Dr. Ehrenberger - sama natura dla zdrowia

Dr. Ehrenberger - sama natura dla zdrowia

Austriacka firma Dr. Ehrenberg specjalizuje się w produkcji suplementów diety na bazie roślinnych składników.

Filozofia

Do zapobiegania i leczenia chorób wymagana jest interakcja między medycyną i naturą. O tym przekonany jest dr med. Michael Ehrenberger, który zarządza również firmą o nazwie Dr. Ehrenberger. Choroby nie biorą się z niczego, każda z nich ma różne wyzwalacze i swoje podłoże czy środowisko, na którym się może rozwijać.

Ważnym czynnikiem jest odpowiednia dieta

Właściwe odżywianie to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. W dzisiejszych czasach niestety pomimo wielu udogodnień mamy coraz mniej czasu na przygotowanie zdrowego posiłku, który jest bogaty w składniki witalne. Często żyjemy wbrew cyklom natury. Firma Dr. Ehrenberger dostarcza dlatego naturalne suplementy diety, które przywracają równowagę w organizmie. Produkty tej firmy odznaczają się:

  • wysoką jakością składników
  • wyłącznie naturalnie rosnące surowce
  • uwzględniają efekt synergii działania składników
  • delikatną produkcją
  • produkty są produkowane i pakowane ręcznie
  • mają wysoką biodostępność

Surowce wysokiej jakości

Firma Dr. Ehrenberger nabywa surowce z całego świata. Mają one wysoką jakość, pochodzą z dzikich zbiorów oraz podlegają kontroli pod kątem wszelkich pozostałości. Do produkcji wykorzystuje się przede wszystkim surowce, których działanie jest już znane od tysiącleci w medycynie naturalnej i zostało również potwierdzone przez współczesne badania.

Produkcja

Wszystkie produkty produkowane są w Austrii. Wykorzystuje się przy tym maszyny do ręcznego wypełniania, aby jak najlepiej chronić surowce. Prawie każda otoczka kapsułki składa się z roślinnej celulozy, a składniki nie zawierają żadnych syntetycznych składników pomocniczych.

Firma Dr. Ehrenberger oferuje roślinne suplementy diety do różnych potrzeb. Są to suplementy o działaniu antystresowym, do oczyszczania jelit po składniki mineralne i antyoksydanty.