Trzy ćwiczenia dla bikini figury

Jako pierwsze: naturalnie mogą sią czuć zapytani także nasi Panowie. Jeden lub drugi wykazuje po zimie wałeczek tłuszczu w pasie  i w pierwszych kąpielówkach nie wyglądają tak dobrze jakby byli tego pewni.

Ten brzuszek musi zniknąć!  Brzuch jest uważany przez większość ludzi, za strefę problematyczną numer jeden. Przede wszystkim Panie  po menopausie i Panowie po 35 roku życia  wykazują nadmierne gromadzenie się tłuszczu na brzuchu.

Przysiady. Zwane także skłonami w pozycji leżącej  to ćwiczenie  górnej części ciała , służące wzmacnianiu muskulatury brzucha.
Tłocznia brzuszna. To ćwiczenie jest bardziej  łagodne dla pleców. I tutaj podnosisz górną część ciała z pozycji leżącej  do góry , ale tylko parę centymetrów i utrzymujesz tą pozycję przez kilka sekund. Ważne jest utrzymanie dolnej części ciała na podłodze. Pięć powtórek i to najlepiej parę razy dziennie wzmacnia  muskulaturę i pomaga odciążyć kręgosłup.

Problem z pośladkami. Zaraz po brzuchu są pośladki widziane jako strefa problematyczna.
Cwiczenia miednicy ze wzniesioną nogą. Dla jędrnych pośladków  kładziemy się na podłodze i  podnosimy nogi zgięte. Następnie kładziemy jedną nogę przez kolano drugiej i podnosimy miednicę. Ramiona leżą jako wsparcie na podłodze, aby plecy były równą linią. Wspieraj się dodatkowo na nodze stojącej na podłodze. Opuszczaj miednicę na dół bez poruszania podłogi  i powtórz ćwiczenie wielokrotnie. Przy obniżaniu miednicy wydychaj powietrze. 

Jędrne nogi.  Zginanie kolan. Stań prosto i wystaw ramiona do przodu . Zginaj nogi w kolanach i próbuj siadać , aż utworzysz prosty kąt  pośladków i kolan. Ponownie wyprostuj się. Ramiona pozostają wyciągnięte. Powtórz ćwiczenie parę razy.