wtorek, 10 czerwca 2014

Z plastrem Vital na stopach być zdrowszym przez noc!

Z ich pomocą można wyprowadzić z organizmu metale ciężkie i trucizny , wspierać diety przyśpieszyć procesy regeneracji  po aktywności sportowej , wzmocnić system immunologiczny....W wielu krajach azjatyckich  są te plasty używane od setek lat w celach zapobiegawczych. Japoński producent  Kenrico  rozprowadził  i spopularyzował na całym świecie te, wypełnione naturalnymi surowcami, woreczki.

Każdego dnia  jest nasz organizm konfrontowany z wieloma substancjami szkodliwymi. Te niewidoczne substancje  obciążają nas  i zakłócają ważne funkcje komórek. Po wielu latach takiego obciążenia  nie jest organizm w stanie samemu się uwolnić od tych trucizn - po prostu jest ich za dużo! Dlatego są one odkładane  w tkankach , w mięśniach i nawet w centralynm systemie nerwowym - i są powodem wielu dolegliwości , które nas obciążają i wpędzają w choroby.

Użycie plastrów witalnych jest bardzo proste: bierzemy jeden, specjalnie opakowany woreczek  i jeden, zawarty w opakowaniu plaster. Naklejamy woreczek oznakowaną stroną na plaster i to następnie na stopie. Polecamy stopę i palce bardzo napiąć, aby to "opakowanie" naprawdę się utrzymało przez całą noc na stopie.  Czas użycia przez 12 godzin nie powinien być przekroczony.

Rano, można usunąć całe opakowanie - jeśli wybrałeś plaster odtruwający , możliwe, że będziesz zaskoczonym : zawarte w woreczku  składniki zmieniły ich kolor ,się przebarwiły  i mienią się we wszystkich możliwych kolorach. Wtedy masz wrażenie, że faktycznie coś się odmieniło ! "Winnym" jest zawarty w plastrze witalnym turmalin  - , który rozgrzewa podeszwy stóp. Uaktywnione w ten sposób  wydzielanie potu , uaktywnia również wydzielanie  i to następnie pobudza dalsze zawarte składniki.

Plastry witalne firmy Kenrico wykorzystują strefy refleksów na stopach. Poprzez te wrażliwe punkty, są pozytywnie pobudzane, wszystkie połączone  poprzez meridiany , organy, gruczoły i części ciała. Warunkiem jest prawidłowe naklejenie plastra na odpowiednie miejsce . W ten sposób, już po paru użyciach  dochodzi do poprawy np. jak wydajność sportowa  (nawet przy stłuczeniach , zapaleniach ściągien czy kaletki maziowej można używać te plastry!)

Dalsze zakresy zastosowania to:  wsparcie procesu regeneracji wątroby, układu sercowo-naczyniowego,  jako wsparcie  przy  podwyższonym poziomie cukru we krwi i  wysokich wartościach tłuszczów we krwi, wsparcie przy kuracjach postowych ,  wsparcie układu odpornościowego i trawiennego.