Garmin OREGON® 600

Nowa generacja - wspaniały ekran i wiącej wydajności

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Składane kijki trekkingowe z włókna węglowego
DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w sprayu
Zechsal Żel magnezowy
Opis
  • 3-calowy pojemnościowy ekran dotykowy,dobrze, czytelny w słońcu 3-osiowy kompas elektroniczny i wysokościomierz barometryczny
  • ANT + Bluetooth interfejs
  • 3-osiowy kompas elektroniczny z akcelerometrem i wysokościomierzem barometrycznym
  • Szybsze wykrywanie satelitarne przez GPS i zgodność GLONASS
  • Plastyczna mapa świata
  • Podwójny system baterii: 2 baterie AA lub opcjonalnie - wewnętrzny akumulator NiMH

Nowa i wytrzymała seria wodoodporna Oregon GPS oferuje więcej funkcji, więcej mocy i dotychczas najjaśniejszy , ale bardzo dobrze widoczny przy promieniowaniu słonecznym, ekran dotykowy , jaki posiada przenośne urządzenie Garmin.

Jak tylko trzymasz Oregon 600 w Twoich rękach,przenosisz się do całkien nowego świata Garmin nawigacji zewnętrznej. Dzięki bardzo wrażliwemu GPS i GLONASS przekaźnikowi satelitarnemu ( więcej satelity oznacza szybsze śledzenie , nawet w ciężkich warunkach), już zainstalowanej plastycznej mapie świata i bardzo szybkim procesorom nie tylko spoglądasz na mapy. Ty jesteś w interakcji z nimi. Powiększać, przesunąć, obrócić - funkcje multitouch umożliwiają to w każdej sytuacji i nawet przy użyciu rękawiczek. Odblaskowy wyświetlacz podnosi rozjaśnianie ekranu , co umożliwia czytanie zarówno przy słońcu jak i w cieniu.

Dotknij i rozpoczynaj!

Oregon 600 został zaprojektowany specjalnie do użytku na zewnątrz. Ponieważ on jest bardzo dobrze czytelny nawet przy silnym świetle słonecznym, jest jego ekran dotykowy najjaśniejszym wśród wszystkich Garmin urządzeń przenośnych. On jest wzmocniony i odporny na uderzenia , daje wiele funkcji i posiada możliwość wybierania orientacji. Również nadaje się do użycia z rękawiczkami. Wstrząsy, kurz, zanieczyszczenia , wilgoć i woda nie uszkadzają tego urządzenia.

Bardzo proste ustalenie pozycji

Oregon 600 posiada wbudowany, 3-osiowy kompas elektroniczny z korekcją pochylenia,który wskazuje kierunek nawet jeśli stoisz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Barometryczny pomiar wysokości umożliwia ,na podstawie zmian ciśnienia atmosferycznego ustalenie dokładnej wysokości geograficznej i daje możliwość użycia danych, aby przewidzieć zmiany pogody na podstawie zmian ciśnienia. Z bardzo wrażliwym WAAS / EGNOS oraz GLONASS- zdolnym odbiornikiem GPS jak i HotFix®-przewidywaniem satelitarnym może Oregon 600 podać bardzo szybko i dokładnie Twoją pozycję i zachować jego GPS pozycję nawet w gęstym lesie i głębokich kanionach.

Podwójna wydajność

Nowy Oregon 600 daje nie tylko doskonałą wydajność z czasem baterii od - do 16 godzin , ale również posiada zoptymalizowany dla aktywności na świeży, powietrzu system baterii. Tym samym można używać wewnętrzne , akumulatory NiMH ( nie zawarty w dostawie) , albo normalne baterie AA , w przypadku braku możliwości użycia akumulatora. NiMH zestaw akumulatora zostaje automatycznie ładowany , jeśli urządzenie jest podłączone do zewnętrznego źródła zasilania.

Transmisja bezprzewodowa

Zsynchronizuj Twoje dane jak punkty na drodze , Geocaches, trasy czy zdjęcia z Garmin Cloud i masz możliwość korzystania przy pomocy Twojego smartfona lub BaseCamp Mobile App ( obecnie tylko poprzez iOS dostępny). Poza tym jest możliwe przekazanie tych danych 50 razy szybciej , aniżeli z innymi Garmin urządzeniami przenośnymi , wspierającymi przakyzywanie bezkablowe.

