PRIMABENE Olej makowy bio, 500 ml

Od uprawy do gotowego produktu - 100% z Austrii

207,00 zł 230,00 zł -10%

(414,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Darmowa dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do godziny 23:59 .

Polska: Darmowa wysyłka standardowa
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wysokiej jakości olej spożywczy
  • Nienasycone kwasy tłuszczowe
  • Tłoczony na zimno, orzechowy smak
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie

Kupowane często z PRIMABENE Ekologiczny olej lniany premium, 250 ml

PRIMABENE Olej makowy bio, 500 ml 207,00 zł (414,00 zł / l)
PRIMABENE Ekologiczny olej lniany premium, 250 ml 47,39 zł (189,56 zł / l)
Cena całkowita: 254,39 zł
Opis

Nasiona maku znane są z intensywnego, orzechowego aromatu, który wspaniale rozwija się w oleju spożywczym. Smak nadaje się przede wszystkim do dań zimnych, słodkich oraz intensyfikuje smak przeróżnych deserów. Skorzystaj z wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych i wyjątkowej jakości premium.

Ekologicznie uprawiany, zbierany i tłoczony na zimno w Austrii i przetwarzany na wysokiej jakości olej.

Zastosowanie:
Nadaje się do zimnych potraw. Na przykład do sałatek, dań na zimno, surowych warzyw, deserów i musli. Oleju nie należy podgrzewać powyżej 170°C.

Nr art.: NPD-225K050S
Zawartość: 500 ml
EAN: 55581493
Numer producenta: 225K050S
Marka: PRIMABENE
Postać farmaceutyczna: Olej
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie
Kategorie: Żywność
Właściwości: Bio - certyfikowany, Wegańskie, Wegetariańskie
Składniki

100 % Papaveraceae (makowate) Oleum papaveris

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Natural Products & Drugs GmbH, Neuer Platz 1, 9800, Spittal/Drau, Austria, office@np-d.com, www.np-d.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PRIMABENE Olej makowy bio

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder