Garmin VIRB ™ Elite

1080p - Full HD - aparat z WLAN i GPS

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis
 • 1080p - Full HD nagrywanie video z procesorem obrazu CMOS 16-MP
 • Chroma wyświetlacz: kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, proste użycie, odtwarzanie i dopasowywanie
 • Wysokiej czułość GPS, akcelerometr oraz wysokościomierz barometryczny
 • Połączenie WLAN; możliwość korzystania z darmowych aplikacji dla iPhone® i Android ™ do sterowania kamerą
 • Bateria litowo-jonowa z 2000 mAh oraz czas nagrywania do 3 godzin w trybie 1080p

VIRB Elite jest 1080p HD aparatem fotograficznym z poszerzoną funkcją HD - video , WLAN i poszerzonym GPS , które proponują zainstalowane profile nagrywania. Przy aktywacji Ski - profilu zaczyna się nagrywanie automatycznie, podczas zjazdu na nartach, ale zostaje zakończone przy dotarciu do celu na dole. VIRB Elite posiada 1,4 calowy chroma - wyświetlacz z minimalnym zużyciem prądu , który jest włączony podczas użycia aparatu. Poprzez ten wyświetlacz można dokonać nagrywań, dokonać odtwarzania video i dopasować odpowiednio menu, bez konieczności ujęcia kamery z uchwytu . Dzięki aku litowo - jonowemu znajduje się zakres nagrania w 1080p - modulu przy ponad 3 godzinach. Funkcje optymalnego video , jak cyfrowa stabilizacja obrazu i poprawa zniekształceń zapewniają , że nagrania są wspaniałe nawet bez dodatkowej poprawy.

Nagrania w HD

VIRB Elite rejestruje wideo w rozdzielczości 1080p HD , co zapewnia ponowne przeżywanie każdej minuty przygody - ze wszystkimi szczegółami , wysokim kontrastem i bez zniekształceń. Dodatkowo do 1080p z 30 fps można dopasować szybkość wyświetlania i mieć bardzo czyste , imponujące nagrania w zwolnionym tempie z do 120 fps. To opracowanie jest możliwe poprzez CMOS - czujnik z 16 megapikselami. Wynikiem są bardzo dobre jakościowo nagrania i pliki z w zaakceptowanym rozmiarze, które można opracowywać i dalej przekazać. Korzystaj z wielu modulów wideo HD : 1080p przy 30 fps, 960p z 30/48 fps, 720p 30/60 fps, 848 x 480 przy 120 fps.

1,4-calowy ekran chroma

Dlaczego przyciskać guzik i mieć nadzieję na to najlepsze , jeśli możesz Twoje wideo ustawić na zintegrowanym kolorowym wyświetlaczu chroma , mieć przegląd programu i odtworzenie? Poprzez 1,4 calowy wyświetlacz VIRB masz dostęp do menu . Sprawdź nagrania przed skokiem , nagrywaj w tempie zwolnionym lub przechodź między wideo i nagrywaniami. Wyświetlanie jest możliwe zawsze poprzez ekran i ekran jest stale włączony ( ma minimalne zużycie prądu).

Długi czas pracy akumulatora

VIRB Elite posiada aku litowo - jonowy z 2000mAh , który przy teście z modulem 1080p posiada czas trawania wyświetlania do prawie 3 godzin . Prawdopodobnie wcześniej stracisz oddech.Ładowanie aku jest różnorodne. ( dostępne oddzielnie) Przedłuż czas nagrywania, jeśli weźmiesz ze sobą zastępczy aku ( dostępny osobno).

Bezprzewodowe połączenie ze smarfonem.

VIRB obsługuje WLAN i umożliwia komunikację bezkablową z Twoim smartfonem lub komputerem. Z funkcją WLAN możesz mieć funkcję przeglądu obrazów. Steruj odtwarzanie i dopasuj nastawienie aparatu. Ponadto możesz nagrania zaczynać i zatrzymać zarówno poprzez pilota jak i podczas nagrywania zdjęć.

Nagraj Twój zjazd, a nie kolejkę przed wyciągiem

VIRB Elite oferuje bardzo czujny GPS z datownikiem jak i profil inteligentnego nagrywania oparty na GPS, oraz ski - modus. W tym modusie nagrywa kamera Twój zjazd na nartach automatycznie i zatrzymuje nagrywanie jeśli robisz przerwę na kubeczek gorącej czekolady , albo stoisz w kolejce przy wyciągu.

