Produkty do pielęgnacji rąk

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Właściwości
Filtr

Pielęgnacja dłoni: 29 artykułów

Sebamed Krem do rąk do skóry suchej Urea 5%

Sebamed Krem do rąk do skóry suchej Urea 5%, 75 ml

  • Do skóry suchej i podrażnionej
  • Z pantenolem i alantoiną
  • Bez mikroplastiku
16,43 zł 18,99 zł (219,07 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sebamed Krem do rąk do skóry suchej Urea Acute

Sebamed Krem do rąk do skóry suchej Urea Acute, 75 ml

  • Do skóry bardzo przeciążonej
  • Bezzapachowa formuła nawilżająca
  • Z pantenolem i rumiankiem
19,65 zł 21,99 zł (262,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kneipp Intensywny krem do rąk "Blütentraum"

Kneipp Intensywny krem do rąk "Blütentraum", 75 ml

  • Zwłaszcza dla skóry suchej
  • Bogaty ekstrakt z magnolii
  • Kompleks olejków pielęgnacyjnych
12,42 zł 13,99 zł (165,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

ENZBORN Krem do rąk z olejem jojoba i mocznikiem

ENZBORN Krem do rąk z olejem jojoba i mocznikiem, 250 ml

  • Wspaniałe właściwości
  • Dla miękkiej, gładkiej skóry
  • Szybko się wchłania
38,15 zł 42,99 zł (152,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kneipp Sekunden Krem do rąk i paznokci

Kneipp Sekunden Krem do rąk i paznokci, 75 ml

  • Pielęgnuj każdy rodzaj skóry
  • Naturalne składniki
  • Z morelą i marulą
12,42 zł 13,99 zł (165,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Mini butelka z rozpylaczem do dezynfekcji rąk

VitalAbo Mini butelka z rozpylaczem do dezynfekcji rąk, czarny

  • Pojemność 10ml
  • Dostarczana bez zawartości
  • Z praktycznym lejkiem do napełniania
27,57 zł 45,99 zł

Dostawa do 7 października

Sebamed Intensywny krem do rąk

Sebamed Intensywny krem do rąk, 75 ml

  • Do skóry suchej
  • Z kompleksem pantenolu i lipidów
  • Intensywnie nawilża
20,86 zł 23,99 zł (278,13 zł / l)

Dostawa do 7 października

ENZBORN Morze Martwe Balsam do rąk

ENZBORN Morze Martwe Balsam do rąk, 75 ml

  • Miękkie, gładkie uczucie skóry
  • Długotrwałe nawilżenie
  • Również przy atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy
19,65 zł 21,99 zł (262,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Styx Ziemniaczany balsam do rąk

Styx Ziemniaczany balsam do rąk, 150 ml

  • Pielęgnuje i regeneruje
  • Z tłoczonymi na zimno olejami roślinnymi
  • Dostarcza skórze składników odżywczych
88,39 zł 99,00 zł (589,27 zł / l)

Dostawa do 7 października

Aquatadeus Krem do rąk - delikatne miękkie dłonie

Aquatadeus Krem do rąk -​ delikatne miękkie dłonie, 50 ml

  • Delikatna pielęgnacja podrażnionych dłoni
  • Nawilżanie i nawilżanie
  • PH przyjazne dla skóry
37,34 zł 41,99 zł (746,80 zł / l)

Dostawa do 7 października

Apeiron Intensywny krem do rąk

Apeiron Intensywny krem do rąk, 75 ml

  • Idealny dla popękanych, zmęczonych dłoni
  • Ma ochronne i zmiękczające właściwości
  • Szybko się wchłania
47,79 zł 54,00 zł (637,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

DR. BRONNER'S Spray do higieny rąk mięta pieprzowa

DR. BRONNER'S Spray do higieny rąk mięta pieprzowa, 60 ml

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Zawartość alkoholu: 62%
  • Idealny poza domem
32,99 zł (549,83 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sport LAVIT Super Grip Creme

Sport LAVIT Super Grip Creme, 75 ml

  • Utrzymuje dłonie w suchości
  • Podczas sportu i pracy
  • Szybko się wchłania
49,40 zł 55,00 zł (658,67 zł / l)

Dostawa do 7 października

Dr. Ewald Töth® Zasadowy krem do rąk

Dr. Ewald Töth® Zasadowy krem do rąk, 100 ml

  • Oryginał od Dr. Toth
  • Szczególnie łagodny
  • Pociągnij szybko
68,30 zł 75,89 zł (683,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Krem do rąk Aloevera+ intense

