Hawlik Kapsułki z wyciągiem z grzyba Reishi

Z ekstraktem z wiśni Acerola!

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Hawlik Ekstrakt z reishi, bio kapsułki
Opis

Hawlik ekstrakt Reishi jest produkowany w specjalnym, tradycyjnym procesie z proszku całego grzyba. Standaryzowanie na polisacharydy gwarantuje stałą jakość produktu.

Nasze wyciągi są zazwyczaj oferowane w połączeniu z Acerola jako naturalnym źródłem witaminy C, ponieważ ona wspiera zużycie grzyba w organiźmie.

Dla naszych wyciągów Reihi (zwany również jako Ling Zhi), jest hodowany cały grzyb , który jest poddawany suszeniu i mieleniu na bardzo delikatny proszek (Shellbroken metoda *). Następnie zostają uwolnione z pancerza chitynowego grzyba polisacharydy, poprzez użycie starej, znanej metody chińskiej medycyny, i tym samym staje się produkt lepiej dostępny dla organizmu.

Hawlik wyciąg Reishi jest od wielu lat używany w Europie i jest bardzo ceniony. On jest optymalnym produktem dla przywrócenia równowagi witalnej w organiźmie!

Każda kapsułka zawiera ekstrakt reishi 300 mg (60 mg polisacharydów) i 40 mg, ekstraktu Acerola (7 mg witaminy c).

* Shellbroken jest specjalną,metodą mielenia grzyba na bardzo delikatny proszek przy której zostaje podwyższona jego biologiczna dostępność. Mielony jest cały grzyb.

Grzybek nieśmiertelności

Żadny witalny grzyb nie był tak często opisywany w legendach jak grzyb Reishi. W odniesieniu do tysiącletniej tradycji jego stosowania jest to zrozumiałe: ten grzyb, zwany też "grzybem nieśmiertelności" ma stałe miejsce w azajatyckiej medycynie ludowej..
Jako proszek lub wyciąg zawiera niesamowicie wiele biologicznie aktywnych substancji, których pozytywne działanie na ludzki organizm zostało naukowo udowodnione.


Składnik tradycyjnej chińskiej medycyny:

Jeśli mowa o tradycyjnej chińskiej medycynie(TCM), myśli wiele osób najpierw o akupunkturze Ale także rośliny i grzyby mają u niej stałe miejsce . Grzyb Reishi ( po japońsku: reishi, po chińsku ling zhi), ma miejsce centralne - on jest od tysięcy lat używany jako środek wspierający witalność i przedłużający życie. Już wiele lat wcześniej, zanim znane były jego składniki, witaminy i inne biologicznie aktywne substancje, używali lekarze chińscy grzyb Reishi dla wzmocnienia systemu immunologicznego i jako naturalny środek zapobiegający prodesowi starzenia..

W samym sercu naukowego zainteresowania są szczególnie polisacharydy i przeciwutleniacze , które zostały wykazane w bardzo wysokim stężeniu w dziko rosnącym grzybie. Ich działanie jest wystarczającym dowodem na to, że ten grzyb uznany jest u Chińczyków za symbol szczęścia i jako talizman .

Sposób użycia:
2 razy dziennie 2 kapsułki z dużą ilością płynu.

Marka: Hawlik
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Alergeny: Bezglutenowe, Bez jajek, Bez ryb, Bez soi, Bez laktozy
Właściwości: Bez alergenów, Bez drożdży, Wegańskie, Wegetariańskie, Bez pszenicy
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
Składniki w 4 kapsułkach
ekstrakt z Reishi (lakownica żółtawa) 1200 mg
w tym polisacharydy 360 mg
witamina C 27 mg

Składniki: ekstrakt z Reishi (lakownica żółtawa) (61,9%), hydroksypropylometyloceluloza (29,9%)*, ekstrakt z aceroli (8,2%)

* Otoczka kapsułki 

Hawlik - informacje o bezpieczeństwie produktów

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hawlik Kapsułki z wyciągiem z grzyba Reishi

5 recenzji klienta w innym języku

4,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (71%)
4 gwiazdki
2 (28%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

7 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.