BE THE CHANGE - najwyższej jakości żywność i suplementy diety

Najlepsze składniki, starannie przetworzone, w 100% wyprodukowane w Szwajcarii i w dużej mierze neutralne dla klimatu.

BE THE CHANGE produkuje skuteczną i zdrową żywność oraz suplementy diety, które są wytwarzane zgodnie z mottem „Żywność dla Twoich celów” zgodnie z najwyższymi standardami jakości w Szwajcarii. Założyciel Sven Altorfer uważa, że ważne jest zrozumienie procesów biochemicznych zachodzących w organizmie i opracowanie produktów zgodnie z najnowszymi odkryciami nauk żywieniowych.

BE THE CHANGE jest nie tylko skierowane do sportowców, ponieważ w dzisiejszym świecie ogólnie trudno jest codziennie pokryć wystarczające zapotrzebowanie na witaminy i białka.

Jeśli wybierzesz BE THE CHANGE, możesz być pewien, że każdy składnik został starannie wybrany i że nie użyto żadnych sztucznych konserwantów. Surowce pochodzą ze Szwajcarii i rolnictwa ekologicznego. To, co nie jest dostępne w jakości ekologicznej, uzyskuje się na najwyższym możliwym poziomie jakości na krótkich trasach transportowych. Nawet opakowania zostały opracowane w firmie i można je kompostować bezpośrednio na własnym kompoście w ogrodzie.

BE THE CHANGE - Dobre dla ciebie. Dobre dla planety.

BE THE CHANGE: 17 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT