Cosmoveda BIO Curry Masala Łagodne, 80 g

Mieszanka 11 przypraw!

43,99 zł

(549,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 80 g

Produkt dostępny od 27 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 28 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Łagodna alternatywa
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe
  • Bez laktozy Bez laktozy

Kupowane często z Cosmoveda Ghee kokosowe bio, 500 g

Cosmoveda BIO Curry Masala Łagodne, 80 g 43,99 zł (549,88 zł / kg)
Cosmoveda Ghee kokosowe bio, 500 g 73,00 zł (146,00 zł / kg)
Cena całkowita: 116,99 zł
Opis

BIO Curry Masala tołagodna mieszanka z 11 cennych przypraw oraz ma wszechstronne zastosowanie w ajurwedyjskiej kuchni.

Nr art.: XAY-COS-123776-DE
Zawartość: 80 g
EAN: 4032108123776
Numer producenta: 123776-DE
Marka: Cosmoveda
Postać farmaceutyczna: Proszek
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, Bez laktozy, Surowa żywność
Alergeny: Bezglutenowe, Bez laktozy
Kategorie: Przyprawy
Właściwości: Bio - certyfikowany, Fair Trade, Wegańskie, Wegetariańskie
Produkty ajurwedyjskie : Przyprawy
Wznowienie produktu: Ze względu na zmianę szaty produktu opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Składniki

kurkuma (Curcuma longa)[1], kolendra[1], czarny pieprz (Piper nigrum)[1], musztarda[1], kminek zwyczajny[1], imbir[1], Chilli[1], gałka muszkatołowa[1], czosnek[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda BIO Curry Masala Łagodne

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder