Juventa Care - Dba o twój organizm

Niemiecka firma Juventa Care oferuje gamę produktów wspomagających organizm, które są bogate w ważne składniki odżywcze oraz bioaktywne substancje roślinne. Juventa zwraca uwagę na wysoką jakość.

Spójrzmy prawdzie w oczy: Czy spożywasz dziennie zalecaną porcję owoców i warzyw?

Czy wiesz ile dziennie powinno się ich spożywać?

Powszechnie zaleca się zjadanie 5-7 porcji (co odpowiada 500 - 700 g) warzyw i owoców dziennie, ponieważ kryją one w sobie zdrowe składniki odżywcze oraz ważne bioaktywne składniki roślinne. Pamiętaj, aby spożywać codziennie różne owoce i warzywa, ponieważ są one bogate w liczne, różnorodne substancje ochronne, jak witaminy i składniki mineralne.

Wysokiej jakości suplementy diety

Firma Juventa Care produkuje suplementy diety wysokiej jakości. Zastosowane substancje muszą spełniać wysokie standardy, dlatego ich produkty zawierają wyłącznie najlepsze i sprawdzone składniki. Kompozycja składników jest tworzona zgodnie z najnowszymi wynikami badań medycyny żywienia. Wykorzystywane są nie tylko naturalne składniki jak witaminy, składniki mineralne, ale również wysokiej jakości bioaktywne ekstrakty roślinne i owocowe jak zioła, które pochodzą z biologicznych upraw. Przy czym wiele składników wzajemnie się uzupełnia.

Wszystkie produkty firmy Juventa Care są produkowane w Niemczech, co zapewnia wysokie standardy produkcji. Składniki przed produkcją poddawane są kontroli jakości, aby wykluczyć nieodpowiednie elementy. W ten sposób powstają te wegańskie kapsułki, które nie zawierają:

  • drożdży
  • glutenu
  • laktozy
  • konserwantów
  • barwników

Producenci są w stałym kontakcie z grupą badaczy i naukowców, aby przy produkcji nowych produktów mieli aktualną wiedzę na temat bioaktywnych składników roślinnych.