Raab Vitalfood Organiczna jakość od 1989

Naturalne produkty dla całej rodziny

Raab Vitalfood - Twój niezawodny partner z suplementami diety od ponad 25 lat

Aby być zdrowym, sprawnym, witalnym i zadowolonym przez cały rok, powinniśmy odpowiednio wspierać nasze ciała i aktywnie przyczyniać się do naszego dobrego samopoczucia. Raab Vitalfood opracowuje i sprzedaje suplementy diety i produkty roślinne o najwyższej JAKOŚCI BIO dla całej rodziny, które spełniają najwyższe standardy i należą do najlepszych na rynku.

Szukaj według kategorii

Raab Vitalfood: 129 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Raab Vitalfood - najwyższa jakość dla dobrego samopoczucia człowieka

Firma Raab Vitalfood to suplementy diety, białka, superfood i produkty roślinne o najwyższej jakości ekologicznej. Raab Vitalfood przywiązuje dużą wagę nie tylko do jakości wykorzystywanych surowców, ale także do zrównoważonego rozwoju i regionalizmu. Tak powstają wyjątkowe produkty, które spełniają nawet najwyższe wymagania i są w harmonii z otoczeniem i przyrodą.

Innowacyjny duch połączony z sensem dla zrównoważonego rozwoju

Firma Raab Vitalfood została założona w 1989 roku przez dr Michael Raab. Jego celem od samego początku było opracowanie najlepszych ekologicznych produktów spożywczych, które wnoszą istotny wkład do dobrego samopoczucia człowieka. Pierwszym produktem tej marki był pierwszy na świecie organiczny proszek serwatkowy, który położył fundament pod sukces firmy. Wkrótce pojawiły się kolejne produkty, dzięki którym oferta Raab Vitalfood obejmuje dzisiaj ponad 100 produktów. Nie tylko udało się z powodzeniem kontynuować podstawową ideę firmy, ale także konsekwentnie ją rozwijać i dostosowywać do stale zmieniających się potrzeb ludzi.

Dzisiaj Raab Vitalfood oferuje następujące produkty:

 • suplementy diety
 • białka roślinne
 • superfood i mieszanki białkowe
 • jedzenie sportowe
 • owoce, nasiona i soki
 • ksylitol i stewia
 • sole, przyprawy i przyprawy warzywne

W ten sposób Raab Vitalfood może zaoferować szeroką gamę produktów. Poszczególne produkty nie tylko muszą spełniać najwyższe standardy jakości, ale muszą również być w harmonii z potrzebami ludzi, środowiskiem i przyrodą. Raab Vitalfood rozwija, produkuje i sprzedaje swoje unikalne produkty do dziś w bawarskim mieście Rohrbach an der Ilm. Firma zwraca szczególną uwagę na pozyskiwanie surowców z regionów, w których występują one naturalnie i dlatego najlepiej się rozwijają. Co więcej przejrzystość odgrywa również niezwykle istotną rolę: bliski kontakt z dostawcami zapewnia pełną klarowność procesu produkcyjnego, od wzrostu surowców do gotowego produktu w koszyku.

Bieżące kontrole gwarantują najwyższą jakość

Aby zapewnić spełnienie wysokich standardów jakości Raab Vitalfood, wymagane są regularne kontrole. Z tego powodu poszczególne produkty firmy są stale monitorowane w niezależnych laboratoriach testowych zlokalizowanych w Niemczech. Certyfikat IFS i certyfikat BIO oznaczają wysoką jakość produktów Raab Vitalfood.

Certyfikat IFS potwierdza najwyższe standardy jakości

Certyfikat IFS został opracowany przez niemiecką Federację Handlu Detalicznego - HDE - i przedstawicieli handlu detalicznego artykułami spożywczymi - LEH - i potwierdza bezpieczeństwo żywności oraz jakość jej produkcji i produktów.

Raab Vitalfood od 2017 roku jest certyfikowany zgodnie z International Featured Standards - Food na "wysokim poziomie". TÜV Süd poświadczył, że Raab Vitalfood przestrzegał najwyższych standardów produkcji i jakości. Zatem jako konsument masz potwierdzenie, że jakość i bezpieczeństwo Raab Vitalfood stoi we wszystkich działach na pierwszym miejscu i odpowiadają najwyższym standardom.

Certyfikat BIO dla pioniera na rynku produktów ekologicznych

Oprócz certyfikatu IFS Raab Vitalfood również posiada certyfikat BIO - już od 1989 roku. Raab Vitalfood był jedną z pierwszych firm, które uzyskały certyfikat ekologiczny w ekologicznym centrum kontroli BCS (Norymberga).

Aby otrzymać certyfikat BIO, produkty muszą spełniać normy bezpieczeństwa żywności, które znacznie wykraczają poza standardy tradycyjnych produktów. W przypadku produktów Raab Vitalfood oznacza to:

 • do konserwacji używa się promieniowania niejonizującego
 • nie są produkowane przez i / lub z organizmami zmodyfikowanymi genetycznie
 • nie są produkowane przy użyciu syntetycznych pestycydów
 • nie są produkowane przy użyciu łatwo rozpuszczalnych nawozów mineralnych
 • zawierają nie więcej niż 5% konwencjonalnie wyprodukowanych składników (ograniczone do listy wyraźnie dozwolonych surowców)
 • nie zawierają słodzików, stabilizatorów, syntetycznych barwników, konserwantów i wzmacniaczy smaku
 • mogą zawierać tylko wyszczególnione na pozytywnej liście zagęszczacze na bazie roślin, środki spulchniające i emulgatory

Ponadto certyfikat BIO potwierdza również,

 • że przywóz surowców i produktów z krajów trzecich jest regulowany i ściśle kontrolowany w odniesieniu do poszczególnych partii.
 • że płodozmian (gospodarka dwu-, trzy- i czteropolowa) jest zróżnicowana.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór wysokiej jakości innowacyjnych produktów organicznego pioniera Raab Vitalfood. Odkryj nasz asortyment i ciesz się wygodną i szybką dostawą bezpośrednio do domu, a także naszymi atrakcyjnymi cenami.