Alnatura Bio siemię lniane ze śliwką i daktylem, 200 g

Wszechstronne i naturalne

11,99 zł

(59,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 g

Produkt dostępny od 5 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 6 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Aromatyczno-owocowa mieszanka
  • Jakość bio
  • Do musli i nie tylko
  • Bio - certyfikowany Bio - certyfikowany
  • Wegańskie Wegańskie
  • Wegetariańskie Wegetariańskie
  • Bez laktozy Bez laktozy

Kupowane często z Alnatura Bio olej lniany, 250 ml

Alnatura Bio siemię lniane ze śliwką i daktylem, 200 g 11,99 zł (59,95 zł / kg)
Alnatura Bio olej lniany, 250 ml 12,99 zł (51,96 zł / l)
Cena całkowita: 24,98 zł
Opis

Ta wegańska mieszanka organiczna łączy siemię lniane z otrębami pszennymi, suszonymi śliwkami i daktylami. Rezultatem jest owocowy, orzechowy smak. Mieszanka doskonale nadaje się jako dodatek do musli lub ciepłej owsianki śniadaniowej. Ze względu na pęczniejące właściwości siemienia lnianego zalecamy popijanie dużą ilością płynu.

Nr art.: XPI-MM-200338
Zawartość: 200 g
EAN: 4104420242005
Numer producenta: 200338
Marka: Alnatura
Sposób odżywiania: Wegańskie, Wegetariańskie, Keto, Paleo, Bez laktozy, Wysoka zawartość błonnika
Alergeny: Bez laktozy
Kategorie: Nasiona
Właściwości: Bio - certyfikowany, Wegańskie, Wegetariańskie
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Może zawierać śladowe ilości: E - Orzeszki ziemne, F - Nasiona soi, H - Orzechy, N - Nasiona sezamu
Składniki

46 % złoty siemię lniane[1], 25 % mielone siemię lniane[1], 12 % otręby pszenne[1], 9 % Suszone śliwki[1], 8 % Suszone daktyle[1], mąka ryżowa[1]

  1. z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1922 / 459 kj / kcal
tłuszcz 31 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 3,6 g
węglowodany 14 g
  w tym cukier 10 g
substancje balastowe 28 g
białko 17 g
sól 0,12 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio siemię lniane ze śliwką i daktylem

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder