STYX Naturkosmetik

Austriackie kosmetyki naturalne

Szukaj według kategorii

Bestsellery

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrowanie i sortowanie

    Cena Linie produktów
    Filtr

    STYX: 1 - 30 z 115 artykułów

    Styx Chin Min Sport Fluid

    Styx Chin Min Sport Fluid, 100 ml

    • Rozgrzewka - aktywacja - przygotowanie
    • Idealny na stres sportowy
    • Z olejem z chińskiej mięty
    51,30 zł 54,00 zł (513,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Folia do owijania ciała

    Styx Folia do owijania ciała

    • Specjalna folia
    • Długość: 120 m
    • Na ok. 8-10 zastosowań
    45,99 zł

    Dostawa do 6 października

    Styx Ziemniaczany balsam do rąk

    Styx Ziemniaczany balsam do rąk, 50 ml

    • Pielęgnuje i regeneruje
    • Z tłoczonymi na zimno olejami roślinnymi
    • Dostarcza skórze składników odżywczych
    46,20 zł 48,99 zł (924,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Cytrynowy żel pod prysznic

    Styx Cytrynowy żel pod prysznic, 200 ml

    • Bogata receptura
    • Kojący efekt
    • Delikatny cytrusowy zapach
    42,81 zł 45,99 zł (214,05 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Chin Min Minz Öl

    Styx Chin Min Minz Öl, 10 ml

    • Idealny dla sportowców
    • Do nacierania
    • Do lampy do sauny i aromatu
    24,99 zł (2 499,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Cello Gel Strong

    Styx Cello Gel Strong, 150 ml

    • Czysty preparat roślinny
    • Faza zastosowania krok 3
    • Idealny w domu
    130,00 zł (866,67 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Cello Gel Medium

    Styx Cello Gel Medium, 150 ml

    • Dla każdego rodzaju skóry
    • Formuła wegańska
    • Krok 2 pielęgnacji
    130,00 zł (866,67 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Szampon z kofeiną "Ogród ziołowy"

    Styx Szampon z kofeiną "Ogród ziołowy", 200 ml

    • Szczególnie nadaje się przy wypadających włosach
    • Stymulująca pielęgnacja
    • Wzmacnia strukturę włosów
    76,00 zł (380,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Olejek do masażu 37 ziół

    Styx Olejek do masażu 37 ziół, 100 ml

    • Nadaje się dla wszystkich rodzajów skóry
    • Pobudzający zmysły
    • Ze starannie wybranymi olejkami eterycznymi
    59,00 zł (590,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Balsam do higieny intymnej

    Styx Balsam do higieny intymnej, 250 ml

    • Z czystym olejkiem z drzewa herbacianego
    • Z olejkami eterycznymi
    • Delikatny zapach
    65,00 zł (260,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Ziołowy balsam do włosów

    Styx Ziołowy balsam do włosów, 150 ml

    • Miękkie, jedwabiste włosy
    • Widoczny połysk
    • Kremowa konsystencja
    54,00 zł (360,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Krem chroniący przed zimnem "Let it Snow"

    Styx Krem chroniący przed zimnem "Let it Snow", 50 ml

    • Do suchej, wrażliwej cery
    • Działa nawilżająco
    • Nie natłuszcza skóry
    76,00 zł (1 520,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Krem do twarzy z jojoba "Ziołowy ogród"

    Styx Krem do twarzy z jojoba "Ziołowy ogród", 50 ml

    • Dla zniszczonej skóry
    • Intensywnie odżywia
    • Zapewnia gładkość
    99,00 zł (1 980,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Żel do twarzy z aloesem

    Styx Żel do twarzy z aloesem, 50 ml

    • Dla każdego rodzaju skóry
    • Intensywnie nawilża
    • Równoważy
    65,36 zł 82,00 zł (1 307,20 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Kräutergarten - bazowy olej jojoba

    Styx Kräutergarten -​ bazowy olej jojoba, 100 ml

    • Regeneruje zniszczoną skórę
    • Reguluje kwaśny płaszcz
    • Wspiera odnowę komórek skóry
    96,00 zł (960,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Kräutergarten - szampon do włosów z olejkiem z drzewa herbacianego

    Styx Kräutergarten -​ szampon do włosów z olejkiem z drzewa herbacianego, 200 ml

    • Do włosów przetłuszczających się i podrażnionej skóry głowy
    • Również do łupieżu
    • Delikatnie oczyszczający i przywracający równowagę
    76,00 zł (380,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Krem do rąk z olejkiem z ziaren maku Bio

    Styx Krem do rąk z olejkiem z ziaren maku Bio, 70 ml

    • Do skóry suchej i wrażliwej
    • Szybko się wchłania
    • Zapewnia elastyczność
    37,49 zł 63,00 zł (535,57 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Ziołowa intensywna kuracja do włosów z aloesem

    Styx Ziołowa intensywna kuracja do włosów z aloesem, 100 ml

    • Nawilża
    • Zawiera ekstrakt z henny
    70,00 zł (700,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Dzika róża - szampon do włosów

