Plastry, taśmy, bandaże i inne produkty do opatrywania ran

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Właściwości
Filtr

Pielęgnacja ran i taśmy: 20 artykułów

Kintex Taśma kinezjologiczna Classic

Kintex Taśma kinezjologiczna Classic, czerwony

  • Różne kolory
  • Dobrze się rozciąga
  • Wspiera strukturę ciała
30,25 zł 51,00 zł

Dostawa do 6 października

Nasara Elastyczna taśma 5 cm x 5 m

Nasara Elastyczna taśma 5 cm x 5 m, czarny

  • Przyjazna dl skóry
  • Oddychająca
  • Przepuszczalna dla wody
27,57 zł 45,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry uniwersalne

Hansaplast Plastry uniwersalne, 40 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Odporne na wodę i zabrudzenia
  • Oddychające, bez lateksu i z opatrunkiem ochronnym
23,99 zł (0,60 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Niebieskie samoprzylepne plastry na palce

Hansaplast Niebieskie samoprzylepne plastry na palce

  • Samoprzylepne i bez śladów kleju
  • Można odrywać ręcznie i wodoodporne
  • Oddychające i 0% lateksu
19,89 zł 20,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plaster ochronny Druga Skóra

Hansaplast Plaster ochronny Druga Skóra, 6 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Wyjątkowo mocne trzymanie
  • 100% wodoodporne i oddychające
45,99 zł (7,67 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Taśma kinezjologiczna

Hansaplast Taśma kinezjologiczna, niebieski

  • Samoprzylepna
  • Odporna na wodę i pot
  • Oddychająca i bez lateksu
36,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry Classic

Hansaplast Plastry Classic, 2 m

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Bardzo mocny klej
  • Możliwość indywidualnego przycinania
28,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Elastyczny opatrunek na rany 6 x 9 cm

Hansaplast Elastyczny opatrunek na rany 6 x 9 cm, 5 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Wyjątkowo elastyczne i dopasowujące się do ruchu
  • Wodoodporne i z mocnym klejem
27,99 zł (5,60 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry Aqua Protect

Hansaplast Plastry Aqua Protect, 20 szt.

  • Dla wszystkich typów skóry
  • 100% wodoodporne i oddychające
  • Bardzo mocny klej i trwałe trzymanie
26,99 zł (1,35 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plaster mocujący Classic 5 m x 2,5 cm

Hansaplast Plaster mocujący Classic 5 m x 2,5 cm

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Mocny klej i pewne trzymanie
  • Łatwe do odrywania ręcznie
24,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Sensitive dla dzieci

Hansaplast Sensitive dla dzieci, 20 szt.

  • Dla skóry wrażliwej
  • Pewne trzymanie i bezbolesne usuwanie
  • Bez lateksu
18,99 zł (0,95 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Elastyczne plastry na palce

Hansaplast Elastyczne plastry na palce, 16 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Wyjątkowo długie i bardzo elastyczne
  • Wodoodporne i oddychające
24,99 zł (1,56 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plaster mocujący Sensitive 5 m x 2,5 cm

Hansaplast Plaster mocujący Sensitive 5 m x 2,5 cm

  • Dla skóry wrażliwej
  • Komfortowe i bez lateksu
  • Lekkie i łatwe do odrywania ręcznie
24,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry Psi Patrol

Hansaplast Plastry Psi Patrol, 20 szt.

  • Dla wrażliwej skóry dzieci
  • Pewne trzymanie
  • Ochrona drobnych ran
18,99 zł (0,95 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Paski plastrów Sensitive

Hansaplast Paski plastrów Sensitive, 20 szt.

  • Dla skóry wrażliwej
  • Pewne trzymanie i bez lateksu
  • Indywidualnie przycinane
25,99 zł (1,30 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry Sensitive

Hansaplast Plastry Sensitive

  • Dla skóry wrażliwej
  • Pewne trzymanie i bez lateksu
  • Indywidualnie przycinane
26,99 zł

Dostawa do 6 października

Hansaplast Elastyczne paski plastrów

Hansaplast Elastyczne paski plastrów, 20 szt.

  • Wyjątkowo elastyczne i rozciągliwe
  • Mocny klej i oddychający materiał
  • Bez lateksu
26,99 zł (1,35 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Zestaw plastrów pierwszej pomocy

Hansaplast Zestaw plastrów pierwszej pomocy, 20 szt.

  • Dla każdego typu skóry
  • Różne rozmiary i rodzaje
  • Bez lateksu i odpowiednie na co dzień
18,99 zł (0,95 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Wild Stripes Plastry - Classic Sensitive Animal

Wild Stripes Plastry -​ Classic Sensitive Animal, 20 szt.

  • Delikatne dla wrażliwej skóry
  • Chronią drobne rany
  • 4 rozmiary
18,99 zł (0,95 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Wild Stripes Plastry - Kids Sensitive

Wild Stripes Plastry -​ Kids Sensitive, Animal (20 szt.)

  • Delikatne dla wrażliwej skóry dziecka
  • Można je zdjąć bez bólu
  • Przepuszczające powietrze
18,99 zł (0,95 zł / szt.)

Dostawa do 6 października