Aquatadeus Chusteczki pielęgnacyjne

Doskonale sprawdzają się podczas podróży!

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Praktyczne chusteczki podczas podróży, które zapewniają odświeżenie i pielęgnację. Są one w ponad 90% nasączone wodą Aquatadeus. W połączeniu z kompleksem składników tj. Defensil® plus, pantenol i bisabolol dbają o dobre samopoczucie skóry.

Sposób użycia:

  • Delikatnie przetrzeć chusteczką dotknięte miejsca na skórze.
  • Chusteczki można stosować regularnie lub długotrwale.

*Woda lecznicza pochodzi ze źródła Aquatadeus w Öblarn w Austrii, które zostało oficjalnie uznane za lecznicze źródło w Austrii, decyzją rządu regionalnego w Styrii GZ GZ:FA8A-88.42-1/2007-4 z dnia 14.03.2007 i GZ: FA8A-95.19.3/2010-9 z dnia 12.03.2010. Uznanie otrzymała dzięki doskonałym wynikom podczas analizy wody na uniwersytecie w Grazu z dnia 20.06.2006 dzięki raportom z Instytutu Higieny, Mikrobiologii i Medycyny Środowiskowej Uniwersytetu Medycznego w Grazu i innych sprawozdań z kontroli inspekcji państwowej.

Marka: Aquatadeus
Postać farmaceutyczna: Pielęgnacja i kosmetyki
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Składniki: Aquatadeus woda lecznicza*, Defensil® plus, pantenol, bisabol, olejek z oliwy, witamina E

Ingredients: Aqua, Octyldodecanol, Panthenol, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Ribes Nigrum Seed Oil, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Bisabolol, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Carbomer, Lactic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenethyl Alcohol, Sodium Hydroxide

*Woda lecznicza pochodzi ze źródła Aquatadeus w Öblarn Austrii, które zostało oficjalnie uznane za lecznicze źródło w Austrii, przez decyzje rządu regionalnego w Styrii GZ GZ:FA8A-88.42-1/2007-4 z dnia 14.03.2007 i GZ: FA8A-95.19.3/2010-9 z dnia 12.03.2010. Uznanie otrzymała dzięki doskonałym wynikom podczas analizy wody na uniwersytecie w Graz z dnia 20.06.2006 dzięki raportom z Instytutu Higieny, Mikrobiologii i Medycyny Środowiskowej Uniwersytetu Medycznego w Grazu i innych sprawozdań z kontroli organów państwa. Medyczna nazwa balneologii: "źródło siarczanu żelaza magnezu", dawniej "Thaddäusquelle".

Wskazówka producenta

ocen klientów po polski dla Aquatadeus Chusteczki pielęgnacyjne

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Chusteczki pielęgnacyjne", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder