ImmunoPro Rx®

Naturalne bałka serwatki od krów pasących się na łąkach

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Naturalne białko serwatkow
  • pochodzi od krów pasących się na łąkach
  • bez dodatków hormonalnych

Podobne produkty:

Peeroton Mineral Vitamin Drink
MikroLife- bakterie jelitowe
Life Light Urbase I Extra

Opis

ImmunoPro ® jest biologicznie aktywnym białkiem serwatki o bardzo wysokiej zawartości na niedenaturowaną laktoferynę, immunoglobiliny i aktywne peptydy. Ono zawiera niesamowite ilości konwalencyjnie związanej cysteiny.
ImmunoPro ® jest podstawowym produktem, a nie produktem ubocznym , jego białka są nienaruszone i niedenaturowane. On jest wolny od dodatków homonalnych, nie jest genetycznie manipulowanym, wolnym od pestycydów i innych chemikali i pochodzi od krów pasących się na łąkach.

  • Więcej mocy mięśni, i tym samym większe zapasy energii
  • Krótszy czas regeneracji po wysiłku fizycznym
  • Zwiększona odporność przy wysiłkach fizycznych

Sposób użycia: 1-2 miarki 1-3 razy dziennie poza posiłkami , częściej w razie potrzeby . ImmunoPro wymieszać z napojami o neutralnym pH takimi jak woda, mleko lub substytuty mleka. Ich temperatura nie powinna przekraczać temperatury ciała, aby uniknąć denaturacji białek wrażliwych. Soki owocowe, kawa i herbata nie są odpowiednie. Wstrząsnąć lub zmiksować z niewielką prędkością, nie niszczy białka. I pić jak najwolniej, krótko potrzymać przed połknięciem w jamie ustnej, to poprawia wchłanianie białka. Osoby wrażliwe rozpoczynają od mniejszej ilości (ok. 1,5 g), ewentualnie tylko co dwa dni, na pusty żołądek. Następnie nie jeść 15 minut. Osoby cierpiące na wzdęcia stosują 1 / 2 łyżeczki proszku i żują powoli, aż się rozpuścił.


ImmunoPro Rx® Składniki

1 miarka (5g = 1 porcja) zawiera:

Składnik Ilość
Sód 10 mg
Potas 30 mg
Wapń 20 mg
Immunoglobuliny 500 mg
Laktoferryna 200 mg
Albumina surowicy 225 mg
Kalorie 20
Tłuszcz 0,3 g
Cholesterol 5 mg
Węglowodany 0,3 g
Białko 4 g
Białko serwatki (z mleka) 5 g

Te składniki mają najwyższą jakość i czystość jaka est dostępna, one są wolne od wszelkich alergenów (antygenów) i nie zawierają konserwantów, rozcieńczalnikiów,ani sztucznych dodatków.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, przechowywać szczelnie zamknięte.

Postać farmaceutyczna: Proszek

Składniki

Uwaga:
Osoby ze znaną, prawdziwą alergią na mleko i produkty mleczne nie powinny przyjmować tego produktu. Często zdarza się, że dolegliwości po spożyciu produktów mlecznych nie są spowodowane alergią , ale są wynikiem tzw. nietolerancji laktozy ( genetycznie uwarunkowana nietolerancja) . W tym przypadku, spożywanie natywnych produktów mlecznych może być nawet bardzo pomocne. Zawartość laktozy w obydwu produk'tach wynosi 0,3g laktozy na 5 g proszku i to znajduje się bardzo wyraźnie poniżej poziomu nietolerancji i może najwyżej u osób szczególnie wrażliwych spowodować dolegliwości.

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla ImmunoPro Rx®

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.