Garmin Montana® 650

Komputer kieszonkowy GPS z ekranem dotykowym

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w sprayu
Składane kijki trekkingowe z włókna węglowego
Govinda Organiczny olej z czarnuszki
Opis

Podczas wędrówek. Podczas polowania. Na wodzie. Montana 650 oferuje 4-calowy kolorowy ekran dotykowy z możliwością wyboru orientacji i wspieraniem opcji wielu map np. BirdsEye ™ zdjęcia satelitarne . Dodatkowo posiada to urządzenie kamerę z 5 megapiksel. Montana daje ważne funkcje dla aktywności na świeżym powietrzu np. ten 3 - osiowy kompas z korekturą nawigacyjną i barmoetrycznym pomiarem wysokości . Z automatycznym uchwytem i City Navigator ® mapami zostajesz prowadzonym do celu głosowo i ze wskazówkami zakrętów. On jest duży. On jest wszechstronny. On jest wytrzymały. Z jego szczególnie odpornym ekranem dotykowym zasłużył Montana na jego nazwę.

Ekran

Montana 650 jest wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. On oferuje bardzo ostre kolory i wykazuje obrazy o wysokiej rozdzielczości. Dzęki bardzo przyjaznej zawartości nie potrzeba wiele czasu na szukanie informacji i można się skoncentrować na pięknie natury. Ten bardzo odporny i wodoodporny Montana 650 opiera się stłuczkom, kurzowi , wstrząsom , zabrudzeniom, wodzie i wilgoci. Niezależnie od miejsca użycia - łódź, kamper, pojazd terenowy czy motocykl - Montana wszędzie czuje się jak w domu.

Zdjęcia z dni w naturze

Uwiecznij wspomnienia i pozycje z pomocą Montana 650 , co umożliwia kamera digitalna z 5 megapiksel. Każde zdjęcie zostaje automatycznie zarejestrowane z dniem zrobienia i pozycją geo. W ten sposób można bezproblemowo wrócić do tych miejsc . Zdjęcia można robić w formacie poziomym lub pionowym. Jeśli śledzisz pozycje tych zdjęć i chcesz ją nanieść na mapę, wystarczy połączyć Montana z USB kablem i komputerem i możesz użyć Garmin program BaseCamp. Poszerz ten spichlerz z mapą pamiąci microSD ™.Także jest możliwe zdjęcia przekazać z innych urządzeń na mocro SD - mapę i je oglądać na przeglądarce Montana.

Towarzysz bez wyczerpania

Dla Montana 650 są możliwe różne uchwyty , które umożliwiają jego użycie na łodzi, w pojeździe terenowym , jako urządzenie ręczne lub w samochodzie jako osobiste urządzenie nawigacyjne. Wybierz uchwyt dla nawigatora w mieście , aby wiedzieć o skrętach ulic , albo wybierz wytrzymały uchwyt dla motocykla czy pojazdu terenpwego-. Obojętnie jaki cel chcesz osiągnąć z Montana , to urządzenie posiada odpowiednie mapy i uchwyty , abyś ten cel osiągnął.

Wszędzie jak w domu

Dzięki szerokiej gamie topograficznych map szczegółowych, morskich i drogowych od Garmin, możliwe jest bezproblemowe dodanie dodatkowych map. Poprzez microSD™ miejsce dla map w Montana 650 możliwe jest dodanie map topograficznych i wybierasz się w teren lub włożyć kartę pamięci z preinstalowanym BlueChart® g2 i spędzisz dzień na wodzie, lub użyj dane map nawigatora w mieście , aby być pewnym na zakrętach ulic (odpowiednie informacje dla zgodnych map znajdziesz na karcie registracji "Mapy"). Montana 650 wspiera BirdsEye™ zdjęcia satelitarne ( konieczna subskrypcja) , co umożliwia ładowanie tych zdjęć na urządzenie i ich użycie razem z mapami. Ponadto jest Montana zgodny z Custom Maps , bezpłatny program dla przekształcania map papierowych i elektronicznych. Opracowane mapy można wspaniale pobierać na urządzenie.

Transmisja bezprzewodowa

Z Montana 650 można udostępniać punkty na drogach , trasy, ruty i geocaches bezkablowo dla innych użytkowników ze zgodnym Garmin GPS urządzeniem lub je odbierać. Dzięki temu mogą poznać Twoi przyjaciele Twoje ulubone trasy lub caches. Wybieraj opcje na nadajniku , aby przekazać informacje i już zaczyna się zabawa.

Utrzymanie pozycji

Z WAAS / EHNOS odpowiednim odbiornikiem GPS o dużej czujności , jak i HotFix® przewidywaniu satelitarnemu, może Montana 650 określić swoją pozycję szybko i precyzyjnie , nawet w gęstym lesie czy głębokich kanionach. Zalety są widoczne: obojętnie czy jesteć w lesie, czy w pobliżu zabudowań lub drzew , możesz być pewnym , że z Montana 650 zawsze znajdziesz odpowiednią drogę.

Nawigacja bardzo prosta

Montana 650 posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z korektą nachylenia, co wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy stoisz w miejscu, lub nie trzymasz kompasu poziomo. Barometryczny pomiar wysokości podaje dokładnie wysokość geograficzną na podstawie pomiarów zmian ciśnienia. Ty możesz te dane użyć , aby śledzić zmiany barometryczne ciśnienia co pomaga w śledzeniu ewentualnych zmian pogody.

