Hawlik Pieczarka brazylijska /Agaricus) wyciąg + proszek w kapsułce

Wyciąg według Shellbroken metody

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Hawlik Agaricus ekstrakt + proszek kapsułki bio
Opis
  • Wykorzystane grzyby w tym produkcie są bardzo delikatnie suszone i mielone na bardzo drobny proszek (metoda Shellbroken). Zmielony zostaje cały grzyb. 
  • Dla ekstraktu z grzyba zostają uwolnione polisacharydy z chitynowego pancerza grzyba, według znanej i opatentowanej chińskiej metody, dzięki czemu jest on lepiej przyswajalny.
  • Agaricus wyciąg + proszek jest już znany od setek lat w Europie i bardzo ceniony. Kompozycja ta jest optymalna dla przywrócenia witalnej równowagii w organizmie.

Agaricus blazei Murrill / migdałowe grzyb

W jego ojczyźnie - Brazylii jest ten grzyb zwany " grzybem migdałowym" , ze względu na jego smak, " grzybem słońca" lub " grzybem bogów" - co pokazuje jak wysoko jest ten grzyb ceniony. Aktualnie interesują się naukowcy tym grzybem , wykazującym zawartość cennych składników - głównie polisacharydów.

Młoda historia i obiecująca przyszłość

Spokojne czasu należą do przeszłości. Od około 40 lat wzrasta stale zainteresowanie tym grzybem . Od tego czasu są składniki, zawarte w ABM - krewnym pieczarki , który rośnie na fermentujących podstawach , poddawane ciągłym analizom. Dzisiaj znana jest wysoka zawartość polisacharydów w tym grzybie. Polisacharydy - szczególnie beta-glukany należą do najważniejszych składników grzyba i są uważane w wielu badaniach za prowadzące substancje.

Zaecane dozowanie:
2 razy dziennie 2 kapsułki z dużą ilością płynu.

* Shellbroken jest specjalną,metodą mielenia grzyba na bardzo delikatny proszek przy której zostaje zostaje zachowana podwyższona jego biodostępność. Mielony jest cały grzyb.

Marka: Hawlik
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Alergeny: Bezglutenowe, Bez jajek, Bez ryb, Bez soi, Bez laktozy
Właściwości: Bez alergenów, Bez drożdży, Wegańskie, Wegetariańskie, Bez pszenicy
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
Składniki w 4 kapsułkach 
ekstrakt z agaricus 1000 mg
w tym polisacharydy 300 mg
agaricus w proszku 600 mg
witamina C 80 mg

Składniki: ekstrakt z agaricus (46,21%), Agaricus w proszku (27,73%), hydroksypropylometyloceluloza (17,55%)*, ekstrakt z aceroli (5,55%), kwas askorbinowy (2,96%)

* Otoczka kapsułki 

ocen klientów po polski dla Hawlik Pieczarka brazylijska /Agaricus) wyciąg + proszek w kapsułce