Czujniki, czujniki, i jeszcze więcej więcej czujników

ANT + połączenie bezprzewodowe z VIRB ™ Elite jest również zgodne z zewnętrznymi czujnikami Garmin: podłącz aparat z czujnikiem temperatury - przekazywania Tempe ™, czujnikiem prędkości roweru /częstotliwości nacisku pedałów dla rowerów i premium czujnikiem pracy serca - pasek na klatkę piersiową. W ten sposób pozyskuje Twoje wideo cenne informacje np. częstotliwość pracy serca podczas ostatniego wyścigu, albo podczas spoglądania w przepaść w Grand Canyon. Elite posiada również acelerometr i wysokościomierz z dokładną datą i opisanymi niestandartowymi profilami.

Zgrabny i przyjazny dla użytkownika

W rozwoju użyteczność VIRB Elite miała przyjazność dla użytkownika , pierwszeństwo. Tym samym można natychmiast aktywować nagrywanie poprzez suwak na boku aparatu. Poprzez przesunięcie i wskoczenie suwaka , możesz, nawet w rękawiczkach rozpoznać, że nagranie jest w toku. Wygląd aparatu jest ładny w formie i bardzo odporny. Dlatego możesz integrować VIRB Elite we wszystkie sportowe aktywności i nie potrzebujesz nieporęcznego aparatu. Czy zjazd na nartach, wyścigi kolarskie czy nawet paralotnistwo - nagrania masz zawsze w pudełku( i masz wspaniałe przeżycia). .

Pilot zdalnego sterowania dla VIRB

VIRB Elite obsługuje bezprzewodową technologię ANT + ™, dzięki czemu można wykorzystać produkty Garmin takie jak: diefenix ™, OREGON® i Edge® jako pilota. Z VIRB Elite otrzymujesz funkcje WLAN, aby zatrzymać nagrania i je ponownie startować lub robić bezkablowo zdjęcia ze smartfonem lub Garmin - urządzeniami. Pozostaw ręce na kierwonicy , aparat w uchwycie i mimo tego zrób bardzo ładne ujęcia.

Jako pilot dla VIR so obecnie możliwe następujące urządzenia: Oregon 650/600, 550/450 Oregon, Montana 650/600, Fenix, quatix, GPSMAP 62s / st / sc / STC, GPSMAP 78s / sc, eTrex 30, Dakota 20, Edge 800/810/510

Cyfrowa stabilizacja obrazu jest tylko początkiem

Jeśli jest aktywowana cyfrowa stabilizacja obrazu, są zdjęcia szczególnie nierównych zjazdów i przygód o wiele wyraźniejsze i umożliwiają prezentację wideo już po paru godzinach. Poprawa zniekształceń( LDC) optymalizuje jakość wideo już przed opracowaniem.

Zdjęcia w rozdzielczości HD

VIRB Elite służy również jako wysokiej wydajności, aparat cyfrowy. Dzięki 16 megapikselom i LDC jak i objektywowi WideVü są Twoje zdjęcia ostre , czyste i bez zniekształceń. Rób pojedyńcze ujęcia z 16 MP; 12 MP lub 8 MP ( poprzez klawisz na kamerze lub pilot) albo wybierz seryjny modul ( 6 zdjęć na sekundę) albo modul poklatkowego fotografowania (0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 sekund). Przetwarzanie jest możliwe z czujnikiem CMOS z 16MP , aby zdjęcia najwyższej jakości i pliki otrzymały odpowiedni rozmiar pliku.

Jednoczesny fotografowanie i nagrywanie wideo

Nie przerywaj Twojego wideo dla zrobienia zdjęcia. Z VIRB Elite można fotografować podczas nagrywania wideo. W tym celu musisz nacisnąć klawisz na zgodnym urządzeniu Garmin lub bezpośrednio na aparacie.

Proste do edycji wideo

Bezpłatny "VIRB Edit" program opracowania może być łatwo dostępny poprzez komputer i umożliwia intuicyjną edycję materiału wideo. On wykorzystuje wszystkie zalety zgodności z zewnętrznym i i wbudowanymi czujnikami jak i dalszymi Garmin urządzeniami. On może wprowadzać pola plików w wideo jak np. tempo i częstotliwość pracy serca przy jazdach motocyklowych albo przyśpieszenie i wysokość podczas skoku ze spadochronem . Jak tylko jest wideo opracowane można je przysyłać na platformę YouTube , aby było dostępne dla przyjaciół.

