Wszystkie zielone herbaty

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka herbata Alergeny Właściwości
Filtr

Herbaty zielone : 1 - 30 z 63 artykułów

Alnatura Bio herbata zielona Matcha

Alnatura Bio herbata zielona Matcha, 30 g

  • Drobno zmielone liście zielonej herbaty
  • Cierpki smak
  • Bez dodatków lub mieszania z innymi napojami
47,39 zł 53,00 zł (1 579,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Pukka Bio zielona herbata Supreme Matcha Green

Pukka Bio zielona herbata Supreme Matcha Green, 20 torebek herbaty (30 g)

  • Delikatna zielona herbata i matcha
  • Wyjątkowy codzienny rytuał
  • Jedwabiście gładki smak
20,86 zł 23,99 zł (695,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KAIZEN® Tanoshi Bio-Matcha

KAIZEN® Tanoshi Bio-​Matcha, Opakowanie uzupełniające (80 g)

  • Harmonijny smak
  • Pełne umami
  • Żadnej goryczy
227,09 zł 253,00 zł (2 838,63 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Blue Farm Bio Matcha Oat Latte

Blue Farm Bio Matcha Oat Latte, 300 g

  • Wysokiej jakości organiczna matcha
  • Aromatyzowana grzybem leczniczym Lion's Mane
  • Bez dodatków
53,82 zł 60,00 zł (179,40 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Terra Elements Organiczny proszek matcha

Terra Elements Organiczny proszek matcha, 60 g

  • Zbierane w regionie górskim Zhejiang
  • Idealne do zielonych smoothie
  • Delikatnie zmielone w kamiennych młynach
71,11 zł 80,00 zł (1 185,17 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Amaiva Sencha special - zielona herbata Bio

Amaiva Sencha special -​ zielona herbata Bio, 180 g

  • Organiczna Sencha z kontrolowanych upraw
  • Napełniana ręcznie w Monachium
  • Szczelnie zamknięta w torebce ciśnieniowej
63,87 zł 71,00 zł (354,83 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Darjeeling First Flush - ekologiczna zielona herbata

Amaiva Darjeeling First Flush -​ ekologiczna zielona herbata, 200 g

  • Najwyższa jakość
  • Z pierwszych zbiorów rocznych
  • Uprawiana u podnóż gór Himalaja
82,36 zł 92,00 zł (411,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio zielona herbata, jaśminowa

Alnatura Bio zielona herbata, jaśminowa, 20 torebek herbaty (30 g)

  • Delikatnie kwiatowa
  • Organiczna jakość
  • Zmienny czas parzenia
10,40 zł 11,99 zł (346,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Yogi Tea Herbata z imbirem i skórkami cytryny

Yogi Tea Herbata z imbirem i skórkami cytryny, 17 woreczków herbaty (30,60 g)

  • Pobudza zmysły
  • Świeża i ostra
  • Łatwe przygotowanie
16,43 zł 18,99 zł (536,93 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio herbata zielona, imbir i cytryna

Alnatura Bio herbata zielona, imbir i cytryna, 20 torebek herbaty (30 g)

  • W wygodnej torebce
  • Jakość organiczna
  • Wegańska
8,39 zł 9,99 zł (279,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Amaiva Slim - ekologiczna herbata ajurwedyjska

Amaiva Slim -​ ekologiczna herbata ajurwedyjska, 140 g

  • Zgodnie z oryginalnymi recepturami ajurwedyjskimi
  • Najwyższa jakość
  • Puszka zachowuje aromat
57,44 zł 64,00 zł (410,29 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SHINTO® Bio-Matcha Platin Set

SHINTO® Bio-​Matcha Platin Set

  • 30 g ekologicznej matchy
  • Z bambusową miotełką
  • Miska do matchy z łyżeczką w zestawie
277,35 zł 309,00 zł (9 245,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

SHINTO® Bio-Matcha Gold Set

SHINTO® Bio-​Matcha Gold Set

  • Pyszna organiczna matcha (30 g)
  • Ręcznie robiona miska
  • Z bambusową miotełką i łyżką
192,94 zł 322,00 zł (6 431,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

rawster Zielona herbata Matcha w proszku Bio

rawster Zielona herbata Matcha w proszku Bio, 100 g

  • Łatwe porcjowanie
  • Delikatnie drobno zmielona
  • Słodko-cierpki smak
54,99 zł 69,00 zł (549,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Amaiva Earl Grey - ekologiczna zielona herbata

Amaiva Earl Grey -​ ekologiczna zielona herbata, 190 g

  • Cytrynowy - owocowy smak
  • Aromat prawdziwych owoców bergamotki
  • Z kontrolowanej uprawy organicznej
67,09 zł 75,00 zł (353,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Amaiva Jaśmin - ekologiczna zielona herbata

Amaiva Jaśmin -​ ekologiczna zielona herbata, 165 g

  • Kwiecisty, łagodny smak
  • Z kontrolowanej uprawy organicznej
64,68 zł 72,00 zł (392,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SHINTO® Bio-Matcha Saphir Set

SHINTO® Bio-​Matcha Saphir Set

  • Matcha w proszku z nutą owocową (30 g)
  • Ręcznie wykonana miska chawan
  • Zawiera łyżkę i bambusową trzepaczkę
269,31 zł 300,00 zł (8 977,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Alnatura Bio zielona herbata Sencha

Alnatura Bio zielona herbata Sencha, 75 g

  • Delikatnie cierpka
  • Jakość organiczna
  • Wegańska
11,21 zł 12,99 zł (149,47 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio zielona herbata Gunpowder

Alnatura Bio zielona herbata Gunpowder, 100 g

  • Herbata liściasta
  • Mocna i cierpka
  • Jakość organiczna
12,42 zł 13,99 zł (124,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SHINTO® Bio-Matcha Platin

SHINTO® Bio-​Matcha Platin, 30 g

  • Świetny, słodki aromat
  • Subtelnie gorzka nuta
  • Bez substancji konserwujących
69,65 zł 117,00 zł (2 321,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Raab Vitalfood Matcha Bio w proszku

Raab Vitalfood Matcha Bio w proszku, 100 g

  • Wysokiej jakości naturalny produkt
  • Intensywny zielony kolor
  • Organiczna i wegańska
75,13 zł 84,00 zł (751,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Pukka Bio Tee Zitrus Mate Green

Pukka Bio Tee Zitrus Mate Green, 20 torebek herbaty (36 g)

  • Aromatyczna herbata ziołowa
  • Świeże nuty cytrusowe
  • Zawiera kofeinę
16,43 zł 18,99 zł (456,39 zł / kg)

Dostawa do 7 października

TEEKANNE Bio Organic Green Tea

TEEKANNE Bio Organic Green Tea, 20 torebek dwukomorowych (35 g)

  • Najlepsza zielona herbata
  • Łagodnie cierpki smak
  • Uprawiana metodami ekologicznymi
15,63 zł 17,99 zł (446,57 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Herbata Green Gunpowder Bio

Cosmoveda Herbata Green Gunpowder Bio, 20 Woreczki (25 saszetek)

  • Zielona herbata
  • Z liśćmi Gunpowder Pinhead
  • Jakość premium
27,69 zł 30,99 zł (615,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio-Matcha zestaw do wypróbowania 3 x 30 g

SHINTO® Bio-​Matcha zestaw do wypróbowania 3 x 30 g, 3x30 g (90 g)

  • 3 różne rodzaje matchy
  • Bez barwników i konserwantów
  • Najlepszy smak
247,20 zł 275,00 zł (2 746,67 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

SHINTO® Bio-Matcha Gold

SHINTO® Bio-​Matcha Gold, Opakowanie uzupełniające (60 g)

  • Ręcznie dobierana jakość
  • Z witaminami
  • Delikatnie suszona
172,82 zł 193,00 zł (2 880,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Pukka Mint Matcha Green Bio - Zielona herbata

Pukka Mint Matcha Green Bio -​ Zielona herbata, 20 torebek herbaty (30 g)

  • Chłodzące aromaty
  • Subtelne, bogate nuty
  • Bez kofeiny
20,86 zł 23,99 zł (695,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Yogi Tea Zielona harmonia bio

Yogi Tea Zielona harmonia bio, 30,60 g

  • Słodko-owocowe nuty smakowe
  • Z bzu i trawą cytrynową
  • Biologiczna
16,43 zł 18,99 zł (536,93 zł / kg)

Dostawa do 7 października

nu3 Organic Matcha - organiczna matcha

nu3 Organic Matcha -​ organiczna matcha, 30 g

  • Z niską zawartością cukru
  • Wykonane z ręcznie zbieranych liści
  • Drobno zmielony proszek
56,77 zł 71,00 zł (1 892,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SHINTO® Bio-Matcha Saphir

SHINTO® Bio-​Matcha Saphir, Opakowanie uzupełniające (80 g)

  • Nuta owocowa
  • Bez barwników
  • Świetna do koktajli i latte matcha
160,76 zł 179,00 zł (2 009,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października