Przekąski i nagrody dla psów

Filtrowanie i sortowanie

Cena Marka Postać farmaceutyczna Właściwości Obszar zastosowań dla zwierząt
Filtr

Przekąski i nagrody: 20 artykułów

Hanfred Paluszki z kurczaka SOS

Hanfred Paluszki z kurczaka SOS, 65 g

  • Paluszki SOS dla psów
  • Suszone mięso z kurczaka
  • Zmieszane z proszkiem konopnym
24,48 zł 27,99 zł (376,62 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Mini przekąski konopie dziczyzna

Hanfred Mini przekąski konopie dziczyzna, 90 g

  • 95% mięsa jelenia
  • 5% proszek konopny
  • Idealne dla małych i średnich psów
49,40 zł 55,00 zł (548,89 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Paluszki z wołowiną SOS

Hanfred Paluszki z wołowiną SOS, 65 g

  • Przekąska dla psa SOS
  • Suszona wołowina
  • Zmieszana z proszkiem konopnym
28,89 zł 32,99 zł (444,46 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Pałeczki SOS Ultra dla psów

Hanfred Pałeczki SOS Ultra dla psów, Konina (17 g)

  • 25% zawartości konopi
  • Soczyste mięso
  • Idealne w podróży
17,64 zł 19,99 zł (1 037,65 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Paluszki z dziczyzną SOS

Hanfred Paluszki z dziczyzną SOS, 65 g

  • Przekąska dla psa SOS
  • Suszone mięso z jelenia
  • Zmieszane z proszkiem konopnym
32,12 zł 35,99 zł (494,15 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SOS Dentacare zęby z kurczakiem - dla psów

Hanfred SOS Dentacare zęby z kurczakiem -​ dla psów, 20 g

  • 85% mięsa z mięśni kurczaka
  • Przetworzone z nasionami konopi
  • Chrupiąca konsystencja do żucia
11,21 zł 12,99 zł (560,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Pałeczki SOS z konopi z koniną - dla psów

Hanfred Pałeczki SOS z konopi z koniną -​ dla psów, 65 g

  • Suszone mięso końskie i konopie
  • Praktyczne w podróży
  • Bez zbóż i dodatków
34,12 zł 37,99 zł (524,92 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SOS Dentacare zęby z dziczyzną - dla psów

Hanfred SOS Dentacare zęby z dziczyzną -​ dla psów, 20 g

  • 85 % mięsa z dziczyzny
  • 15% mielonych nasion konopi
  • Codzienna przyjemność żucia dla czyszczenia zębów
12,01 zł 13,99 zł (600,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SOS Relax przeciw stresowi - dla młodych psów

Hanfred SOS Relax przeciw stresowi -​ dla młodych psów, Kurczak (40 g)

  • Pojedyncze białko
  • Bez zbóż i dodatków
  • Od 3 do 12 miesięcy
26,09 zł 28,99 zł (652,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Athro SOS dla stawów z koniną - dla psów

Hanfred Athro SOS dla stawów z koniną -​ dla psów, 65 g

  • Mięso końskie jako monoproteina
  • Z ekstraktem z ostropestu plamistego
  • Bez zbóż i bez dodatków
34,92 zł 38,99 zł (537,23 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Chrupki z nasion konopi

Hanfred Chrupki z nasion konopi, 90 g

  • Dla dużych i małych psów
  • Pożywne, ale niskokaloryczne
  • Nagroda bez mięsa
28,89 zł 32,99 zł (321,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Przekąska Mini z konopi z koniną - dla psów

Hanfred Przekąska Mini z konopi z koniną -​ dla psów, 90 g

  • Idealna dla małych psów
  • 95% mięsa końskiego
  • 5 % sproszkowanych konopi
52,62 zł 59,00 zł (584,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SOS Balance+ jelita z koniną - dla młodych psów

Hanfred SOS Balance+ jelita z koniną -​ dla młodych psów, 40 g

  • Wykonane z końskiego, pojedynczego białka
  • Bez dodatków i zbóż
  • Dla młodych psów w wieku od 3 do 12 miesięcy
34,92 zł 38,99 zł (873,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Paluszki konopie wołowina

Hanfred Paluszki konopie wołowina, 90 g

  • Nagroda dla psa
  • Suszona wołowina
  • Z proszkiem konopnym
45,38 zł 51,00 zł (504,22 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Smakołyki konopie dziczyzna

Hanfred Smakołyki konopie dziczyzna, 90 g

  • Doskonała nagroda
  • Najlepsze suszone mięso jelenia
  • Z proszkiem konopnym
49,40 zł 55,00 zł (548,89 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Mini przekąski konopie kurczak

Hanfred Mini przekąski konopie kurczak, 90 g

  • 95% mięsa z kurczaka
  • 5% proszek konopny
  • Idealne dla małych i średnich psów
41,36 zł 45,99 zł (459,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred Paluszki konopie kurczak

Hanfred Paluszki konopie kurczak, 90 g

  • Mięsna nagroda
  • Suszone mięso z kurczaka
  • Z proszkiem konopnym
41,36 zł 45,99 zł (459,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hanfred SOS Balance+ jelita z koniną - dla psów

Hanfred SOS Balance+ jelita z koniną -​ dla psów, 65 g

  • Wyraźnie zadeklarowane składniki
  • Bez zbóż i konserwantów
  • Na specjalne codzienne sytuacje
34,92 zł 38,99 zł (537,23 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Brixx "mała nagroda" dla psów

Brixx Brixx "mała nagroda" dla psów, 1.000 g

  • Bez sztucznych barwników
  • Smakują każdemu zwierzakowi
  • Wysokiej jakości składniki
54,63 zł 61,00 zł (54,63 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Hanfred Mini przekąski konopie wołowina

Hanfred Mini przekąski konopie wołowina, 90 g

  • 95% wołowiny
  • 5% proszek konopny
  • Idealny dla małych i średnich psów
45,38 zł 51,00 zł (504,22 zł / kg)

Dostawa do 30 października