Hawlik Ekstrakt z Shiitake + kapsułki z proszkiem

Proszek i ekstrakt z bioaktywnymi polisacharydami

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Hawlik Shiitake ekstrakt + proszek kapsułki bio
Opis

Hawlik mieszanka wyciągu i proszku z całego grzyba łączy biodostępne polisacharydy z wyciągu razem z czystym proszkiem grzyba w jego pierwotnej formie.

Dla Siitake produktów - zostają grzyby hodowane, delikatnie suszone i następnie zostaje zmielony cały grzyb według metody *Shellbroken

*Shellbroken to specjalny proces mielenia na bardzo drobny proszek z podwyższeniem biodostępności . Zmielony zostaje cały grzyb.

Dla ekstraktu grzyba zostają uwolnione z chitynowego pancerza grzyba polisacharydy, według znanej i opatentowanej chińskiej metody i tym samym są one lepiej dostępne dla organizmu.

Hawlik ekstrakt + proszek Shiitake jest od wielu lat bardzo cenionym. On jest optymalny dla uzyskania równowagii witalnej!

Grzyb shiitake (Lentinula edodes) - twardnik japoński

Grzyb shiitake (Lentinula edodes) jest używany od ponad 3000 lat w Azji. Ten grzyb zawiera kompleks substancji witalnych . Obok witamin grupy B , które są koniecznymi dla naszego życia, ale w roślinach prawie że nie występują - zawiera ten grzyb Ergosterol (prowitamina D)! Ponadto minerały jak: potas, wapń, fosfor , żelazo i cynk! Również z aminokwasów zawiera 7 z 8 koniecznych ..

Oprócz witamin i minerałów zawiera Shiitake szereg substancji organicznych takich jak nukleotydy, aminokwasy, peptydy, kwasy organiczne i połączenia cukrowe.

Ważne składniki S hiitake to Eritadenin i Lentinan. Wartość odżywcza shiitake jest z podawana jako "bardzo wysoka". Te grzyby powinny być - obojętnie w jakiej formie - regularnie spożywane.

Sposób użycia:
2 x dziennie 2 kapsułki z dużą ilością płynu

Marka: Hawlik
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Alergeny: Bezglutenowe, Bez jajek, Bez ryb, Bez soi, Bez laktozy
Właściwości: Bez alergenów, Bez drożdży, Wegańskie, Wegetariańskie, Bez pszenicy
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
Składniki w 4 kapsułkach
ekstrakt z shiitake (twardnik japoński) 1000 mg
w tym polisacharydy 300 mg
shiitake w proszku 600 mg
witamina C 80 mg

Składniki: ekstrakt z shiitake (46,21%), Shiitake w proszku (27,73%), hydroksypropylometyloceluloza (17,55%)*, ekstrakt z aceroli (5,55%), kwas askorbinowy (2,96%)

*Otoczka kapsułki

ocen klientów po polski dla Hawlik Ekstrakt z Shiitake + kapsułki z proszkiem