Zboża i produkty zbożowe

Filtrowanie i sortowanie

Cena Marka Sposób odżywiania Alergeny Właściwości Produkty ajurwedyjskie
Filtr

Zboża: 1 - 30 z 63 artykułów

Alnatura Bio kuskus z ciecierzycy

Alnatura Bio kuskus z ciecierzycy, 400 g

  • Z mąki z ciecierzycy
  • Krótki czas gotowania
  • Bogaty w białko
16,99 zł (42,48 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing KAMUT® zboże faraonów całe bio

BioKing KAMUT® zboże faraonów całe bio, 1.000 g

  • Kontrolowane wysokie standardy jakości
  • Gwarantowana czystość odmiany
  • Doskonałe właściwości piekarnicze
27,99 zł (27,99 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio płatki orkiszowe, duże

Alnatura Bio płatki orkiszowe, duże, 500 g

  • Duże płatki
  • Z całego ziarna orkiszu
  • Organiczna jakość Demeter
8,99 zł (17,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio płatki ryżowe

Alnatura Bio płatki ryżowe, 500 g

  • Idealne do musli i deserów
  • Bezglutenowe
  • Z uprawy ekologicznej
12,99 zł (25,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Niełuskane ziarno prosa w pełnowartościowym proszku bio

BioKing Niełuskane ziarno prosa w pełnowartościowym proszku bio, 500 g opak.

  • Z łuski i kiełków
  • Pięć razy drobniejsze niż mąka
  • Delikatny proces produkcyjny
20,32 zł 21,99 zł (40,64 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Maharishi Ayurveda Jęczmień biodynamiczny Tsampa, bio

Maharishi Ayurveda Jęczmień biodynamiczny Tsampa, bio, 250 g

  • Pełny smak
  • Przyjemny na ciepło i na zimno
  • Różne możliwe zastosowania
19,99 zł (79,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

SOJALL BIO Niełuskane ziarno prosa

SOJALL BIO Niełuskane ziarno prosa, 250 g

  • Kiełkowane i fermentowane
  • Z cenną acerolą
  • Naturalna witamina C i krzem
110,00 zł (440,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio żyto

Alnatura Bio żyto, 1 kg

  • Całe ziarna
  • Jakość Demeter
  • Mocny w smaku
8,99 zł (8,99 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Bio płatki owsiane drobnoziarniste (Demeter)

Alnatura Bio płatki owsiane drobnoziarniste (Demeter), 1 kg

  • Bardzo dobra jakość
  • Do owsianki, musli, pasztecików i nie tylko
  • Bogate w składniki odżywcze i błonnik
12,99 zł (12,99 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing Owies cały bio

BioKing Owies cały bio, 1.000 g

  • Idealny do zup
  • Pochodzenie: Austria
15,99 zł (15,99 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio szarłat, dmuchany

Alnatura Bio szarłat, dmuchany, 125 g

  • Bezglutenowy
  • Lekkie
  • Do musli, mleka i jogurtu
8,99 zł (71,92 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Owies ekologiczny

Alnatura Owies ekologiczny, 500 g

  • Delikatny, orzechowy smak
  • Do gotowania i pieczenia i do musli
  • 100% uprawa Demeter
8,99 zł (17,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing Gryka cała bio

BioKing Gryka cała bio, 500 g

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Do słodkich i pikantnych przepisów
  • Pochodzenie: Niemcy
18,99 zł (37,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio otręby pszenne

Alnatura Bio otręby pszenne, 250 g

  • Do musli i wypieków
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Organiczna jakość z Austrii
5,99 zł (23,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Organiczny dmuchany orkisz

Alnatura Organiczny dmuchany orkisz, 200 g

  • Z pełnoziarnistych ziaren orkiszu
  • Posłodzone miodem
  • Idealna przekąska lub dodatek do innych potraw
10,99 zł (54,95 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Govinda Mielone proso brunatne Bio

Govinda Mielone proso brunatne Bio, 1.000 g

  • Ekologiczne i wegańskie
  • Jakość surowej żywności
  • Delikatny orzechowy posmak
34,99 zł (34,99 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio płatki owsiane gruboziarniste

Alnatura Bio płatki owsiane gruboziarniste, 500 g

  • Uprawa Bioland
  • Do jogurtu, mleka i innych produktów
  • Z całego ziarna owsa
6,99 zł (13,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio płatki owsiane drobne

Alnatura Bio płatki owsiane drobne, 400 g

  • Łagodne i naturalnie słodkie
  • Do musli, wypieków i nie tylko
  • Bogate w błonnik i wegańskie
6,99 zł (17,48 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio kuskus orkiszowy

Alnatura Bio kuskus orkiszowy, 400 g

  • Delikatny, orzechowy smak
  • Idealny do szybkich potraw
  • Z pełnoziarnistej mąki orkiszowej
11,99 zł (29,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Govinda Czarny sezam bio

Govinda Czarny sezam bio, 200 g

  • Wegańskie
  • Orzechowy smak
  • Do uszlachetniania potraw
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing Niełuskane ziarno prosa 100% skiełkowane

BioKing Niełuskane ziarno prosa 100% skiełkowane, 1.000 g

  • Z łuski i kiełków
  • Pięć razy drobniejsze niż mąka
  • Delikatny proces produkcyjny
64,00 zł (64,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing Orkisz cały bio

BioKing Orkisz cały bio, 1.000 g

  • Cenne ziarno
  • Orzechowy smak
  • Wszechstronne zastosowania
17,99 zł (17,99 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Govinda Płatki owsiane bio

Govinda Płatki owsiane bio, 250 g

  • Wegańskie
  • Bio
  • Wysoka jakość
21,99 zł (87,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio pszenica

Alnatura Bio pszenica, 1 kg

  • Wysoki procent białka glutenu
  • Pszenica z Niemiec
  • W jakości Bioland
8,99 zł (8,99 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing Kasza jaglana bio

BioKing Kasza jaglana bio, 1.000 g

  • Nadaje się do słodkich i pikantnych potraw
  • Alternatywne danie bezglutenowe
  • Pochodzenie: Austria
23,99 zł (23,99 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing Komosa ryżowa bio

BioKing Komosa ryżowa bio, 500 g

  • Lekko orzechowy smak
  • Szybkie i łatwe przygotowanie
  • Do pikantnych i słodkich potraw
29,99 zł (59,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing Kiełki pszenicy bio

BioKing Kiełki pszenicy bio, 250 g

  • 100% naturalne
  • Wysoka gęstość składników odżywczych
  • Lekko orzechowy i słodki smak
25,99 zł (103,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio orkiszowe płatki śniadaniowe Crunchy

Alnatura Bio orkiszowe płatki śniadaniowe Crunchy, 750 g

  • Chrupiące
  • Z pełnoziarnistych płatków orkiszowych
  • Lekko słodkie
19,99 zł (26,65 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Alnatura Organiczny bulgur

Alnatura Organiczny bulgur, 500 g

  • Wstępnie ugotowany i zmiażdżony
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Łatwy do przygotowania
8,99 zł (17,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

BioKing Kuskus bio

BioKing Kuskus bio, 500 g

  • Niegotowane
  • Krótki czas przygotowania
  • Wszechstronne
12,99 zł (25,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października