Dodawanie map

Ty możesz bezproblemowo dodać mapy dla Oregon 600. Ładuj mapy z szerokiego wyboru topograficznego jak mapy Europy . Do tego celu możesz użyć nasze BirdsEye™ Select mapy rastrowe 1:25000 i od razu startuj w drogę. Włóż zaintegrowaną kartę BlueChart® g2, aby przebyć dzień na wodzie , albo użyj mapy z CityNavigation , aby bezpiecznie jechać na ulicach miasta ( informacje odnośnie zgodnych map znajdziesz na karcie "Mapy"). Dodaj doTwoich map z BirdsEye ™ - zdjęciami satelitarnymi ( konieczna subskrypcja) .

Ładowanie wszystkich geocache'ów

Sortowanie, wybieranie i planowanie si skończyły. Ty je ładujesz. Na Oregon 600 możesz bez ograniczeń zgromadzić geocaches. Nie tylko tysiąc, nawet milion. Ty pobierasz geocaches na Opencaching.com. Dodaj GSAK. Dla wsparcia GGZ - danych możesz użyć Twoje ulubione cele wędrówek lub ulubione strony internetowe*. Dla wszystkich caches masz funkcje geocaches, bez użycia papieru . Przeczytaj bardzo dokładnie instrukcje, porady i opisy. Sortuj caches zależnie od rozmiaru , terenu , stopnia trudności i rodzaju. Połącz się ze chrip - zdolnymi caches . W drodze zapisuj . Nie rezygnuj z niczego . Oregon 600 jest bez granic.

Planowanie następnej trasy

Użyj do planowania następnej przygody bezdarmowy BaseCamp ™, z programu Garmin . BaseCamp proponuje najlepsze warunki , aby wędrówki przygotować z punktami orientacji, trasami i rutą. Jak ponownie jesteś w domu , możesz tą przygodę oglądać z przyjaciółmi, rodziną i jednocześnie dzielić się spostrzerzeniami. Topograficzne dane map zostają pokazane na komputerze z 2D lub 3D widokiem. On obejmuje również kontury wysokości i profile wysokości.

Marka: Garmin
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Zakres dostawy: Oregon 600, podstawoa mapa świata, kabel USB / ładowania, zaczep z karabińczykiem, dokumentacja

Wymiary, waga i wydajność
Wymiary urządzenia, szer x wys x D 6,1 x 11,4 x 3,3 cm (2,4 x 4,5 x 1,3 cala)
Wymiary wyświetlacza, szer x wys B x H: 3,8 x 6,3 cm (1,5 x 2,5 cala); O przekątnej 7,6 cm (3 cale)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer x wys 240 x 400 pikseli
Rodzaj wyświetlania Transreflexiver ekran dotykowy TFT
Waga 209,8 g (7,4 uncji) z akumulatorem
Bateria 2 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo zalecane, akumulator NiMH (opcja)
Żywotność baterii 16 godziny
Wodoodporny Tak (IPX7)
Zdolność pływania Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Interfejs PC Kompatybilny z szybkim USB i NMEA 0183

Mapy i pamięć
Mapa bazowa Tak
Fabrycznie załadowane mapy Nie
Możliwość dodawania map Tak
Zintegrowana pamięć 1.5GB
Możliwość używania kart z danymi Karta microSD ™ (brak w zestawie)
Punkty na drodze 4000
Drogi 200
Zapis trasy 10000 punktów, 200 zapisanych śladów

Cechy
Automatyczne prowadzenie na trasie (zakręt po zakręcie na ulicach) Tak (z opcjonalnym Szczegółowe informacje mapowania ulicy)
Elektroniczny kompas Tak (3 osi, z kompensacją nachylenia)
Ekran dotykowy Tak
Barometryczny pomiar wysokości Tak
Kamera Nie
Tryb geocaching Tak (bez papieru)
Kompatybilny z mapy niestandardowymi Tak
Nawigacja fotograficzna (nawigacja z pomocą zdjęć z koordynatami ) Tak
Myślistwo i wędkarstwo kalendarz Tak
Słońce i księżyc informacje Tak
Tabele pływów BlueChart mapa Tak (z opcjonalnym BlueChart)
Obszar obliczanie Tak
Własne punkty POI (możliwość większej liczby punktów POI do ładowania) Tak
Transfer z urządzenia do urządzenia (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek) Tak (Niestandardowe dodatkowe zdjęcia i mapy)
Przeglądarka zdjęć Tak
Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Pobrane

ocen klientów po polski dla Garmin OREGON® 600