Cosmoveda Chili Bird Eyes w całości - ekologiczne, 110 g

Chili Bird Eyes Pods z Indii

62,00 zł

(563,64 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 110 g

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Ostra przyprawa z India Spicy zawiera kapsaicynę
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe
  • Bez laktozy Bez laktozy

Kupowane często z Cosmoveda Organiczna szlachetnie słodka mielona papryka, 300 g

Cosmoveda Chili Bird Eyes w całości - ekologiczne, 110 g 62,00 zł (563,64 zł / kg)
Cosmoveda Organiczna szlachetnie słodka mielona papryka, 300 g 105,00 zł (350,00 zł / kg)
Cena całkowita: 167,00 zł
Opis

Strąki rośliny chili zawierają substancję czynną kapsaicynę.

Nr art.: XAY-COS-126289
Zawartość: 110 g
EAN: 4032108126289
Numer producenta: 126289-DE
Marka: Cosmoveda
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, Bez laktozy, Surowa żywność
Alergeny: Bezglutenowe, Bez laktozy
Kategorie: Przyprawy
Właściwości: Bio - certyfikowany, Fair Trade, Wegańskie, Wegetariańskie
Produkty ajurwedyjskie : Przyprawy
Wznowienie produktu: Ze względu na zmianę szaty produktu opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Składniki

Chili (całe)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda Chili Bird Eyes w całości - ekologiczne

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder