Alnatura Bio olej kokosowy natywny, 620 ml

Wysokiej jakości olej do wyjątkowych potraw

45,99 zł

(74,18 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 620 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Egzotyczny aromat i naturalna słodycz
  • Doprawi potrawy i wypieki
  • Delikatne pierwsze tłoczenie
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie

Kupowane często z Alnatura Bio olej lniany, 250 ml

Alnatura Bio olej kokosowy natywny, 620 ml 45,99 zł (74,18 zł / l)
Alnatura Bio olej lniany, 250 ml 12,99 zł (51,96 zł / l)
Cena całkowita: 58,98 zł
Opis

Olej kokosowy udoskonali potrawy i wypieki egzotyczną nutą i naturalną słodyczą, która jest typowa dla tego oleju roślinnego. Curry, zupy, desery, ciasta albo pieczywo - ten natywny olej kokosowy marki Alnatura może być podgrzewany i nada Twoim potrawom wyjątkowej, kremowej konsystencji. Orzechy kokosowe pochodzą z ekologicznych upraw i zostają delikatnie tłoczone na zimno, dlatego też produkt ten ma certyfikat jakości "nativ".

Wskazówka: w temperaturze pokojowej olej kokosowy może się upłynnić. Po prostu go wymieszaj i normalnie używaj.

Nr art.: XPI-MM-212009
Zawartość: 620 ml
EAN: 4104420206779
Numer producenta: 212009
Marka: Alnatura
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Niska zawartość węglowodanów (Low Carb), Keto, Paleo, Niska zawartość histaminy
Kategorie: Żywność
Właściwości: Bio - certyfikowany, Wegańskie, Wegetariańskie
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła, przechowywać w temperaturze pokojowej
Składniki

100 % natywny olej kokosowy[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 3429 / 819 kj / kcal
tłuszcz 91 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 84 g
węglowodany 0,5 g
  w tym cukier 0,5 g
substancje balastowe 0,5 g
białko 0,5 g
sól 0,01 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio olej kokosowy natywny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder