Produkty dla przewody pokarmowego

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości
Filtr

Trawienie, żołądek i jelita: 1 - 30 z 663 artykułów

Nature Love Kompleks kultur Probiona

Nature Love Kompleks kultur Probiona, 120 kapsułek

  • Z inuliną pochodzącą z upraw ekologicznych
  • Kultury bakteryjne w kapsułkach z powłoką dojelitową
  • Opakowanie wystarcza na 2 miesiące
88,39 zł 99,00 zł (1 449,02 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus, 250 tabletek

  • Z Haritaki, Amalaki i Bibhitaki
  • Kontrolowane składniki organiczne
198,95 zł 222,00 zł (795,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZeinPharma Kurkumina - Triplex³ 500 mg

ZeinPharma Kurkumina -​ Triplex³ 500 mg, 150 kapsułek

  • 100% naturalnych składnikówBez syntetycznych dodatkówWegańska receptura
227,09 zł 253,00 zł (2 317,24 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 saszetek po 9,83 g (295 g)

  • L-arginina i L-cytrulina
  • Zawiera łącznie 6 witamin
  • Orzeźwiający Citrus Berry smak
345,69 zł 385,00 zł (1 171,83 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Łupiny z nasion babki indyjskiej w całości.

Life Light Łupiny z nasion babki indyjskiej w całości., 500 g

  • 80% zawartości błonnika
  • Bez substancji dodatkowych
  • Wolne od manipulacji genetycznych
57,44 zł 64,00 zł (114,88 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Anyż gwiazdkowy bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Anyż gwiazdkowy bio, 180 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Z całych mielonych owoców
  • Bez wypełniaczy i konserwantów
186,00 zł (2 066,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, żurawina (300 g)

  • Jako gorący i zimny napój
  • Bardzo wydajny
  • Gasi pragnienie podczas treningu
79,03 zł 132,00 zł (263,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Carnium Botanicals MenoWELL

Carnium Botanicals MenoWELL, 60 kapsułek

  • Z naturalnymi substancjami roślinnymi
  • Z niepokalankiem i korzeniem pochrzynu
  • Wegański i bezglutenowy
110,51 zł 123,00 zł (3 369,21 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Nature Love Curcuma 15.000

Nature Love Curcuma 15.000, 45 kapsułek

  • Wysoka zawartość kurkuminy w kapsułce
  • Bardzo dobra biodostępność
  • Wystarczy na 4,5 miesiąca
57,44 zł 64,00 zł (1 641,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

pure encapsulations Buforowana witamina C 1000

pure encapsulations Buforowana witamina C 1000, 250 Kapsułki (250 kapsułek)

  • Można spożywać codziennie
  • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie systemu immunologicznego
  • Nie obciąża żołądka
335,64 zł 373,00 zł (1 100,46 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Dr. Ewald Töth® Mineralna mieszanka zasadowa

Dr. Ewald Töth® Mineralna mieszanka zasadowa, 500 g

  • Z ważnymi minerałami
  • Bez sztucznych substancji smakowych i konserwantów
  • Bardzo smaczna
166,79 zł 185,33 zł (333,58 zł / kg)

Dostawa do 7 października

anatis Naturprodukte Ziołowa herbata z liści papai

anatis Naturprodukte Ziołowa herbata z liści papai, 250 g

  • Zawiera enzymy papainy
  • Bez GMO
  • Bez substancji syntetycznych
84,38 zł 94,00 zł (337,52 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZeinPharma Coenzym Q10 100mg

ZeinPharma Coenzym Q10 100mg, 120 kapsułek

  • 100% identyczny z własnym Q10 organizmu
  • Produkcja na bazie czysto roślinnej
  • Idealny dla osób w wieku 50 lat i starszych
158,75 zł 177,00 zł (2 995,28 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Allergy Research Group GastroCleanse

Allergy Research Group GastroCleanse, 100 wegetariańskich kapsułek

  • Łupiny babki płesznik
  • Węgiel aktywowany i chlorofil
  • Witamina C i magnez
116,54 zł 130,00 zł (1 371,06 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. Ewald Töth® Zasadowe kapsułki mineralne LQA

Dr. Ewald Töth® Zasadowe kapsułki mineralne LQA, 90 kapsułek

  • Z elementami mineralnymi
  • Wapń, potas i magnez
  • Proste dozowanie
118,55 zł 131,73 zł (1 823,85 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Raab Vitalfood Dzika róża w proszku Bio