    Styx Dzika róża -​ szampon do włosów, 30 ml

    • Do wszystkich rodzajów włosów
    • Naprawia i nadaje połysk
    • Kwiatowy zapach
    15,22 zł 16,99 zł (507,33 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Ziołowy szampon z jogurtem

    Styx Ziołowy szampon z jogurtem, 200 ml

    • Jedwabiste, błyszczące włosy
    • Z jogurtem i ziołami
    • Nie testowano na zwierzętach
    44,99 zł (224,95 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Detoksująca maseczka Green Asia

    Styx Detoksująca maseczka Green Asia, 100 g

    • Dla każdego typu cery
    • Oczyszcza i pielęgnuje
    • Poprawia wygląd cery
    69,65 zł 117,00 zł (696,50 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Ziołowy szampon z miodem i kitem pszczelim

    Styx Ziołowy szampon z miodem i kitem pszczelim, 200 ml

    • Delikatne składniki
    • Zawiera żywicę pszczół
    • Bez eksperymentów na zwierzętach
    44,99 zł (224,95 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Krem do rąk z nagietkiem "Ziołowy ogród"

    Styx Krem do rąk z nagietkiem "Ziołowy ogród", 30 ml

    • Dla skóry bardzo suchej i zniszczonej
    • Zmiękcza skórę dłoni
    • Działa kojąco
    22,86 zł 24,99 zł (762,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Alpejski krem- fluid

    Styx Alpejski krem-​ fluid, 50 ml

    • Idealny dla wrażliwej skóry mieszanej
    • Nawilża
    • Z pielęgnującym mlekiem klaczy
    112,53 zł 188,00 zł (2 250,60 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Ziołowy szampon przeciwłupieżowy

    Styx Ziołowy szampon przeciwłupieżowy, 200 ml

    • Dla suchej skóry głowy
    • Wybrane ekstrakty ziołowe
    • Bez eksperymentów na zwierzętach
    41,96 zł 44,99 zł (209,80 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Olejek do masażu Karmasutra

    Styx Olejek do masażu Karmasutra, 200 ml

    • Zawiera olejki eteryczne
    • Tłoczony na zimno olej roślinny
    • Bez eksperymentów na zwierzętach
    146,00 zł (730,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx DIY baza myjąca

    Styx DIY baza myjąca, 1 l

    • Dla każdego typu skóry
    • Dba o naturalną równowagę
    • O wielu zastosowaniach
    118,76 zł 126,00 zł (118,76 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Krem do masażu z masłem kozim

    Styx Krem do masażu z masłem kozim, 50 ml

    • Do każdego rodzaju skóry
    • Organicznie produkowane masło kozie
    • Zawiera ekstrakt z arniki i rumianku
    73,00 zł (1 460,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Karmasutra pianka do kąpieli

    Styx Karmasutra pianka do kąpieli, 200 ml

    • Miękkie uczucie na skórze
    • Zawiera olejki eteryczne
    • Unikalne doświadczenie kąpieli
    91,19 zł 96,00 zł (455,95 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Styx Krem do twarzy z awokado "Ziołowy ogród"

    Styx Krem do twarzy z awokado "Ziołowy ogród", 50 ml

    • Dla skóry normalnej i mieszanej
    • Normalizuje produkcję sebum
    • Intensywna pielęgnacja
    80,00 zł (1 600,00 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Obietnica jakości STYX:
    Wszystkie naturalne produkty kosmetyczne firmy STYX są opracowywane i produkowane zgodnie z surowymi kryteriami jakości. Stosowane są wyłącznie wysokiej jakości, czysto naturalne surowce pochodzące od certyfikowanych dostawców. Dla nas nietestowanie na zwierzętach jest tak samo naturalne, jak używanie przyjaznych dla środowiska opakowań nadających się do recyklingu.

    • Wykorzystywane są surowce pochodzenia naturalnego z rolnictwa ekologicznego lub dzikich zbiorów.
    • Przetwarzane są głównie oleje roślinne tłoczone na zimno, 100% czyste olejki eteryczne, świeże ekstrakty ziołowe, woski, tłuszcze, masło shea i masło kakaowe.
    • Substancje pomocnicze, takie jak emulgatory, konserwanty i środki powierzchniowo czynne, pozyskiwane są z naturalnych surowców.
    • Konserwowanie odbywa się zgodnie ze specyfikacjami austriackiego kodeksu żywności.
    • Tradycyjna wiedza w połączeniu z wiedzą naukową gwarantuje produkty o najwyższej skuteczności i jakości.

    CERTYFIKACJA ECOCERT:
    ECOCERT to uznana na całym świecie organizacja zajmująca się certyfikacją żywności i kosmetyków. Zdefiniowane kryteria jakości wyznaczają standardy dla kosmetyków naturalnych i organicznych. STYX Naturkosmetik od 2011 roku ściśle współpracuje z firmą ECOCERT, aby zagwarantować najwyższe standardy jakości.