Produkty dla przewody pokarmowego

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości
Filtr

Trawienie, żołądek i jelita: 1 - 30 z 661 artykułów

Nature Love Kompleks kultur Probiona

Nature Love Kompleks kultur Probiona, 120 kapsułek

  • Z inuliną pochodzącą z upraw ekologicznych
  • Kultury bakteryjne w kapsułkach z powłoką dojelitową
  • Opakowanie wystarcza na 2 miesiące
99,00 zł (1 622,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Anyż gwiazdkowy bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Anyż gwiazdkowy bio, 180 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Z całych mielonych owoców
  • Bez wypełniaczy i konserwantów
186,00 zł (2 066,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, żurawina (300 g)

  • Jako gorący i zimny napój
  • Bardzo wydajny
  • Gasi pragnienie podczas treningu
79,03 zł 132,00 zł (263,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus, 250 tabletek

  • Z Haritaki, Amalaki i Bibhitaki
  • Kontrolowane składniki organiczne
222,00 zł (888,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

ZeinPharma Kurkumina - Triplex³ 500 mg

ZeinPharma Kurkumina -​ Triplex³ 500 mg, 150 kapsułek

  • 100% naturalnych składnikówBez syntetycznych dodatkówWegańska receptura
253,00 zł (2 581,63 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 saszetek po 9,83 g (295 g)

  • L-arginina i L-cytrulina
  • Zawiera łącznie 6 witamin
  • Orzeźwiający Citrus Berry smak
385,00 zł (1 305,08 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Łupiny z nasion babki indyjskiej w całości.

Life Light Łupiny z nasion babki indyjskiej w całości., 500 g

  • 80% zawartości błonnika
  • Bez substancji dodatkowych
  • Wolne od manipulacji genetycznych
64,00 zł (128,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Dzika róża w proszku Bio

Raab Vitalfood Dzika róża w proszku Bio, 150 g

  • Z naturalną witaminą C
  • Certyfikowana uprawa ekologiczna w Chile
  • Wysokiej jakości odmiana AP-4® - muśnięta słońcem
68,69 zł 73,00 zł (457,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Carnium Botanicals MenoWELL

Carnium Botanicals MenoWELL, 60 kapsułek

  • Z naturalnymi substancjami roślinnymi
  • Z niepokalankiem i korzeniem pochrzynu
  • Wegański i bezglutenowy
123,00 zł (3 750,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Nature Love Curcuma 15.000

Nature Love Curcuma 15.000, 45 kapsułek

  • Wysoka zawartość kurkuminy w kapsułce
  • Bardzo dobra biodostępność
  • Wystarczy na 4,5 miesiąca
64,00 zł (1 828,57 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Proszek z włókna akacjowego bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Proszek z włókna akacjowego bio, 360 g

  • 80% błonnika rozpuszczalnego
  • Również dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci
  • Neutralny smak
141,00 zł (391,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

pure encapsulations Buforowana witamina C 1000

pure encapsulations Buforowana witamina C 1000, 250 Kapsułki (250 kapsułek)

  • Można spożywać codziennie
  • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie systemu immunologicznego
  • Nie obciąża żołądka
373,00 zł (1 222,95 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Dr. Ewald Töth® Mineralna mieszanka zasadowa

Dr. Ewald Töth® Mineralna mieszanka zasadowa, 500 g

  • Z ważnymi minerałami
  • Bez sztucznych substancji smakowych i konserwantów
  • Bardzo smaczna
186,00 zł (372,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

anatis Naturprodukte Ziołowa herbata z liści papai

anatis Naturprodukte Ziołowa herbata z liści papai, 250 g

  • Zawiera enzymy papainy
  • Bez GMO
  • Bez substancji syntetycznych
94,00 zł (376,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Allergy Research Group GastroCleanse

Allergy Research Group GastroCleanse, 100 wegetariańskich kapsułek

  • Łupiny babki płesznik
  • Węgiel aktywowany i chlorofil
  • Witamina C i magnez
130,00 zł (1 529,41 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ZeinPharma Coenzym Q10 100mg