Raab Vitalfood Dzika róża w proszku Bio, 500 g

  • Z naturalną witaminą C
  • Certyfikowana uprawa ekologiczna w Chile
  • Wysokiej jakości odmiana AP-4® - muśnięta słońcem
184,88 zł 206,00 zł (369,76 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Nature Love Kompleks ostropestu plamistego

Nature Love Kompleks ostropestu plamistego, 60 kapsułek

  • Wtórne substancje roślinne
  • Z 200 mg sylimaryny
  • Opakowanie na 2 miesiące
47,39 zł 53,00 zł (1 184,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Carnium Botanicals Her Biotic

Carnium Botanicals Her Biotic, 30 kapsułek

  • Z 6 szczepami bakterii
  • Zawiera ekstrakt z żurawiny
  • Formuła wegańska
118,55 zł 132,00 zł (7 273,01 zł / kg)

Dostawa do 7 października

anatis Naturprodukte Anyż gwiazdkowy BIO

anatis Naturprodukte Anyż gwiazdkowy BIO, 180 kapsułek

  • Odpowiedni dla dzieci
  • W 100% jakość organiczną
  • Bez wypełniaczy i dodatków
166,79 zł 186,00 zł (2 105,93 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Purasana Organiczna spirulina w proszku

Purasana Organiczna spirulina w proszku, 200 g

  • Bez żadnych dodatków
  • Idealna do smoothie i soków owocowych
  • Z uczciwej uprawy
55,43 zł 62,00 zł (277,15 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Allergy Research Group Ox Bile 125 mg

Allergy Research Group Ox Bile 125 mg, 180 wegetariańskich kapsułek

  • Liofilizowana
  • Najwyższa jakość
  • Bez dodatków
198,95 zł 222,00 zł (3 315,83 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SFI HEALTH Ther-Biotic® Complete

SFI HEALTH Ther-​Biotic® Complete, 60 wegetariańskich kapsułek

  • Wysoka zawartość polifenoli12 szczepów mikroorganizmów
  • Ponad 25 mld CFU w kapsułce
  • Produkt wegetariański i bezglutenowy
237,15 zł 264,00 zł (9 121,15 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Vitamaze Witamina D3

Vitamaze Witamina D3, 180 tabletek

  • Wysoko dozowane
  • Witamina D3 jako cholekalcyferol
  • Bez środka antyadhezyjnego-stearynianu magnezu
88,39 zł 99,00 zł (818,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

pure encapsulations Proszek zasadowy plus

pure encapsulations Proszek zasadowy plus, 200 g

  • Z cennymi minerałami i cynkiem
  • Dobrze się wchłania
  • Bez aromatów i barwników
90,41 zł 101,00 zł (452,05 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Vitamaze Koenzym Q10

Vitamaze Koenzym Q10, 120 kapsułek

  • 98% ubichinon-10
  • Bez stearynianu magnezu
  • Duża dawka
154,73 zł 172,00 zł (3 033,92 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Enzymedica Digest Complete®

Enzymedica Digest Complete®, 90 kapsułek

  • Dwukrotnie mocniejszy niż Digest Basic®
  • Zapewnia wszystkie makroskładniki i laktozę
  • Wegański i bez alergenów
158,75 zł 177,00 zł (5 291,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

HealthyWorld Koenzym Q10 200 mg

HealthyWorld Koenzym Q10 200 mg, 120 kapsułek

  • 200 mg koenzymu Q10/kapsułkę
  • Roślinna otoczka kapsułki
  • 120 kapsułek na 4 miesiące
100,45 zł 112,00 zł (2 092,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Life Light zmielone łupiny babki śródziemnomorskiej

Life Light zmielone łupiny babki śródziemnomorskiej, 500 g

  • bez dodatków
  • wolne od glutenu
61,46 zł 69,00 zł (122,92 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Vitamaze Kadzidłowiec

Vitamaze Kadzidłowiec, 120 kapsułek

  • Wysoka dawka
  • Zawiera kwas bosweliowy
  • Bez aromatów
88,39 zł 99,00 zł (1 339,24 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Vitaplex FibreControl

Vitaplex FibreControl, 450 g

  • Naturalny błonnik
  • Czyste włókna akacjowe z Acacia Senegal
  • Organiczne certyfikowane włókno akacjowe
94,42 zł 105,00 zł (209,82 zł / kg)

Dostawa do 7 października