Dwukrotna wydajność

Montana 650 jest wyposażony w unikalny podwójny system baterii. To umożliwia użycie akumulatora litowo-jonowego lub normalnych baterii typu AA - zależnie od potrzeby.

Geocaching

Montana 650 obsługuje pliki GPX geocaching do pobrania geocache i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Odwiedź OpenCaching.com. aby rozpocząć przygody geocaching. Jeśli nie potrzebujesz papieru , wspierasz nie tylko ochronę środowiska , ale również podnosisz wydajność. Na Montana 650 zostają zgromadzone wszystkie ważne informacje np. odnośnie pozycji, terenu czy stopnia prędkości jak i zgromadzone wskazówki i opisy. Manualne podanie koordynatów i papier należą do przeszłości . Ładuj dane GPX plika na Twoje urządzenie i już możesz zaczynać polowanie w geocaches.

Krajobraz Montana jest oryginalny i szorstki - natura, w której się sprawdzają tylko najlepsi. Dlatego otrzymało to urządzenie nazwę "Montana" . W wędrówkach. Na polowaniu . Na wodzie. Montana 650 daje 4 - calowy, duży , kolorowy ekran dotykowy z możliwością wyboru orientacji i wspieraniem wielu opcji map, np: B. BirdsEye ™ , wyświetlacz satelitarny . Ponadto posiada to urządzenie aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli. Montana umożliwia aktywności na świeżym powietrzu np. z pomocą 3 - osiowego kompasu z korekturą nawigacyjną i barometrycznym pomiarem wysokości. Z uchwytem samochodowym i City Navigator ® mapą doprowadzi Cebie na zakrętach do celu.

Zoptymalizowany widok

Montana 650 jest wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. On daje bardzo ostre kolory i pokazuje zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Dzięki bardzo przyjaznej w użyciu powierzchni nie potrzeba dużo czasu na poszukiwanie i można się w pełni koncentrować na podziwianiu piękna natury. Ten trwały i wodoodporny Montana 650 przeciwstawia sią kurzowi, wstrząsom , zanieczyszczeniom , wilgoci i wodzie. Niezależnie od miejsca użycia - łódka, kamper czy pojazd terenowy - Montana wszędzie czuje się jak w domu.

Zdjęcia z geotags

Uwiecznij pozycje i zapamiętanie przy pomocy zainstalowanej w Montana 650 kamery z 5 megapikselami . Każde zdjęcie zostaje automatycznie zaopatrzone w dane dnia geo i twojej pozycji.

Marka: Garmin
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

W zestawie:
Montana 650 (010-00924-01)
Akcesoria:
Litowo-jonowy akumulator
Kabel USB
Ładowarka
Przewodnik szybkiego startu

Wymiary, waga i wydajność:
Wymiary urządzenia, Ba Ha XA XA T: 7,48 x 14,42 x 3,64 cm (2,9 x 5,7 x 1,4 cala)
Rozmiar wyświetlacza, BA XA H: (S x W) 5,06 x 8,93 cm (2 x 3,5 cala); 4 cali (10,2 cm) przekątnej
Rozdzielczość wyświetlacza, BA XA H: 272 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: Heller, transfleksyjny podwójny wyświetlacz TFT dotykowy orientacji, 65000 kolory, czytelny w pełnym słońcu
Waga: 289 g (10,2 uncji) za pomocą dołączonego litowo-jonowy akumulator, 333 g (11,7 uncji) z 3 bateriami AA (brak w zestawie)
Bateria: Akumulator litowo-jonowy (w zestawie) lub 3 baterie AA (brak w zestawie); Zalecane akumulatory NiMH lub litowe
Żywotność baterii: Do 16 godzin (akumulator litowo-jonowy), do 22 godzin (baterie AA)
Wodoodporny: tak (IPX7)
Pływanie: nie
Bardzo czuły odbiornik GPS: tak
Interfejs PC: Szybkie złącze USB i NMEA 0183 kompatybilny

Mapy i pamięć
Mapa bazowa: tak
Fabrycznie załadowane mapy: Nie
Możliwość dodawania map: tak
Zintegrowana pamięć: 3 GB
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD ™ (brak w zestawie)
Punkty trasy: 4000
Trasy: 200
Zapis trasy: 10000 punktów, 200 zapisanych śladów

Cechy:
Automatyczne prowadzenie na trasie (zakręty na ulicach ): Tak (z opcjonalnym Szczegółowe odwzorowanie dróg)
Elektroniczny kompas: tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Ekran dotykowy: tak
Wysokościomierz barometryczny: tak
Aparat fotograficzny: Tak (5 megapikseli z autofocusem; automatyczne dodawanie znaczników geograficznych)
Tryb geocaching: Tak (bez papieru)
Zgodny z niestandardowych map: tak
Nawigacja zdjęcie (nawigacja z pomocą zdjęć z danymi koordynacji ): tak
Myślistwo i wędkarstwo kalendarz: tak
Słońce i księżyc informacje: tak
Tide karty tabele BlueChart: tak (z opcjonalnymi mapami BlueChart)
Obliczenia powierzchni: tak
Własne punkty POI (możliwość ładowania większej liczby punktów POI ): tak
Transfer z urządzenia do urządzenia (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek): tak
Przeglądarka zdjęć: tak
Zgodność z Garmin Connect ™ (online, Community dla analizy , klasyfikacji i wymiany danych ): tak

Pobrane

ocen klientów po polski dla Garmin Montana® 650