Apeiron Krem nocny - regeneracja

Regeneracja dojrzałej 6 wymagającej skóry

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Nocny krem od Apeiron o aksamitnej konsystencji wspiera z głęboko działającymi skladnikami nocny proces regeneracji dojrzałej i wymagającej skóry oraz ją nawilża. Podczas naszego snu jest nasz największy organ - skóra - czujny i jej regeneracja działa na najwyższych obrotach. W tym czasie jest skóra szczególnie podatna do przyjmowania składników działających i dlatego może chętnie przyjąć porcję dodatkowej pielęgnacji. Z biegiem lat traci skóra właściwość szybkiego i naturalnego odpoczynku , ona sprawia wrażenie zmęczonej i znużonej. Intensywna pielęgnacja odżywia skórę wartościowymi olejkami i białkami. Przeciwutleniaczowo działający koenzym Q10 i naturalna witamina E pomagają zachować młodzieńczą skórę. Dla skóry o młodzieńczejj swieżości i rannym promienistym wyglądzie!
Olej z ogórecznika uspokaja i regeneruje barzdzo wrażliwą skórę i zapewnia jej istotne kwasy tłuszczowe. Zimno tłoczone, czyste oleje z migdałów, oliwki, soi i nagietka ujędrniają dojrzałą skórą i dają jej gładki wygląd. Kombinacja bisabololu, białek pszeniczych i wosku pszczelego wzmacnia i pobudza własne siły obronne. Skóra jest efektywnie chroniona przed utratą elastyczności, wilgoci i wysuszaniem i jednocześnie optymalnie zaopatrzona w substancje odżywcze.

Marka: Apeiron
Postać farmaceutyczna: Pielęgnacja i kosmetyki
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Składniki: woda, alkohol tłuszczowy* *, środek zmiąkczający**, olej z oliwek *, olejek migdałowy *, olej sojowy *, olejek nagietkowy *, olej z ogórecznika, wosk pszczeli, gliceryna**, witamina E* *, Q 10 (ubichinon), aktywny składnik kwiatu rumianku **, bialko pszenicze* *, guma ksantanowa, emulgator* *, zapach (naturalny), benzoesan sodu, sorbinian potasu
* z kontrolowanych upraw organicznych ** pochodzenia roślinnego

ocen klientów po polski dla Apeiron Krem nocny - regeneracja

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Krem nocny - regeneracja", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder