Scitec Nutrition SN Mio Max Hardcore

Scitec nutritions nowa formuła " wszystko - jednym"!

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • zawiera wiele różnych składników
  • nie przeciążona węglowodanami
  • wolna od aspartamu

Podobne produkty:

Multipower 50 g High Protein Shake
Purasana Kakao w proszku

Opis

MyoMax Hardcore to nasza końcowo wynaleziona receptura, która dostarcza wszystkie składniki uważane za bardzo wartościowe. MYOMAX jest anabolicznym harcore masy mięśniowej i intensywnym wzmacniaczem wydajności. "Anabol" - to fizjologiczny przebieg procesów metabolizmu w organiźmie, w celu utraty. Najważniesze - białka i należące do nich aminokwasy są koniecznymi składnikami odżywczymi . MYOMAX Hardcore zawiera w 52g (42g białek + 10g dodatkowo dodanych aminokwasów)!


Białka składają się nie tylko z pojedyńczych typów białek , ale są wielostornym źródłem , ponieważ zawarte aminokwasy nie są te same w różnych typach. Białka pokarmu są źródłem azotu i istotnych aminokwasów , które potrzebuje organizm dla wzrostu i utrzymania tkanek , ponadto przyczynia się MYOMAX Hardcore do wzrostu i przyboru masy mięśniowej oraz utrzymania zdrowych kości. *

MYOMAX nie jest pełen z cukrem i nie zawiera nadmiaru węglowodanów! On nie jest obciążony węglowodanami , stosunek węglowodanów do białek i innych, nie węglowodanowych składników jest, naszym zdaniem, wspaniały! Receptura zawiera specjalną mieszankę wągloewodanów , która zawiera opatentowany Vitargo ® i Palatynozę™ jako źródło węglowodanów (pierwszy ma wysoki indeks glikemiczny, drugi - niższy). Ale to nie wszystko! MyoMax oferuje 5,5 g najbardziej sprawdzonej kreatyny, monohydrat kreatyny (i inne kreatyny w naszej chronionej macierzy). Naukowo zostało udowodnione, że 3 g kreatyny dziennie podnoszą wydajność fizyczną treningu szybkiego w zakresie krótkiego , bardzo intensywnego obciążenia fzycznego.

Niektóre z naszych głównych składnikówwspierają następujące fizjologiczne efekty:

  • normalną syntezę białek
  • normalnego funkcjonowania układu nerwowego: neurotransmisja i skurcze mięśniowe razem z mięśniem sercowym
  • redukcja zmęczenia i znużenia
  • dla normalnych makro składników odżywczych i metabolizmu energii
  • dla utrzymania normalnego poziomu cukru we krwi
  • dla normalnego funkcjonowania psychologicznego
  • dla równowagi elektrolitowej.

Teraz jest zrozumiałe , dlaczego my jesteśmy przekonani , że MYOMAX Hardcore możesz bardziej lubieć niż wiele innych podobnych produktów!

Wolny od aspartamu!

Polecone spożycie: rozpuścić 140 g Myomax hardcore w 500 ml wody .KażdySpożywać codziennie 1 porcję bezpośrednio po treningu ( lub tylko połowę i drugą następnie).

Uwaga dla osób cierpiących na alergie:M mże zawierać śladowe ilości białka sojowego, białka mleka i jajka, orzechów, orzeszków ziemnych i glutenu.

Uwagi:Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie powinna służyć jako substytut dla zrównoważonej i różnorodnej diety. Poza zasięgiem małych dzieci zachować chłód i sucho. Nie nadaje się dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i matek karmiących. To może być przyrost masy ciała, używać tylko z powodu szkolenia.

Smaki: ciemna czekolada

Wielkości porcji: 1400 g - 10 porcji, 3080 g - 22 porcje.

Marka: Scitec Nutrition
Kategorie: Shakes, Spirutein & proteiny

Składniki

Wartości odżywcze
na porcję140 g) RDA % *
Wartości spalania 2040 kJ / 475 kcal
Białka 42 g
Węglowodany ogółem 56 g
-w tym cukier 3 g
Tłuszcz ogółem 3 g
Poziom cholesterolu 55 mg
Sód 330 mg
Potas 150 mg 8%
Amid kwasu nikotynowego 2,5 mg 15%
Wapń 127 mg 16%
Magnez 82 mg 22%
Kwas foliowy 30 μg 15%
Chrom 12 μg 30%
Cynk 1,5 mg 15%
"MYOMAX HARDCORE" MATRIX 20077 mg
składająca się z:
Mieszanki aminokwasów
(L-Leucyna, L-Glutamina, Tauryna, L-tryptofanu, L-arginina, L-alanina, L-walina, L-fenyloalaniny, L-tyrozyna, L-izoleucyna)
10000 mg
Mieszanka kreatyny:
(Monohydrat kreatyny, drobnomielony monohydrat kreatyny, cytrynian kreatyny, fosforan kreatyny, ph buforowanana kreatyna Kre-Alkalyn ®, pirogronianukreatyny)
5500 mg
-Kreatyna 4400 mg

* % RDA = procent zalecanej dziennie spożywanej dawki

Składniki:
białka serwatki, maltodekstryna, mieszanka kakao w proszku (monohydrat kreatyny, HCl kreatyny , pirogronian kreatyny, jabłczan trzykreatyny, orotan trzkreatyny), glicyna, beta alanina, L-Leucyna, beta hydroksy beta maślan, jabłczan L-cytruliny, matryca glutaminowa (L-Glutamina, L-alanylo-L-Glutamina, L-arginina, L-glutaminian), Tauryna, izomaltuloza *, L-tyrozyna, mąka owsiana, HCl glicyno-propionylowej-L-karnityny, L-izoleucyna, L-walina, gorzki melon, pirogronian wapnia, Coleus Foroskohlii (forskolina) , O-fosforan kreatinolu, D-asparaginian sodu, bromelaina i papaina, kwas alfa liponowy , wyciąg pieprzu, cpikolinian c hromu, aromat, substancje słodzące: sukraloza i acesulfam-K

* Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.

ocen klientów po polski dla Scitec Nutrition SN Mio Max Hardcore