Garmin Montana® 600

GPS bohater na nadgarstku z ekranem dotykowym

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
 • 4-calowy wyświetlacz z możliwością wyboru orientacji
 • Odbiornik GPS o wysokiej czułości
 • Barometryczny wysokościomierz
 • 3-osiowy kompas elektroniczny
 • Gniazdo kart microSD ™

Opis

Podczas wędrówki. Na drodze. Na wodzie. Montana 600 oferuje 4-calowy, kolorowy ekran dotykowy z wyborem orientacji i rekreacyjnymi mapami Europy w skali 1:100 000. Ponadto on obsługuje kilka opcji map, takich jak zdjęcia satelitarne BirdsEye ™ i rposiada kamerę z 5 megapixel. Montana oferuje wiele funkcjei podczas przebywania na świeżym powietrzu, takich jak 3-osiowy kompas z poprawianiem nachylenia i wysokościomierzem barometrycznym. Razem z uchwytem do samochodunawigatorem do poruszania się po mieście City Navigator NT ® b, który pokazuje skrzyżowania, dokładne kierunki jakzdy i głosem prowadzi do celu. On jest wielki. On jest wszechstronny. On jest solidny. Z jego wysoce odporny m ekranem dotykowym zasłużył na nazwę "Montana".

Wyświetlacz

Montana 600 jest wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy, który jest bardzo dobrze widoczny nawet przy świetle słonecznym. On oferuje bardzo ostre kolory i pokazuje obrazy o wysokiej rozdzielczości. Dzięki łatwemu do obsługi menu, nie zużywasz wiele czasu na szukanie i możesz się delektować pięknem natury. Trwały i wodoodporny Montana 650t robi na przekór wibracjom, kurzowi, brudowi, wilgoci i wodzie. To jest bardzo odporne urządzenie nawigacyjne . Niezależnie od miejsca użycia - łódka, samochód kempingowy , samochód terenowy czy motocykl - Montana czuje się wszędzie jak w domu!

Niestrudzony towarzysz

Dla Montana 600 możliwe są różne uchwyty, które umożliwiają jego stosowanie na łodzi, w samochodzie terenowym lub jako urządzenie ręczne w samochodzie. Wybieraj to urządzenie trzymające , karty nawigacyjne i wskazówki jazdy , aby dotrzeć do celu . Jeśli jedziesz motocyklem lub samochodem terenowym , wybieraj bardziej odporny uchwyt. Obojętnie jaki cel masz przed oczami - Montana posiada wiele kart i uchwytów pomagających ten cel osiągnąć.

Wszędzie w drodze

Z szeroką ofertą katr topograficznych jak i kard drogowych oraz morskich od Garmin można bezproblemowo dodać wiele nnych kart. Z microSD ™ miejscem kart możesz pobierać karty i jechać w terenie jak z zamkniętymo oczami . Kartę z zainstalowanym BlueChart ® g2 włóż i spędź piękny dzień nad wodą lub daj kartę pamiąci miasta , aby bezproblemu się po mieście poruszać. (informacje dla zgodnych kart znajdziesz na "rejestracja kart"). Montana 600twspiera BirdsEye ™ zdjącia satelitarne ( konieczna subskrypcja) , pozwalający pobieranie zdjęć i ich użycie razem z kartami. Ponadto jest Montana zgodny z Custom Maps - bezpłatnym programem dla zamiany kart papierowych i elektronicznych. Karty można wygodnie pobierać na urządzenie.

Transmisje bezprzewodowe

Z Montana 600 możesz bezprzewodowo przekazywać dla innych użytkowników trasy, skrytki i cele. Przy pomocy zgodnych Garmin GPS urządzeń można je nie tylko przekazywać ale również odbierać informacje. Twoim przy<jaciołom możesz pokazać ulubione miejsca wędrówek i wypoczynku . To jest wspaniałe!

Utrzymanie pozycji

Z odbiornikiem GPS WAAS/EGNOS o wysokiej czujności jak i HotFix ® satelitarnym przewidywaniem może Montana 600 od razu ustalić Twoją pozycję i utrzymać na GPS nawet w bardzo gęstym lesie czy w głębokich kanionach. Pozytywna zaleta jest widoczna: obojętnie gdzie się znajdujesz, przy pomocy Montana zawsze znajdziesz drogę powrotną!

Łatwa nawigacja

Montana 600 posiada zintegrowany elektroniczny kompas 3-osiowy z korekturą nachylenia, który pokazuje kierunek nawet wtedy, gdy stoisz i kompasu nie trzymasz poziomo. Wysokościomierz barometryczny przekazuje zmiany ciśnienia powietrza i tym samym dookładną wysokość na której się znajdujesz, co jest bardzo istotne przy nagłych zmianach ciśnienia i pozwala być przygotowany na zmiany pogody.

Podwójna wydajność

Montana 600 jest wyposażony unikalny system baterii podwójnego podbicia. On pozwala użycie litowego akumulatora lub prostych baterii typu AA - zależnie od potrzeby!

