Z plastrem Vital na stopach być zdrowszym przez noc!

Z ich pomocą można wyprowadzić z organizmu metale ciężkie i trucizny , wspierać diety przyśpieszyć procesy regeneracji po aktywności sportowej , wzmocnić system immunologiczny....W wielu krajach azjatyckich są te plasty używane od setek lat w celach zapobiegawczych. Japoński producent Kenrico rozprowadził i spopularyzował na całym świecie te, wypełnione naturalnymi surowcami, woreczki.

Każdego dnia jest nasz organizm konfrontowany z wieloma substancjami szkodliwymi. Te niewidoczne substancje obciążają nas i zakłócają ważne funkcje komórek. Po wielu latach takiego obciążenia nie jest organizm w stanie samemu się uwolnić od tych trucizn - po prostu jest ich za dużo! Dlatego są one odkładane w tkankach , w mięśniach i nawet w centralynm systemie nerwowym - i są powodem wielu dolegliwości , które nas obciążają i wpędzają w choroby.

Użycie plastrów witalnych jest bardzo proste: bierzemy jeden, specjalnie opakowany woreczek i jeden, zawarty w opakowaniu plaster. Naklejamy woreczek oznakowaną stroną na plaster i to następnie na stopie. Polecamy stopę i palce bardzo napiąć, aby to "opakowanie" naprawdę się utrzymało przez całą noc na stopie. Czas użycia przez 12 godzin nie powinien być przekroczony.

Rano, można usunąć całe opakowanie - jeśli wybrałeś plaster odtruwający , możliwe, że będziesz zaskoczonym : zawarte w woreczku składniki zmieniły ich kolor ,się przebarwiły i mienią się we wszystkich możliwych kolorach. Wtedy masz wrażenie, że faktycznie coś się odmieniło ! "Winnym" jest zawarty w plastrze witalnym turmalin - , który rozgrzewa podeszwy stóp. Uaktywnione w ten sposób wydzielanie potu , uaktywnia również wydzielanie i to następnie pobudza dalsze zawarte składniki.

Plastry witalne firmy Kenrico wykorzystują strefy refleksów na stopach. Poprzez te wrażliwe punkty, są pozytywnie pobudzane, wszystkie połączone poprzez meridiany , organy, gruczoły i części ciała. Warunkiem jest prawidłowe naklejenie plastra na odpowiednie miejsce . W ten sposób, już po paru użyciach dochodzi do poprawy np. jak wydajność sportowa (nawet przy stłuczeniach , zapaleniach ściągien czy kaletki maziowej można używać te plastry!)

Dalsze zakresy zastosowania to: wsparcie procesu regeneracji wątroby, układu sercowo-naczyniowego, jako wsparcie przy podwyższonym poziomie cukru we krwi i wysokich wartościach tłuszczów we krwi, wsparcie przy kuracjach postowych , wsparcie układu odpornościowego i trawiennego.