Allos Bio ALO miód słonecznikowy, 500 g

Do uszlachetniania sałatek, dżemów i potraw azjatyckich

50,21 zł 56,00 zł -10%

(100,42 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Łagodna słodycz
  • Z cierpką nutą
  • Do słodzenia i udoskonalania
  • Wegetariańskie Wegetariańskie

Kupowane często z Allos Bio chałwa, 75 g

Allos Bio ALO miód słonecznikowy, 500 g 50,21 zł (100,42 zł / kg)
Allos Bio chałwa, 75 g 13,62 zł (181,60 zł / kg)
Cena całkowita: 63,83 zł
Opis

Miód słonecznikowy od ALLOS rozpieszcza kubki smakowe swoim subtelnym, łagodnym smakiem połączonym z przyjemnie cierpką nutą. Idealnie nadaje się do sałatek, dżemów i dań azjatyckich.

Uwaga:
Miód nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia

Nr art.: XPI-BIOG-154307
Zawartość: 500 g
EAN: 4016249107208
Numer producenta: 154307
Marka: Allos
Sposób odżywiania: Wegetariańskie
Kategorie: Żywność
Właściwości: Wegetariańskie
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

miód słonecznikowy[1]

  1. Z rolnictwa ekologicznego
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Niemcy, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Allos Bio ALO miód słonecznikowy