Cosmoveda Organiczny mielony anyż gwiazdkowy, 25 g

Popularna przyprawa z Azji!

21,99 zł

(879,60 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 g

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do zup i deserów
  • Do warzyw i curry
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe
  • Bez laktozy Bez laktozy

Kupowane często z Cosmoveda Organiczny cynamon cejloński w całości, 10 szt.

Cosmoveda Organiczny mielony anyż gwiazdkowy, 25 g 21,99 zł (879,60 zł / kg)
Cosmoveda Organiczny cynamon cejloński w całości, 10 szt. 39,99 zł (4,00 zł / szt.)
Cena całkowita: 61,98 zł
Opis

Owoce anyżu gwiazdkowego swoim kształtem przypominają ośmioramienną gwiazdę. Anyż gwiazdkowy jest szczególnie popularną przyprawą w Azji, a przede wszystkim w Chinach. Wykorzystuje się go tam do słodkich potraw, zup, warzyw i curry.

Nr art.: XAY-COS-127880
Zawartość: 25 g
EAN: 4032108127880
Numer producenta: 127880-DE
Marka: Cosmoveda
Postać farmaceutyczna: Proszek
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, Bez laktozy, Surowa żywność
Alergeny: Bezglutenowe, Bez laktozy
Kategorie: Przyprawy
Właściwości: Bio - certyfikowany, Fair Trade, Wegańskie, Wegetariańskie
Produkty ajurwedyjskie : Przyprawy
Wznowienie produktu: Ze względu na zmianę szaty produktu opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Składniki

anyż gwiazdkowaty (mielony)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda Organiczny mielony anyż gwiazdkowy

2 recenzje klientów w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder