Hawlik Wyciąg + proszek grzyba Reishi w kapsułce

Ganoderma lucidum - Lakownica żółtawa

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Hawlik Reishi ekstrakt + proszek kapsułki bio
Opis

Ekstrakt + proszek grzyba Reishi w kapsułkach również znany pod nazwą: Ling Zhi lub Ganoderma lucidum - lakownica żółtawa

Hawlik mieszanka wyciągu i proszku to połączenie biologicznie dostępnych polisacharydów z wyciągu z czystym proszkiem grzyba w jego pierwotnej formie. .

Dla produkcji naszego produktu Reishi jest hodowany grzyb w całości, bardzo delikatnie suszony i następnie bardzo miałko zmielony ( proces tzw. shell metoda łamania*) Następnie zostają uwolnione z egzoszkieletu grzyba polisacharydy, przy pomocy znanej i opatentowanej metody uwalniania pochodzącej z tradycyjnej chińskiej medycyny ludowej . Tym samym staje się produkt lepiej przyswajalny.
Hawlik wyciąg grzyba Reishi + proszek jest od wielu lat bardzo wysoko ceniony przez wielu użytkowników.

Hawlik kapsułki wyciąg + proszek nadają się optymalnie do zachowania i odzyskania witalnej równowagii !

Grzybek nieśmiertelności

O żadnym grzybie nie ma tyle legend, jak o grzybie Reishi. Z punktu widzenia jego wieloletniego stosowanie to nie dziwi. Ten "grzyb nieśmiertelności" , jak jego nazywają Chińczycy, jest już od tysięcy lat stosowany w tradycyjnej asiatyckiej medycynie.
W proszku lub jako wyciąg zawiera niesamowitą ilość substancji bilogicznie aktywnych, których pozytywne działanie, na nas ludzi, zostało naukowo udowodnione.

Część tradycyjnej chińskiej medycyny

Przy określeniu " tradycyjna chińska medycyna" (TCM) myśli większość o akupunkturze. Ale także rośliny, przede wszystkim grzyby mają u niej stałe miejsce. Grzyb Reishi ( Ganoderma lucidum - lakownica żółtawa) odgrywa centralną rolę - od tysięcy lat jest jemu przypisywana właściwość wspierania witalności i przedłużania życia. Już o wiele wcześniej, zanim poznano jego składniki mineralne, witaminy i inne biologicztnie aktywne substancje , używali lekarze chińscy Reishi dla wsparcia sił obronnych i naturalnie jako "anti -aging" środek przeciw starości.

W centrum dzisiejszego naukowego zainteresowania są przede wszystkim polisacharydy i przeciwutleniacze, które w bardzo wysokiekj koncentracji są w tym, dziko rosnącym grzybie, zawarte.Ich działanie jest uzasadnieniem dlatego, że Chińczycy ten grzyb uważają za symbol szczęścia i używają jako talizman.
Reishi, z którego produkowany jest wysokowartościowy proszek i wyciąg , pochodzi z bardzo ściśle kontrolowanych, ekologicznych upraw i jest bardzo delikatnie przetwarzany.

Polecone spożycie: 2x dziennie 2 kapsułki z dużą ilością płynu.

Marka: Hawlik
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Alergeny: Bezglutenowe, Bez jajek, Bez ryb, Bez soi, Bez laktozy
Właściwości: Bez alergenów, Bez drożdży, Wegańskie, Wegetariańskie, Bez pszenicy
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
Składniki w 4 kapsułkach
ekstrakt z Reishi (lakownica żółtawa) 1000 mg
w tym polisacharydy 300 mg
Reishi w proszku 600 mg
witamina C 80 mg

Składniki: ekstrakt z Reishi (lakownica żółtawa) (46,21%), Reishi w proszku (27.73%), hydroksypropylometyloceluloza (17,55%)*, ekstrakt z aceroli (5,55%), kwas askorbinowy (2,96%)

* Otoczka kapsułki 

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hawlik Wyciąg + proszek grzyba Reishi w kapsułce

9 recenzji klienta w innym języku

4,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
11 (91%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
1 (8%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

12 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 9 recenzje w innym języku.