Różnorodne produkty do pielęgnacji ciała i włosów dla dzieci

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Alergeny Właściwości
Filtr

Dzieci: 1 - 30 z 43 artykułów

Kneipp Płyn do kąpieli naturkind Tatütata

Kneipp Płyn do kąpieli naturkind Tatütata, 40 ml

  • Dla wrażliwej skóry dzieci
  • Świetna pianka
  • Naturalny zapach jagód
3,99 zł (99,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Balsam do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci

Sebamed Balsam do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci, 200 ml

  • Do skóry suchej i podrażnionej
  • Z pantenolem i masłem shea
  • Bez mikroplastiku
36,99 zł (184,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci - dobranoc

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci -​ dobranoc, 40 ml

  • Z odżywczym aloesem
  • Z fioletowym barwnikiem spożywczym
  • Delikatny, lawendowy zapach
4,99 zł (124,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Musująca tabletka do kąpieli - edycja z brokatem

tetesept Musująca tabletka do kąpieli -​ edycja z brokatem

  • Dla dzieci w wieku od 6 lat
  • Owocowe zapachy
  • Musujący dodatek do kąpieli z brokatem
4,99 zł

Dostawa do 6 października

Niespodzianka do kąpieli dla dzieci - przygoda na Sawannie

tetesept Niespodzianka do kąpieli dla dzieci -​ przygoda na Sawannie

  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Barwi wodę na niebiesko
  • 1 z 6 figurek zwierząt do zebrania
18,99 zł

Dostawa do 6 października

Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Erkältungszeit"

Kneipp Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Erkältungszeit", 200 ml

  • Dla wrażliwej skóry dzieci
  • Dla dzieci od 3 roku życia
  • Z ekstraktem z tymianku
18,99 zł (94,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

masmi Kubeczek menstruacyjny

masmi Kubeczek menstruacyjny, M

  • Dobra alternatywa dla tamponów
  • Wykonany z medycznego TPE
  • Bez silikonu i lateksu
60,21 zł 64,00 zł

Dostawa do 6 października

Zestaw do kąpieli dla dzieci - jednorożec Paradies

tetesept Zestaw do kąpieli dla dzieci -​ jednorożec Paradies, 300 g

  • 1 x płyn do kąpieli
  • 1 x musujący dodatek do kąpieli
  • 1 x żel pod prysznic i szampon 2 w 1
33,19 zł 41,99 zł (110,63 zł / kg)

Dostawa do 6 października

anginetten® Spray do gardła Junior

anginetten® Spray do gardła Junior, 20 ml

  • Od 3. roku życia
  • Smak wiśniowy
  • Łatwa aplikacja
36,99 zł (1 849,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

tetesept Sól morska dla dzieci - czas przeziębień

tetesept Sól morska dla dzieci -​ czas przeziębień, 750 g

  • Idealna dla dzieci od 3 roku życia
  • Naturalne olejki eteryczne
  • Z olejkiem eukaliptusowym i miętowym
45,99 zł (61,32 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOSTKAMM Drewniana szczotka do włosów długich

KOSTKAMM Drewniana szczotka do włosów długich

  • Oliwa, 9-rzędowa
  • Do włosów długich i o sredniej długości
  • Nadaje się do włosów falistych lub kręconych
244,00 zł

Darmowa dostawa do 6 października

Apeiron Witalny spray z wodą różaną

Apeiron Witalny spray z wodą różaną, 100 ml

  • Odświeża & uspakaja
  • Czyści
  • Pachnie delikatnie
69,00 zł (690,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Funkelmähne"

Kneipp Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Funkelmähne", 40 ml

  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Zapach malinowy
  • Długotrwała piana
4,99 zł (124,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Niespodzianka do kąpieli dla dzieci - przygoda z dinozaurami

tetesept Niespodzianka do kąpieli dla dzieci -​ przygoda z dinozaurami

  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Owocowy zapach limonki
  • Kula do kąpieli z niespodzianką z motywem dinozaura
18,99 zł

Dostawa do 6 października

Płyn do kąpieli dla dzieci - mój jednorożec

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci -​ mój jednorożec, 40 ml

  • Z pielęgnującymi skórę proteinami migdałów
  • Z różowym barwnikiem spożywczym
  • Owocowy zapach truskawek
4,99 zł (124,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Baby & Kind Balsam do mycia skóry i włosów

