Third Wave Nutrition Plantforce naturalny węglan magnezu

Neutralny magnez w postaci proszku

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Magnez jako istotna substancja mineralna dla metabolizmu i in.

 • Kto chce zapewnić organizmowi odpowiednią ilość magnezu, wielofunkcyjnej substancji mineralnej, w przyjemny sposób, odkryje z Plantforce magnezem duńskiej firmy Third Wave Nutrition idealny produkt - w tym także proste zażywanie.
 • Magnez odgrywa kluczową rolę we wspieraniu funkcji mięśni i układu nerwowego.
 • Poza potasem magnez należy z chemicznego punktu widzenia - jako dodatnio naładowana cząsteczka Mg2 + - do głównego kationu w naszych komórkach. Ponadto magnez stosuje się w celu utrzymania układu kostnego - poprzez mineralizację komórek kostnych - i wspiera mięśnie szkieletowe.

Zoptymalizowana absorpcja przez jonowy cytrynian magnezu

 • Aby zoptymalizować wchłanianie magnezu Plantforce magnez jako suplement diety w proszku w kontakcie z wodą przekształca się w bardziej użyteczną substancję. W związku z tym w trakcie mieszania z wodą powstaje węglan magnezu i kwas cytrynowy jonowego cytrynianu magnezu, który w postaci organicznej może być optymalnie absorbowany w organizmie, a tym samym dobrze tolerowany.

Neutralny lub ze smakiem

 • W zależności od sytuacji, pożywienie może być celowo uzupełniane z magnezem Plantforce, który jest oferowany w 2 smakach. Podczas gdy Plantforce naturalny nadaje się dla wszystkich, którzy lubią neutralny, lekko cytrusowy smak, to Plantforce magnez marakuja szczególnie nadaje się dla miłośników owocowych napojów orzeźwijących o pysznym egzotycznym smaku. Dzięki słodzeniu za pomocą stewii, nawet owocowy smak jest na bazie naturalnych aromatów i praktycznie nie zawiera kalorii. Smakuje nawet dzieciom.

Zalecane dawkowanie:

 • Plantforce magnez może być mieszany z zimną lub gorącą wodą. Można spożywać w trakcie lub między posiłkami.
 • Na początku spożywania suplementu najlepiej zacząć od 1 łyżeczki (ok. 2 g) i zwiększyć dawkę do maksymalnie 2 łyżeczek (ok. 4 g) - czyli 375 mg magnezu.
 • W zależności od potrzeby, spożywać raz dziennie lub podzielić na kilka porcji. Można przygotować idealny napój sportowy dla następnego treningu, by wyrównać utratę elektrolitów - z powodu utraty płynów podczas ćwiczeń.
 • Wodę mineralną zmieszać z odrobiną mętnego soku jabłkowego i 1 łyżeczką Plantforce magnez i spozywać w trakcie lub po treningu.
 • Gdy proszek rozpuszcza się w wodzie, wytwarza się jonowy cytrynian magnezu
Marka: Third Wave Nutrition
Postać farmaceutyczna: Proszek
Cel treningu: Wytrzymałość
Składniki mineralne: Magnez
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
składnik w 4 g
magnez 375 mg

Składniki: węglan magnezu, kwas cytrynowy

Ogólne informacje o magnezie

ocen klientów po polski dla Third Wave Nutrition Plantforce naturalny węglan magnezu

Podobne produkty:

  Klienci, którzy nabyli "Plantforce naturalny węglan magnezu", zakupili także: