Cosmoveda BIO Basic Dal Masala, 80 g

Dla potraw dal!

43,99 zł

(549,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 80 g

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla soczewicy i potraw z fasoli
  • Ma lekką ostrość
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe
  • Bez laktozy Bez laktozy

Kupowane często z Cosmoveda Pure Ghee Bio, 500 g

Cosmoveda BIO Basic Dal Masala, 80 g 43,99 zł (549,88 zł / kg)
Cosmoveda Pure Ghee Bio, 500 g 85,00 zł (170,00 zł / kg)
Cena całkowita: 128,99 zł
Opis

Pyszna przyprawa masala do potraw dal. Nadaje soczewicy i potrawom lekką ostrość, autentyczny smak oraz poprawia trawienie.

Nr art.: XAY-COS-123653-DE
Zawartość: 80 g
EAN: 4032108123653
Numer producenta: 123653-DE
Marka: Cosmoveda
Postać farmaceutyczna: Proszek
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, Bez laktozy, Surowa żywność
Alergeny: Bezglutenowe, Bez laktozy
Kategorie: Przyprawy
Właściwości: Bio - certyfikowany, Fair Trade, Wegańskie, Wegetariańskie
Produkty ajurwedyjskie : Przyprawy
Wznowienie produktu: Ze względu na zmianę szaty produktu opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Składniki

kurkuma (Curcuma longa)[1], imbir[1], kolendra[1], kminek zwyczajny[1], sól kamienna, Chilli[1], goździki[1], kardamon (Elettaria cardamomum)[1], gałka muszkatołowa[1], pieprz[1], kozieradka[1], cynamon (Cinnamomum Zeylanicum)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda BIO Basic Dal Masala