Kräuter Max Krem do rąk Aloevera+ intense, 70 ml

  • Z aloesem, masłem shea i oliwą z oliwek
  • Olej z orzechów makadamia i olej jojoba
  • Szybko się wchłania i nie tłuści
61,46 zł 69,00 zł (878,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kneipp Hialuronowy krem do rąk

Kneipp Hialuronowy krem do rąk, 75 ml

  • Dla skóry normalnej i suchej
  • Z organicznym aloesem i kwasem hialuronowym
  • Intensywne nawilżenie
17,64 zł 19,99 zł (235,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Styx Krem do rąk z olejkiem z ziaren maku Bio

Styx Krem do rąk z olejkiem z ziaren maku Bio, 70 ml

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Szybko się wchłania
  • Zapewnia elastyczność
37,49 zł 63,00 zł (535,57 zł / l)

Dostawa do 7 października

ENZBORN Workers Original Akut - Balsam do rąk

ENZBORN Workers Original Akut -​ Balsam do rąk, 100 ml

  • Dla zniszczonych dłoni
  • Bezzapachowa formuła
  • Z efektem naprawczym
40,95 zł 45,99 zł (409,50 zł / l)

Dostawa do 7 października

PRIMAVERA Glücksgefühle krem do rąk

PRIMAVERA Glücksgefühle krem do rąk, 50 ml

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Właściwości ochronne
  • Lekka konsystencja
44,98 zł 49,99 zł (899,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Styx Krem do rąk z nagietkiem "Ziołowy ogród"

Styx Krem do rąk z nagietkiem "Ziołowy ogród", 30 ml

  • Dla skóry bardzo suchej i zniszczonej
  • Zmiękcza skórę dłoni
  • Działa kojąco
21,66 zł 24,99 zł (722,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Styx Krem do rąk z masłem shea

Styx Krem do rąk z masłem shea, 70 ml

  • Idealny dla bardzo suchej skóry
  • Nawilżający
  • Delikatny zapach masła shea
47,79 zł 54,00 zł (682,71 zł / l)

Dostawa do 7 października

PRIMAVERA Pure Entspannung krem do rąk

PRIMAVERA Pure Entspannung krem do rąk, 50 ml

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Nawilża
  • Właściwości wzmacniające
44,98 zł 49,99 zł (899,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

PRIMAVERA Alles Liebe krem do rąk

PRIMAVERA Alles Liebe krem do rąk, 50 ml

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Lekka receptura
  • Właściwości nawilżające
44,98 zł 49,99 zł (899,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Krem do rąk CBD

CBD VITAL Krem do rąk CBD, 50 ml

  • Certyfikowane kosmetyki organiczne
  • Nawilżające
  • Do skóry podrażnionej, wrażliwej i zaczerwienionej
53,82 zł 60,00 zł (1 076,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

ENZBORN Mleczny krem do rąk

ENZBORN Mleczny krem do rąk, 75 ml

  • Miękka, elastyczna skóra
  • Zapewnia nawilżenie
  • pH neutralne dla skóry
19,65 zł 21,99 zł (262,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Krem do rąk masło shea+

Kräuter Max Krem do rąk masło shea+, 70 ml

  • Zawiera 20% masła shea i ekstrakt miodu
  • Z olejem migdałowym i rozmarynowym
  • Szybko się wchłania
73,92 zł 83,00 zł (1 056,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kneipp Krem do rąk "Sekunden"

Kneipp Krem do rąk "Sekunden", 75 ml

  • Dla skóry normalnej
  • Natychmiast nawilża
  • Z werbeną cytrynową i masłem z awokado
10,40 zł 11,99 zł (138,67 zł / l)

Dostawa do 20 października

Apeiron Olej do pielęgnacji paznokci

Apeiron Olej do pielęgnacji paznokci, 50 ml

  • Przyjemnie pielęgnujący
  • Dla zestresowanych, popękanych i
  • Formuła czystego oleju
51,81 zł 58,00 zł (1 036,20 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Propolia Hand Cream

Propolia Hand Cream, 75 ml

  • Do skóry suchej
  • Nawilża i odżywia
  • Właściwości ochronne
61,00 zł (813,33 zł / l)

Dostawa do 20 października