Alnatura Organiczne tortelloni orkiszowe ze szpinakiem i ricottą, 250 g

Udoskonalone odrobiną bazylii i czosnku

14,99 zł

(59,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 g

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Proste w przygotowaniu
  • Delikatny smak
  • Idealne do sosów na bazie śmietany

Kupowane często z Alnatura Bio Oliwa z oliwek nativ extra, 500 ml

Alnatura Organiczne tortelloni orkiszowe ze szpinakiem i ricottą, 250 g 14,99 zł (59,96 zł / kg)
Alnatura Bio Oliwa z oliwek nativ extra, 500 ml 32,99 zł (65,98 zł / l)
Cena całkowita: 47,98 zł
Opis

Tortelloni z semoliny orkiszowej wypełnione kremowym nadzieniem z ricotty i szpinaku świetnie smakują z kremowymi sosami lub oleistym pesto posypanym parmezanem. Organiczne tortellini firmy Alnatura jest nieco większe niż tradycyjne tortellini i mają lekką nutę bazylii i czosnku.

Czas gotowania:
12 do 15 minut. Tortellini przygotować w lekko wrzącej, osolonej wodzie (2 łyżeczki na 3 litry).

Nr art.: XPI-MM-144322
Zawartość: 250 g
EAN: 4104420250277
Numer producenta: 144322
Marka: Alnatura
Sposób odżywiania: Wysoka zawartość błonnika
Kategorie: Makaron
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Może zawierać śladowe ilości: L - Seler
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g[1]
Zawartość energetyczna / spalania 1290 / 308 kj / kcal
tłuszcz 6 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,8 g
węglowodany 49 g
  w tym cukier 1,9 g
substancje balastowe 3,1 g
białko 13 g
sól 0,86 g
  1. nieprzygotowany
Składniki

Ciasto

74 % kasza orkiszowa[1], woda pitna

  1. z rolnictwa ekologicznego

Nadzienie

50 % ser (50 % ricotta[2], ser górski[2], ser owczy[2]), panierka (mąka orkiszowa[2], Drożdże), pełne mleko w proszku[2], płatki ziemniaczane[2], 6 % szpinak suszony[2], olej słonecznikowy[2], woda pitna, sól morska, przyprawy[2] (czosnek[2], bazylia[2], pieprz[2]), lecytyna sojowa[1]

  1. Z upraw ekologicznych / emulgator
  2. z rolnictwa ekologicznego

Może zawierać śladowe ilości selera.

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Organiczne tortelloni orkiszowe ze szpinakiem i ricottą