Cosmoveda BIO Pippali mielony, 100 g

Aromatyczny, czarny pieprz

63,07 zł 71,00 zł -11%

(630,70 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Długi pieprz
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe
  • Bez laktozy Bez laktozy

Kupowane często z Cosmoveda Organiczna szlachetnie słodka mielona papryka, 300 g

Cosmoveda BIO Pippali mielony, 100 g 63,07 zł (630,70 zł / kg)
Cosmoveda Organiczna szlachetnie słodka mielona papryka, 300 g 94,42 zł (314,73 zł / kg)
Cena całkowita: 157,49 zł
Opis

Pippali (długi pieprz) to aromatyczny czarny pieprz. Wraz z czarnym pieprzem i proszkiem z imbiru tworzy się według ajurwedy słynny odmładzający środek.

Nr art.: XAY-COS-131887-DE
Zawartość: 100 g
EAN: 4032108131887
Numer producenta: 131887-DE
Marka: Cosmoveda
Postać farmaceutyczna: Proszek
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, Bez laktozy, Surowa żywność
Alergeny: Bezglutenowe, Bez laktozy
Kategorie: Przyprawy
Właściwości: Bio - certyfikowany, Fair Trade, Wegańskie, Wegetariańskie
Produkty ajurwedyjskie : Przyprawy
Wznowienie produktu: Ze względu na zmianę szaty produktu opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Składniki

pieprz długi (Pippali, Piper longum)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda BIO Pippali mielony