52,77 zł 88,00 zł (831,02 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Alnatura Bio sok z marchwi prosto z pola

      Alnatura Bio sok z marchwi prosto z pola, 330 ml

      • Czysta przyjemność picia
      • 100% uprawa organiczna Demeter
      • Szklana butelka z możliwością wielokrotnego zamykania
      6,99 zł (21,18 zł / l)

      Dostawa do 5 października

      Synergy ProArgi 9+

      Synergy ProArgi 9+, 30 saszetek po 9,83 g (295 g)

      • L-arginina i L-cytrulina
      • Zawiera łącznie 6 witamin
      • Orzeźwiający Citrus Berry smak
      385,00 zł (1 305,08 zł / kg)

      Darmowa dostawa do 5 października

      LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake

      LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake, Krem waniliowy (396 g)

      • Pełnowartościowy zamiennik posiłku
      • Tylko około 214 kcal w porcji
      • Formuła bezglutenowa i bogata w błonnik
      39,99 zł (100,98 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      pure encapsulations B-Complex Plus

      pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 Kapsułki (60 kapsułek)

      • Zawiera witaminy z grupy B w aktywnych formach
      • Łatwe dawkowanie i stosowanie
      • Produkt wegański, bez glutenu i laktozy
      177,00 zł (3 540,00 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Łupiny z nasion babki indyjskiej w całości.

      Life Light Łupiny z nasion babki indyjskiej w całości., 500 g

      • 80% zawartości błonnika
      • Bez substancji dodatkowych
      • Wolne od manipulacji genetycznych
      64,00 zł (128,00 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Raab Vitalfood Dzika róża w proszku Bio

      Raab Vitalfood Dzika róża w proszku Bio, 150 g

      • Z naturalną witaminą C
      • Certyfikowana uprawa ekologiczna w Chile
      • Wysokiej jakości odmiana AP-4® - muśnięta słońcem
      68,69 zł 73,00 zł (457,93 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      pure encapsulations Selen

      pure encapsulations Selen, 60 Kapsułki (60 kapsułek)

      • Organiczne połączenie selenu
      • Bez drożdży
      • Wegańska
      148,00 zł (9 866,67 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      pure encapsulations Kurkumina (Curcumin) z Bioperin®

      pure encapsulations Kurkumina (Curcumin) z Bioperin®, 120 kapsułek

      • Z Bioperine® (ekstrakt z czarnego pieprzu)
      • Optymalna biodostępność
      • 95% kurkuminoidów i piperyną
      132,00 zł (7 333,33 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      pure encapsulations All-in-one Basisversorgung

      pure encapsulations All-​in-​one Basisversorgung, 60 Kapsułki (60 kapsułek)

      • Praktyczne połączenie
      • Witaminy, minerały i pierwiastki śladowe
      • Bez soi, laktozy i glutenu
      146,00 zł (2 517,24 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Animal Parade Multiwitamina 180 tabletki do żucia

      NaturesPlus® Animal Parade Multiwitamina 180 tabletki do żucia, wieloowocowy 180 tabletek (180 tabletek do żucia)

      • Multiwitamina dla dzieci
      • O różnych smakach
      • Source of Life® - formuła
      152,00 zł (410,81 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Dr. Ewald Töth® Zasadowe kapsułki mineralne LQA

      Dr. Ewald Töth® Zasadowe kapsułki mineralne LQA, 90 kapsułek

      • Z elementami mineralnymi
      • Wapń, potas i magnez
      • Proste dozowanie
      132,00 zł (2 030,77 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Krzem koloidalny

      Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Krzem koloidalny, 200 ml

      • 100% pochodzenia naturalnego
      • Nie zawiera alergenów
      • Wegański
      159,00 zł (795,00 zł / l)

      Dostawa do 5 października

      Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Proszek z włókna akacjowego bio

      Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Proszek z włókna akacjowego bio, 360 g

      • 80% błonnika rozpuszczalnego
      • Również dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci
      • Neutralny smak
      141,00 zł (391,67 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Dr. Ewald Töth® Mineralna mieszanka zasadowa

      Dr. Ewald Töth® Mineralna mieszanka zasadowa, 500 g

      • Z ważnymi minerałami
      • Bez sztucznych substancji smakowych i konserwantów
      • Bardzo smaczna
      186,00 zł (372,00 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Bio sok bezpośredni z fermentacji mlekowej buraków

      Alnatura Bio sok bezpośredni z fermentacji mlekowej buraków, 500 ml

      • Napój i składniki
      • 100% organiczny
      • Słodki i aromatyczny z łagodną kwasowością
      8,99 zł (17,98 zł / l)

      Dostawa do 5 października

      ZeinPharma Coenzym Q10 100mg

      ZeinPharma Coenzym Q10 100mg, 120 kapsułek

      • 100% identyczny z własnym Q10 organizmu
      • Produkcja na bazie czysto roślinnej
      • Idealny dla osób w wieku 50 lat i starszych
      177,00 zł (3 339,62 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      NaturesPlus® Source of Life® – minitabletki

      NaturesPlus® Source of Life® – minitabletki, 360 tabletek

      • Kompletna multiwitamina
      • Łatwe do połknięcia
      • Formuła hipoalergiczna
      382,00 zł (955,00 zł / kg)

      Darmowa dostawa do 5 października

      pure encapsulations All-in-one Plus

      pure encapsulations All-​in-​one Plus, 180 Kapsułki (180 kapsułek)

      • Multiwitamina przy zwiększonym zapotrzebowaniu
      • Szerokie spektrum składników odżywczych
      • Optymalne wchłanianie
      376,00 zł (2 335,40 zł / kg)

      Darmowa dostawa do 5 października

      ZeinPharma Naturalna D-mannoza w proszku

      ZeinPharma Naturalna D-​mannoza w proszku, 200 g

      • Wyciąg z kory brzozy
      • Czysto roślinna i naturalna
      • Bez dodatków
      306,00 zł (1 530,00 zł / kg)

      Darmowa dostawa do 5 października

      pure encapsulations Witamina B6

      pure encapsulations Witamina B6, 90 Kapsułki (90 kapsułek)

      • Forma aktywowana
      • Czysto roślinna
      • Bez zbędnych dodatków
      133,11 zł 137,00 zł (6 338,57 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Vitaplex Płynna witamina D3 1000 IE

      Vitaplex Płynna witamina D3 1000 IE, 30 ml

      • Bardzo łatwe dawkowanie przy pomocy pipety
      • #1 wśród naszych produktów z witaminami D
      150,00 zł (5 000,00 zł / l)

      Dostawa do 5 października

      Synergy e9 energia

      Synergy e9 energia, 30 Opakowań (243 g)

      • Z L-argininą
      • Dla metabolizmu energetycznego
      • Smak Pina Colada
      311,00 zł (1 279,84 zł / kg)

      Darmowa dostawa do 5 października

      Oryginalny Masquelier OPC Anthogenol

      Oryginalny Masquelier OPC Anthogenol, 90 kapsułek

      • wegetariański
      • silny przeciwutleniacz dla krwi, naczyń krwionośnych i jelit
      • produkt o najwyższej jakości
      264,00 zł (9 166,67 zł / kg)

      Darmowa dostawa do 5 października

      Raab Vitalfood Tabletki stewia

      Raab Vitalfood Tabletki stewia, 300 tabletek

      • 1 tabletka odpowiada 1 kostce cukru
      • Neutralny smak
      • Proste użycie
      24,99 zł (1 388,33 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Gorzki melon

      Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Gorzki melon, 60 kapsułek

      • Z grzybem leczniczym Coprinus
      • Zawiera polifenole cynamonu i chrom
      • Bez dodatków
      110,00 zł (3 055,56 zł / kg)

      Dostawa do 5 października

      Zrównoważone życie obejmuje również sylwetkę, z którą czujemy się dobrze. Kilka czynników odgrywa w tym ważną rolę. Zrównoważony styl życia, który łączy świadomą dietę i ćwiczenia, może być korzystny w odchudzaniu. Ponadto ta kategoria obejmuje produkty naturalne, koktajle, a nawet Znajdź zamienniki posiłków, które również poprawią samopoczucie. Idealne nie tylko dla osób dbających o sylwetkę.