ZeinPharma Coenzym Q10 100mg, 120 kapsułek

  • 100% identyczny z własnym Q10 organizmu
  • Produkcja na bazie czysto roślinnej
  • Idealny dla osób w wieku 50 lat i starszych
177,00 zł (3 339,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dr. Ewald Töth® Zasadowe kapsułki mineralne LQA

Dr. Ewald Töth® Zasadowe kapsułki mineralne LQA, 90 kapsułek

  • Z elementami mineralnymi
  • Wapń, potas i magnez
  • Proste dozowanie
132,00 zł (2 030,77 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z kadzidli + imbir + kurkuma

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z kadzidli + imbir + kurkuma, 120 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Unikalne połączenie
  • Starannie wypełnione ręcznie
168,00 zł (2 718,45 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ZeinPharma Cordyceps CS-4 500 mg

ZeinPharma Cordyceps CS-​4 500 mg, 120 kapsułek

  • Ekstrakt z Kordycepsa chińskiegoZ delikatnej ekstrakcji wodnejZawiera 40% polisacharydów
119,00 zł (1 724,64 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Nature Love Kompleks ostropestu plamistego

Nature Love Kompleks ostropestu plamistego, 60 kapsułek

  • Wtórne substancje roślinne
  • Z 200 mg sylimaryny
  • Opakowanie na 2 miesiące
53,00 zł (1 325,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Carnium Botanicals Her Biotic

Carnium Botanicals Her Biotic, 30 kapsułek

  • Z 6 szczepami bakterii
  • Zawiera ekstrakt z żurawiny
  • Formuła wegańska
132,00 zł (8 098,16 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SFI HEALTH Ther-Biotic® Complete

SFI HEALTH Ther-​Biotic® Complete, 60 wegetariańskich kapsułek

  • Wysoka zawartość polifenoli12 szczepów mikroorganizmów
  • Ponad 25 mld CFU w kapsułce
  • Produkt wegetariański i bezglutenowy
264,00 zł (10 153,85 zł / kg)

Dostawa do 6 października

anatis Naturprodukte Anyż gwiazdkowy BIO

anatis Naturprodukte Anyż gwiazdkowy BIO, 180 kapsułek

  • Odpowiedni dla dzieci
  • W 100% jakość organiczną
  • Bez wypełniaczy i dodatków
186,00 zł (2 348,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Gorzki melon

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Gorzki melon, 60 kapsułek

  • Z grzybem leczniczym Coprinus
  • Zawiera polifenole cynamonu i chrom
  • Bez dodatków
110,00 zł (3 055,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Allergy Research Group Ox Bile 125 mg

Allergy Research Group Ox Bile 125 mg, 180 wegetariańskich kapsułek

  • Liofilizowana
  • Najwyższa jakość
  • Bez dodatków
222,00 zł (3 700,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Purasana Organiczna spirulina w proszku

Purasana Organiczna spirulina w proszku, 200 g

  • Bez żadnych dodatków
  • Idealna do smoothie i soków owocowych
  • Z uczciwej uprawy
62,00 zł (310,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

pure encapsulations Proszek zasadowy plus

pure encapsulations Proszek zasadowy plus, 200 g

  • Z cennymi minerałami i cynkiem
  • Dobrze się wchłania
  • Bez aromatów i barwników
101,00 zł (505,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z liścia oliwnego

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z liścia oliwnego, 90 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Bogaty w gorzkie substancje
  • Nie zawiera alergenów
119,00 zł (3 672,84 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Vitamaze Witamina D3

Vitamaze Witamina D3, 180 tabletek

  • Wysoko dozowane
  • Witamina D3 jako cholekalcyferol
  • Bez środka antyadhezyjnego-stearynianu magnezu
99,00 zł (916,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Enzymedica Digest Complete®

Enzymedica Digest Complete®, 90 kapsułek

  • Dwukrotnie mocniejszy niż Digest Basic®
  • Zapewnia wszystkie makroskładniki i laktozę
  • Wegański i bez alergenów
177,00 zł (5 900,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października