Żywność od Govinda

Żywność, surowa żywność, przyprawy i słodziki marki Govinda

Filtrowanie i sortowanie

Cena Alergeny Właściwości
Filtr

Żywność: 1 - 30 z 37 artykułów

Govinda Ajurwedyjskie ghee bio

Govinda Ajurwedyjskie ghee bio, 420 g

  • O orzechowym smaku
  • Uważane za jedno z 3 najważniejszych Rasayana
73,00 zł (173,81 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Krem z migdałów ziemnych bio

Govinda Krem z migdałów ziemnych bio, 250 g

  • Dla całej rodziny
  • Bez dodatku cukru
  • Świetnie się rozsmarowywuje
25,99 zł (103,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Organiczny proszek białka ryżowego

Govinda Organiczny proszek białka ryżowego, 400 g

  • Naturalne źródło białka
  • Z brązowego ryżu
  • Neutralny smak
57,00 zł (142,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Mielone proso brunatne Bio

Govinda Mielone proso brunatne Bio, 1.000 g

  • Ekologiczne i wegańskie
  • Jakość surowej żywności
  • Delikatny orzechowy posmak
34,99 zł (34,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Przecier z mango 100% owoce bio

Govinda Przecier z mango 100% owoce bio, 210 ml

  • Mango Alphonso
  • Przetwarzane delikatnie
  • Naturalnie zawiera cukier
17,99 zł (85,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Govinda Czarny sezam bio

Govinda Czarny sezam bio, 200 g

  • Wegańskie
  • Orzechowy smak
  • Do uszlachetniania potraw
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Tabletki ze stewią

Govinda Tabletki ze stewią, 300 Tabs

  • 300 tabletek
  • Przyjazne dla zębów, delikatna produkcja
18,99 zł (1 055,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Chufella Bio

Govinda Chufella Bio, 220 g

  • Bez oleju palmowego
  • Orzechowy, czekoladowy smak
  • Pasta do smarowania z migdałów
39,99 zł (181,77 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Berberysy bio

Govinda Berberysy bio, 200 g

  • Zawiera dużo witaminy C
  • Delikatnie słodko-kwaśny, owocowy
  • Delikatnie suszone owoce
38,99 zł (194,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mielone orzechy tygrysie, migdały ziemne Bio (bez surowej żywności)

Govinda Mielone orzechy tygrysie, migdały ziemne Bio (bez surowej żywności), 180 g

  • Nieprażone
  • Naturalnie słodki i delikatnie orzechowy smak
  • Bezglutenowy i bogaty w błonnik
22,99 zł (127,72 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Bio olej arganowy

Govinda Bio olej arganowy, 250 ml

  • Wysoka jakość
  • Nadaje się również do skóry i włosów
152,00 zł (608,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Govinda Przecier z mango naturalny bio

Govinda Przecier z mango naturalny bio, 975 ml

  • Mango Alphonso
  • Przetwarzane delikatnie
  • Naturalnie zawiera cukier
64,00 zł (65,64 zł / l)

Dostawa do 6 października

Govinda Proszek z owoców dzikiej róży bio

Govinda Proszek z owoców dzikiej róży bio, 220 g

  • Z całych owoców dzikiej róży
  • Owocowy i lekko kwaśny
  • Do shake'ów, musli i bowl
40,99 zł (186,32 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Cukier daktylowy Bio

Govinda Cukier daktylowy Bio, 400 g

  • Naturalny cukier
  • Karmelowo-słodki smak
  • Zastępuje konwencjonalny cukier domowy 1:1
29,99 zł (74,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Białko konopne w proszku bio

Govinda Białko konopne w proszku bio, 400 g

  • O orzechowym smaku
  • Bezglutenowe
57,00 zł (142,50 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Govinda Celtycka sól morska, drobna

Govinda Celtycka sól morska, drobna, 500 g

  • Wydobywana z gleby gliniastej bogatej w magnez
  • Zbierana ręcznie i niejodowana
  • Intensywny i naturalny smak
30,99 zł (61,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Ajurwedyjska sól kamienna

Govinda Ajurwedyjska sól kamienna, 150 g

  • Bogata w minerały
  • Bardzo intensywna w smaku
19,99 zł (133,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Nasiona konopi bio

Govinda Nasiona konopi bio, 150 g

  • Z nienasyconymi kwasami tłuszczowymi
  • Jako dodatek do wypieków i produktów mącznych
  • Orzechowy aromat
21,99 zł (146,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Protein Chunks plastry, bio

Govinda Protein Chunks plastry, bio, 125 g

  • Wegański substytut mięsa
  • Z grochu i bobu
  • Do smażenia i gotowania
17,99 zł (143,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Surowa masa daktylowa Bio

Govinda Surowa masa daktylowa Bio, 500 g

  • Naturalnie słodka pasta
  • Do deserów i przekąsek
  • Daktyle suszone pochodzące ze sprawiedliwego handlu
16,99 zł (33,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Syrop daktylowy Bio

Govinda Syrop daktylowy Bio, 250 g

  • 100% daktyli Barhi
  • Naturalna alternatywa dla miodu
  • Czysto roślinna i organiczna jakość
14,99 zł (59,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Organiczny olej z czarnuszki

Govinda Organiczny olej z czarnuszki, 100 ml

  • Z oryginalnych nasion nigella sativa
  • Zawiera olejki eteryczne
  • Do kuchni i kosmetyków
37,99 zł (379,90 zł / l)

Dostawa do 20 października

Govinda Łuski babki jajowatej, mielone, bio

Govinda Łuski babki jajowatej, mielone, bio, 170 g

  • Neutralny smak
  • Świetnie pęcznieją
  • Do zagęszczania
33,99 zł (199,94 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Celtycka sól morsa, gruboziarnista

Govinda Celtycka sól morsa, gruboziarnista, 500 g

  • Ręcznie zbierane i nierafinowane
  • Naturalny szary kolor i struktura
  • Nie zawiera żadnych dodatków
30,99 zł (61,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Łuski babki bio

Govinda Łuski babki bio, 250 g

  • Również dla diabetyków
  • Bogate w błonnik
  • W jakości organicznej
39,99 zł (159,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Skrobia z tapioki bio

Govinda Skrobia z tapioki bio, 330 g

  • Bezglutenowy zagęszczacz
  • Z korzenia manioku
  • Bez smaku
15,99 zł (48,45 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Naturalne migdały ziemne bio

Govinda Naturalne migdały ziemne bio, 250g

  • Całe owoce
  • Naturalne
  • Jakość surowej żywności
23,99 zł (95,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Nasiona chia bio

Govinda Nasiona chia bio, 450 g

  • Białko wysokiej jakości
  • Bogaty w minerały i witaminy
  • Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe OMEGA-3 i OMEGA-6
30,99 zł (68,87 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Protein Chunks mielone, bio

Govinda Protein Chunks mielone, bio, 125 g

  • Substytut mięsa z białkami
  • Z grochu i bobu
  • Do gotowania i smażenia
18,99 zł (151,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Płynna Stevia

Govinda Płynna Stevia, 50 ml

  • Przyjazny dla zębów
  • Z czystych glikozydów stewiolowych
27,99 zł (559,80 zł / l)

Dostawa do 6 października