Geocaching

Montana 600 obsługuje pliki GPX do geocaching dla ściągania geocaches i innych informacji bezpośrednio na urządzenie. Proszę odwiedzić www.OpenCaching.com - i Twoja przygod geocaching może się rozpocząć! Jeśli nie potrzebujesz papieru , wspierasz ochronę środowiska, ale również podnosisz wydajność. Na Montana znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje np. odnośnie pozycji, terenu, stopnia trudności jak i wskazówki i opisy. Ręczne podawanie koordynatów i użycie papieru było wczoraj - dzisiaj - ładujesz twoje urządzenie z GPX pikami i już rozpoczyna się polowanie na skrytki.

Duży i wytrzymały - towarzysz dla wszystkich

 • Dane map, aby wyświetlić całą ścieżkę,i zapobiec niespodziankom w drodze
 • Rejestruje wszystkie dane (waypointy, trasy, pamięć podręcznea itp) , aby później ykazać sukcesy ( lub nimi się chwalić)
 • Automatycznie przełącza się na tryb nocny,aby ekran był dobrze czytelnym nawet przy silnym słońcu.
 • Klawiatura QWERTZ, dla szybkiego wyniku szukania i zapisywania notatek.
 • Pomaga zachować orientację, bo można wyświetlacz zablokować i zapobiegać ciągłym zmianom między formatem pionowym i poziomym.
 • Gniazdo kart microSD ™, dzięki czemu można załadować mapy topograficzne (dla wycieczek na wodzie) (przygód na świeżym powietrzu) ​​lub z zainstalowanymi kartami G2 BlueChart®. Obsługuje także obrazy satelitarne BirdsEye i mapy niestandardowe
 • Podaje bezprzewodowo waypointy, trasy i geocache z innymi kompatybilnymi urządzeniami Garmin GPS
 • Określa aktualną pozycję szybko i precyzyjnie i nie gubi się nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach
 • Zintegrowany 3-osiowy kompas elektroniczny z korekcją pochylenia i wysokościomierz barometryczny
 • Unikalny system podwójnych baterii, dzięki czemu można korzystać z akumulatora litowo-jonowego lub tradycyjnych baterii typu AA
 • Wspieranie poprzez pliki GPX do pobierania skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia
Marka: Garmin
Kategorie: Sport / Masaż / Sauna akcesoria

Składniki

Zawiera:
Montana 600 (010-00924-00)
Akcesoria:
Litowo-jonowy akumulator
Kabel USB
Ładowarka
Skrócony przewodnik obsługi

Wymiary, waga i wydajność:
Wymiary urządzenia, Ba Ha XA XA T: 7,48 x 14,42 x 3,64 cm (2,9 x 5,7 x 1,4 cala)
Rozmiar wyświetlacza, BA XA H: (S x W) 5,06 x 8,93 cm (2 x 3,5 cala); 4 cali (10,2 cm) przekątnej
Rozdzielczość wyświetlacza, BA XA H: 272 x 480 pikseli
Styl wyświetlania: Heller, transfleksyjny podwójny wyświetlacz TFT dotykowy orientacji, 65000 kolorów, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym czytelne
Waga: 289 g (10,2 uncji) za pomocą dołączonego litowo-jonowy akumulator, 333 g (11,7 uncji) z 3 bateriami AA (nie dołączone)
Bateria: Akumulator litowo-jonowy (w zestawie) lub 3 baterie AA (brak w zestawie); Zalecane akumulatory NiMH lub litowe
Żywotność baterii: Do 16 godzin (akumulator litowo-jonowy), do 22 godzin (baterie AA)
Wodoodporny: tak (IPX7)
Pływanie: nie
Bardzo czuły odbiornik: tak
Interfejs PC: Szybkie złącze USB i NMEA 0183 kompatybilny

Mapy i pamięć
Mapa bazowa: tak
Preinstalowanym mapy: Nie
Możliwość dodawania map: tak
Zintegrowana pamięć: 3 GB
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD ™ (nie dołączone)
Punkty trasy: 4000
Trasy: 200
Osiągnięcia: 10000 punktów, 200 zapisanych śladów

Cechy:
Automatyczne prowadzenie po trase (zakręt po zakręcie na drogach): Tak (z opcjonalnym Szczegółowe odwzorowanie dróg)
Elektroniczny kompas: tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Ekran dotykowy: tak
Wysokościomierz barometryczny: tak
Aparat fotograficzny: nie
Tryb geocaching: Tak (bez papieru)
Kompatybilny z niestandardowymi mapami: tak
Photo nawigacja( z pomocą koordynatów zwartych zdjęć) tak
Myślistwo i wędkarstwo kalendarz: tak
Słońce i księżyc informacje: tak
Tide karty tabele BlueChart: tak (z opcjonalnymi mapami BlueChart)
Obliczenie powierzchnia: tak
Oparte na użyciu POI (możliwość większej liczby punktów POI do ładowania): tak
Transfer z urządzenia do urządzenia (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek): nie
Przeglądarka zdjęć: tak
Zgodność z Garmin Connect ™ (społecznością online, kompatybilnej gdzie analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): tak
Dodatkowo Dane Download

ocen klientów po polski dla Garmin Montana® 600