Umocowania

Dla VIRB Elite są dostępne różne uchwyty, aby aparat był zawsze dobrze umocowany. Od zgiętych, poprzez proste i płaskie aż do ucwytów na desce rozdzielczej albo na kierowniicy roweru czy kasku , paskach klatki piersiowej czy uchwytów wielofunkcyjnych - dla VIRB znajdziesz napewno odpowiedni. Spoiny w uchwytach VIRB łączą się wzajemnie i zapewniają pewne dopasowanie , bo nie tylko napięcie jest ważne. Dlatego są uchwyty wytrzymalsze , długotrwalsze i mniej wrażliwe na wstrząsy . Nawet jest możliwy adapter , aby VIRB można było połączyć z innymi uchwytami.

Opcjonalna obudowa wodoodporna

VIRB Elite jest wytrzymały i wodoodporny według IPX7, co oznacza,że przeciwstawia się wnikaniu wody na głębokości od 1 do 30 metrów . Ale kto naprawdę chce nurkować , potrzebuje odpowiednią obudowę pod wodą . Ona podnosi szczelność na 5 ATM ((odpowiednik testowanego ciśnienia na 50 metrach głębokości) i ma płaską przednią soczewkę , umożliwiającą ujęcia podwodne.

Marka: Garmin
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Zakres dostaw:

 • VIRB Elite aparat fotograficzny
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Uchwyt
 • Krótkie złącze
 • Łącznik kątowy
 • Adaptery dla podobnych typowych połączeń
 • Płaski uchwyt do montażu powierzchniowego
 • Zakrzywiony uchwyt do montażu powierzchniowego
 • Kołnierz bazowy wymienny
 • Pierścień z gwintem
 • Przyciski (3)
 • Kabel USB
 • Dokumentacja

Dane techniczne:
zbiornik microSD ™ karta klasyczna lub wyżej ( do 64 GB); Karta nie jest zawarta w dostawie

Wymiary

Wymiary urządzenia (wys x szer x gł): 32 mm x 53 mm x 111 mm
Waga urządzenia: 175,7 g (urządzenie), 232,4 g (urządzenie i stóp)
Rozmiar wyświetlacza: 1,4 cala (205 x 148)

Wideo

Czujnik obrazu: 16 MP, 1 / 2.3 cala CMOS
Typ pliku: mp4
1080p HD Video: 1920 x 1080; 30 fps
960p HD Video: 1280 x 960; 30, 60fps 48fps
720p HD Video: 1280 x 720; 30, 60 fps
WVGA (spowolnione tempo): 854 x 480; 120, 120, 60 klatek na sekundę właśnie 120
Rozdzielczość zdjęć: 16 MP (4664 * 3496), 12 MP (4664 * 2632), 8 MP (3264 * 2448)
Zdjęcia seryjne6 3 / s @ 16, 5 / s @ 12 lub 10 / S @ 8 na sekundę
Zdjęcia podklatkowe (sekundy): 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60

Audio

Wbudowany mikrofon: Tak
Mikrofon zewnętrzny: Opcjonalny adapter stereofoniczny od USB z 3,5 mm

Łączność

Bluetooth®: Nie
ANT + ™ Kompatybilność: Tak (pilot zdalnego sterowania i czujniki)
Interfejs: USB 2.0
Wyjście HDMI: Micro-HDMI
WLAN: 802.11bgn

Inne

GPS: Tak
Zakres temperatur: od -15 ° C do 60 ° C
Pamięć: Karta microSD ™ (do 64GB); nie awarta w dostawie
Akcelerometr: Tak
Wysokościomierz: Tak
Wodoodporność: IPX7 (1m / 30 min)
Stabilizacja obrazu: Tak (cyfrowy)
Korekcja zniekształceń: Tak

Bateria

Akumulator: wymienny akumulator litowo-jonowy
Pojemność baterii: 2000 mAh
Żywotność baterii: w rozdzielczości 1080p (30 fps) więcej niż 3 godziny

Pobrane

ocen klientów po polski dla Garmin VIRB ™ Elite

Podobne produkty:

  Klienci, którzy nabyli "VIRB ™ Elite", zakupili także: