Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • tylko 100% czystej L-karnityny
  • otoczka kapsułki jest roślinna
  • czysta jakość
  • BEZ testów na zwierzętach
    BEZ testów na zwierzętach

Podobne produkty:

ZeinPharma Acetylo-L-karnityna 500 mg
ZeinPharma Cholina-inozytol 450/450 mg
ZeinPharma kapsułki nasycające glukomannanu

Opis

Co to jest L-karnityna?

L- kanityna ( "Carnis" po łacinie mięso) jest podobnym do witamin chemicznym składnikiem, który jest produkowany z aminokwasów - metionina i lizyna w wątrobie, jądrach i nerkach. Do ludzkiego organizmu wnika ona przede wszystkim przez pokarm i w pierwszym rzędzie przez surowe mięso. W żyjących komórkach jest L-karnityna odpowiedzialna za transport aktywnych kwasów tłuszczowych do komórki lub mitochondrii, aby pobudzić proces beta-oksydacji. To szczególne: tylko powiązane na L-karnitynie długie łańcuchy kwasów tłuszczowych mogą być transportowane przez ścianki mitochondrii.

Mitochondria są "piecem spalającym", albo" elektrownią energii" komórki i jedną z najważniejszych komponent procesu metabolizmu tłuszczu. To oznacza: kwasy tłuszczowe będą krok po kroku zużyte, przy czym dochodzi do uwolnienia dużych ilości energii (proces beta oksydacji) . Szczególnie wysoka ilość znajduje się w komórkach o wysokim zużyciu energii jak: mięśnie, nerwy i komórki mięśnia sercowego.

Kapsułki L-karnityny firmy ZeinPharma® z gwarancją na jakość i czystość, 300mg kapsułki są produkowane w Niemczech pod bardzo ścisłą kontrolą jakościową . Firma ZeinPharma® wyróżnia się produktami najwyższej jakości z własnej produkcji.

My posuwamy się krok do przodu: przez nas użyte kapsułki są pochodzenia roślinnego (HPMC = hydroksypropylmetylceluloza albo czysta celulkoza ) Wszystkie składniki zawarte w kapsułkach są bez dodatków pochodzenia zwierzęcego. Dlatego są kapsułki L -karnityny od firmy ZeinPharma® doskonałe dla wegetarianów.

Najważniejsze zalety kapsułek L-karnityny:

  • otrzymacie Państwo tylko 100% czysty produkt
  • z każdą kapsułką 300 mg delektujecie się produktem najwyższej jakości
  • możecie zaufać czysto roślinnym kapsułkom

Zawartość: 90 kapsułek

Zalecane stosowanie: 1 kapsułka dziennie najlepiej przed treningiem, połknąć w całości popijając dużą ilością wody lub soku. Polecona dawka dzienna nie może być przekroczona. Ten produkt nie jest produktem zastępującym dzienne odżywianie.

Przechowywać nieosiągalny dla dzieci


Marka: ZeinPharma
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Kategorie: Produkty wspomagające dietę
Właściwości: BEZ testów na zwierzętach

Składniki

Składniki w przeliczeniu na 100 g w kapsułce
L-karnityna 36,9 g 300 mg
Wartość opałowa 2409,9 kJ / 576 kcal 19,6 kJ / 4,7 kcal
Białko 54,6 g 0,44 g
Węglowodany 18.09 g 0,15 g
Tłuszcz 0,5 g 0,01 g

Składniki: L-karnityna, regulator kwasowości: kwas winowy, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, wypełniacz węglan magnezu, środki antyadhezyjne: sole magnezowe roślinnych kwasów tłuszczowych

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla ZeinPharma L-karnityna

9 recenzji klienta w innym języku

4,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
12 (70%)
4 gwiazdki
3 (17%)
3 gwiazdki
2 (11%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

17 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 9 recenzje w innym języku.