Sebamed Baby & Kind Balsam do mycia skóry i włosów, 200 ml

  • Do skóry suchej i podrażnionej
  • Bez mydła i zasad
  • Z pantenolem
32,99 zł (164,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Niespodzianka do kąpieli dla dzieci - piłkarska gorączka

tetesept Niespodzianka do kąpieli dla dzieci -​ piłkarska gorączka

  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Koloruje wodę na niebiesko
  • Z 1 z 5 piłeczek
18,99 zł

Dostawa do 6 października

Musujący dodatek do kąpieli dla dzieci - tęczowa kraina

tetesept Musujący dodatek do kąpieli dla dzieci -​ tęczowa kraina, 40 g

  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Owocowy zapach
  • Barwi wodę na różowo
7,99 zł (199,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Szczoteczka do zębów dla dzieci CS Kids ultra soft

Curaprox Szczoteczka do zębów dla dzieci CS Kids ultra soft

  • Od 4 do 12 lat
  • Poręczny ośmiokątny uchwyt
  • Wyjątkowo miękkie i gęste włosie
27,99 zł

Dostawa do 6 października

KIDS roll-on aromaterapeutyczny "Więcej odwagi" bio

PRIMAVERA KIDS roll-​on aromaterapeutyczny "Więcej odwagi" bio, 10 ml

  • Idealny do codziennego użytku
  • Słodki i ciepły zapach
  • Z mandarynką i kardamonem
49,99 zł (4 999,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Brumm Brumm"

Kneipp Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Brumm Brumm", 40 ml

  • Dla wrażliwej skóry dzieci
  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Owocowy zapach brzoskwini
7,99 zł (199,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Supersaurus"

Kneipp Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Supersaurus", 40 ml

  • Dla wrażliwej skóry dzieci
  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Owocowy zapach jabłka
7,99 zł (199,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Schmetterlingsfee"

Kneipp Naturkind pianka do kąpieli dla dzieci "Schmetterlingsfee", 40 ml

  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Dla wrażliwej skóry dzieci
  • Wystarcza na 1 pełną kąpiel
6,99 zł (174,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do kąpieli dla dzieci - piłkarska gorączka

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci -​ piłkarska gorączka, 40 ml

  • Dla dzieci w wieku od 2 lat
  • Barwi wodę na niebiesko
  • Świeży zapach
4,99 zł (124,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Żel pod prysznic i szampon dla włosów dla dzieci 2 w 1 - przygoda z dinozaurem

tetesept Żel pod prysznic i szampon dla włosów dla dzieci 2 w 1 -​ przygoda z dinozaurem, 200 ml

  • Łagodne substancje myjące
  • Z pantenolem i proteinami migdałów
  • Owocowy zapach jabłka
24,99 zł (124,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Musujący dodatek do kąpieli dla dzieci - pieski

tetesept Musujący dodatek do kąpieli dla dzieci -​ pieski, 40 g

  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Barwi wodę na pomarańczowo
  • Odżywia dzięki zawartości masła kakaowego
7,99 zł (199,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci - T-Rex-World

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci -​ T-​Rex-​World, 40 ml

  • Z aloesem
  • Z zielonym barwnikiem spożywczym
  • Owocowy zapach jabłka
4,99 zł (124,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

Weleda Mydło roślinne z nagietkiem

Weleda Mydło roślinne z nagietkiem, 100 g

  • Bardzo delikatna pielęgnacja
  • Wspaniały zapach
  • Idealne dla delikatnej skóry niemowląt
25,99 zł (259,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Płyn do kąpieli dla dzieci - mój jednorożec

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci -​ mój jednorożec, 45 g

  • Dla dzieci w wieku od 3 lat
  • Z pomarańczowym barwnikiem spożywczym
  • Łagodny skład
10,99 zł (244,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci - magia elfów

tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci -​ magia elfów, 40 ml

  • Z formułą pielęgnującą skórę
  • Z różowym barwnikiem spożywczym
  • Owocowy, wiśniowy zapach
4,99 zł (124,75 zł / l)

Dostawa do 6 października