JV Cosmetics BromEx Foamer®

Pianka do mycia przeciw zapachowi

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Bromex Foamer®

Zwalcza nieprzyjemny zapach potu - przy silnym zapachu ciała

Pocenie się zwane również transpiracją jest naturalną funkcją naszego ciała dla wydalania nadmiaru ciepła i regulowania temperatury ciała. Obok funkcji pocenia się, jako regulatora gospodarki wodnej i wydalania produktów przemiany materii może dojść do zwiększonego lub nadmiernego pocenia się pod wpływem wielu innych czynników.
Niezależnie od warunków zewnętrznych, takich jak klimatyczne czy fizyczne może cała grupa czynników wywoływać nieregularne i wielokrotne pocenie się jak np. obciążenie psychiczne, lęk, podniecenie , emocje , stres , ale również chorobowe pocenie się jak: anhydroza, nadmierne lub zmniejszone wydalanie potu. W powiązaniu z nadmiernym pocenie powstaje często nieprzyjemny, intensywny zapach. On może pojawiać się na każdej części ciała. Odpowiedzialne za to są bakterie skóry . W regionie pachwin, pod pachami , na piersiach, w fałdach skóry, ale również między palcami jest ten zapach najczęściej rejestrowanym. W dniu codziennym , szczególnie w miejscu pracy , może osoba dotknięta i jej środowisko zostać wystawionym na niesamowite obciążenie.

Bromex Foamer® został specjalnie opracowany przeciw nadmiernemu poceniu się. On ogranicza wzrost bakterii zapachowych i zapewnia, że nie powstaje nowy zapach. To jest już widoczne po pierwszym użyciu i redukuje zapach. Aby optymalnie otoczyć bakterie zapachowe jest Bromex Foamer® do użycia jako pianka. Ta specjalna metoda jest bardzo prosta w użyciu i daje widoczne rezultaty. Proszę rozprowadzić piankę na dotkniętą część ciała i poczekać 30 sekund. Następnie starannie obmyć ciało.
Bromex Foamer® jest wolny od nanocząsteczek, parabenów, triklosanu i substancji zapachowych.

Zakres użycia:

 • pod pachami
 • na stopach i dłoniach
 • przestrzenie między palcamif
 • fałdy skórne, czoło i szyja
 • tłumi zapach potu
 • łatwy i bezpieczny w użyciu

Z wysokiej jakości składnikami:

 • Olej Salvia officinalis (olej szałwi) pot-regulujący, efekt oczyszczający
 • Coco-glukozyd, emulgator i środek powierzchniowo czynny oparty na oleju kokosowym i glukozie, czysto roślinny tenzyd o wysokiej tolerancji przez skórę.
 • Oleinian glicerolu, otrzymany z olejów naturalnych, zmiękcza i wygładza skórę

Zalecenia do użycia:
do stosowania na wszystkich częściach ciała. Ta szczególna procedura jest bardzo prosta w obsłudze i zapewnia najlepsze rezultaty. Proszę rozprowadzić piankę na życzonej części ciała i pozostawić na 30 sekund. Następnie gruntownie obmyć skórę.

Uwaga: Ten produkt nadaje się TYLKO dla dorosłych. Unikać kontaktu z oczami!

Marka: JV Cosmetics
Postać farmaceutyczna: Pielęgnacja i kosmetyki
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

UWAGA: aby wyprodukować piankę Bromex Foamer® konieczny jest orginalny spieniacz - bez spieniacza jest butelka dopełniaczowe bezużyteczna!

Składniki (INCI): woda ,laurylosiarczan sodu, decyl glukozyd, Coco-glikozyd, oleinian glicerylu,kokoyl sodu hydrolizowanego białka pszeniczego, Sodium kaproil / Lauroyl laktoilo mleczan, cytrynian trietylu, Salvia Officinalis - olej szałwi, methylisothiazolinone, kwas cytrynowy, azotan magnezu , chlorek magnezu

Przedsiębiorstwo JV Cosmetics®

JV Cosmetics® z siedzibą w Szwajcarii, powstała w 1998 roku.
Jej celem jest rozwój najbardziej efektywnych produktów przeciw poceniu się , wyprodukowanych z bardzo wysoce jakościowymi surowcami .
JV Cosmetics® stara się być coraz bardziej wydajnym i świadomym kosztów , aby służyć klientom z wysoce jakościowymi produktami (made in Swiss) und usługami . Dzisiaj może być firma dumną , że nie ma porównywalnych produktów na rynku światowym.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla JV Cosmetics BromEx Foamer®

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "BromEx Foamer®", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder