Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej Forte, 100 ml

Intensywny płyn do płukania jamy ustnej po zabiegach i przy paradontozie

Nowość w sklepie!

87,00 zł

(870,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Ochronna warstwa na błonie śluzowej
  • Bez alkoholu i chlorheksydyny
  • Wegański, bez glutenu i laktozy
  • Wegańskie Wegańskie
  • Bezglutenowe Bezglutenowe
  • Bez laktozy Bez laktozy

Kupowane często z Gengigel Pasta do zębów, 75 ml

Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej Forte, 100 ml 87,00 zł (870,00 zł / l)
Gengigel Pasta do zębów, 75 ml 37,99 zł (506,53 zł / l)
Cena całkowita: 124,99 zł
Opis

Do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej po zabiegach stomatologicznych Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej Forte stanowi nawilżające i ochronne uzupełnienie pielęgnacji.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Opatentowana formuła tworząca warstwę ochronną
  • Bez chlorheksydyny i bez alkoholu
  • Wegański, bez cukru i bez laktozy

Sposób użycia:

Po umyciu zębów płucz jamę ustną przez 1 do 2 minut około 10 ml roztworu. Stosowanie można powtarzać 3 do 5 razy dziennie lub w zależności od indywidualnych potrzeb.

Wskazówki i przeciwwskazania:

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
  • Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku osobistego i należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Szczegółowy opis produktu:

Rozległe podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej, takie jak po zabiegach chirurgicznych, leczeniu implantologicznym lub usuwaniu kamienia nazębnego, wymagają kompleksowej pielęgnacji. Ten płyn do płukania wykorzystuje specjalną technologię tworzenia warstwy ochronnej z kwasem hialuronowym, aby pokryć całą jamę ustną warstwą zabezpieczającą. Dzięki temu wrażliwe tkanki są stale nawilżane i chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

Szczególną zaletą tej formuły jest brak chlorheksydyny, dzięki czemu można uniknąć przebarwień zębów i zmian odczuwania smaku. Ponadto roztwór jest całkowicie wolny od alkoholu, cukru, glutenu i laktozy. Łatwo rozprowadza się w jamie ustnej i pozostawia przyjemne uczucie świeżości.


Nr art.: MED-5986796
Zawartość: 100 ml
EAN: 8033087660241
Numer producenta: 5986796
Marka: Gengigel
Postać farmaceutyczna: Ciecz
Sposób odżywiania: Bez laktozy
Alergeny: Bezglutenowe, Bez laktozy
Kategorie: Higiena zębów i jamy ustnej
Właściwości: Wegańskie, BEZ alkoholu
Dla kogo: Specjalnie dla kobiet, Specjalnie dla mężczyzn
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Dobry dla: Zęby i dziąsła
Wyrób medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Należy przestrzegać instrukcji użytkowania oraz informacji podanych na opakowaniu, a w razie potrzeby zasięgnąć porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

0,1 % Hyaluronic Acid, Xylit

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Medis GmbH, Campus 21, Europaring F15, 2345, Brunn am Gebirge, Austria, office@medisaustria.at, defendyl.at/at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej Forte

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder